PROGRAM ZADBANA FINANSOWO PREZENTUJE

NAJBARDZIEJ EFEKTYWNY SPOSÓB NA OBFITOŚĆ FINANSOWĄ, PRZECHODZĄC PRZEZ PROCES ZADBANIA FINANSOWEGO

BEZ PRACOWANIA PO 12 GODZIN DZIENNIE I POŚWIĘCANIA CZASU DLA RODZINY I DZIECI

Czy wiesz, że niektóre uczestniczki poprzednich edycji twierdzą, że program Zadbana Finansowo powinien się nazywać Kuźnią Milionerek?

Zapisz się na listę VIP programu Zadbana Finansowo i dowiedz się jako pierwsza kiedy otworzą się drzwi i odbierz VIP’owskie bonusy

Opinie uczestniczek poprzednich edycji programu Zadbana Finansowo

Justyna przed udziałem w programie „biegła z rozwianym włosem” w biznesie, posłuchaj co się zmieniło u niej teraz, mówi między innymi o tym w nagraniu.

Posłuchaj o tym jak Kamila wykorzystała swój udział w programie i czego dokonała w swoim biznesie dzięki niemu.

Kamila Chyła, www.ikimasa.pl

Posłuchaj doświadczeń Marty, która pierwszy raz podczas programu zapełniła swoją salę warsztatową klientkami, nawet po podniesieniu cen.

Marta Maciszewska, working parents coach, http://familymanager.pl/

Basia podczas programu postanowiła się przebranżowić i teraz zlecenia „same do niej spływają” – jak mówi w nagraniu.

Barbara Zakrzewska, www.barbarazakrzewska.com

Zadbana Finansowo to kurs o pieniądzach, ale nie tylko. Dotyka też innych ważnych w życiu obszarów, które mają bezpośredni wpływ na to ile zarabiamy. Zawiera sporo cennej wiedzy i praktycznych ćwiczeń, do których będę mogła  wracać. Dostarcza narzędzi do pracy własnej. W trakcie trwania kursu Justyna zadaje ważne pytania wszystkim uczestniczkom, co w moim odczuciu jest jak gdyby pójściem o krok dalej i kierunkuje na osiągnięcie celu. Webinar zamknięty dla uczestniczek jest okazją do uzyskania odpowiedzi na indywidualne pytania. Podsumowując, to kompleksowy program dbający o różne obszary, mające zdecydowany wpływ na to ile mamy pieniędzy.

Jestem pewna, że moja inwestycja się zwróci. Szczerze polecam każdej kobiecie.

Sylwia Latała

www.spokojnysendziecka.pl

Jeśli nie chcesz zmieniać swojego życia, nie bierz udziału w programach Justyny.

Justyna zadaje dużo trudnych, często nie wygodnych pytań, trafiając zawsze w samo sedno.

Jak nikt potrafi zmotywować do działania. Sprawi, że dostrzeżesz w sobie wiele pozytywnych cech i poczujesz się kimś naprawdę wyjątkowym, a Twoje życie osobiste i zawodowe nabierze nowego tempa. Oczywiście, jeśli tego chcesz ;)

Karolina Kwiatkowska

www.flowerfiesta.pl; www.forget-me-not.pl

Zapisz się na listę VIP programu Zadbana Finansowo i dowiedz się jako pierwsza kiedy otworzą się drzwi i odbierz VIP’owskie bonusy

70% – o tyle uczestniczki potrafią zwiększyć swoje dochody, a niektóre z nich jeszcze podczas trwania programu potrafią ZDUBLOWAĆ swoje zarobki!

Żadna inwestycja na rynku nie da Ci takich efektów finansowych,

jakie daje inwestycja w program „Zadbana Finansowo”.

Mogę Ci pomóc, ale właściwie dlaczego akurat ja?

Nazywam się Justyna Kwiatkowska i pomagam pasjobiznesmenkom generować coraz wyższe dochody bez poczucia wstydu.

Ponadto jestem matką dwóch synów, żoną, kobietą, której trudno usiedzieć w jednym miejscu. Mam wiele marzeń i w ciągu ostatnich kilku lat zrealizowałam jedno z nich – przekształciłam swój pasjobiznes w działaność online, aby nie być uzależnioną od jednego miejsca zamieszkania, a nadal móc poamgać pasjobiznesmenkom.

Większość dotychczasowego życia pracowałam w szklanych biurowcach bez możliwości otwierania okien, nosiłam buty na obcasach i marynarki do tego czasu, aż moje serce szybciej zabiło, a oczy szerzej się otworzyły.

I nadszedł ten dzień, w którym bez większego przygotowania otworzyłam swój pasjobzines. Sporo pracowałam, jeździłam i prowadziłam mnóstwo warsztatów. Zawsze towarzyszyła mi czerwona walizka, w której zgromadziłam wszystkie materiały. Pierwszy raz w życiu czułam ogromną satysfakcję, niewyobrażalne szczęście i pierwszy raz pracowałam z pasją.

Niestety, około rok od tego momentu spojrzałam prawdzie w oczy. Pracowałam ciężko i długo, uczestniczki moich warsztatów wprost wyfruwały na nowych skrzydłach z sali, a ja stałam z pustym portfelem.

Nie zarabiałam na koszty, na nic.

„Na pasji się nie zarobi. Biznes nie jest dla mnie. Ludzie nigdy mi nie zapłacą za to, co daję” – krzyczałam sfrustrowana w duchu.

Czy zdajesz sobie sprawę jak szybko, jak ze stanu miłości można wpaść w nienawiść?

Jednak jestem uparta.

Obliczyłam wszystko, dokonałam analiz (na szczęście z logiką było nie najgorzej) i postanowiłam popracować rzetelnie ze swoimi blokadami finansowymi, związanymi z pieniędzmi i wreszcie zajęłam się POWODEM, a nie „leczeniem objawów”.

I tak to się zaczęło …

 

W 2018 roku poprowadzę osobiście już siódmą edycję programu Zadbana Finansowo.