Najlepsze miejsce,

ABY WZROSNĄĆ FINANSOWO

I CORAZ LEPIEJ ZARABIAĆ

NA TYM,

CO SIĘ KOCHA

dzięki Nowemu procesowi

zadbania finansowego

bez zaprzedawania swojej Duszy

i pracowania po 12 godzin dziennie

Najlepsze miejsce,

ABY WZROSNĄĆ FINANSOWO

I CORAZ LEPIEJ ZARABIAĆ

NA TYM,

CO SIĘ KOCHA

dzięki Nowemu procesowi

zadbania finansowego

bez zaprzedawania swojej duszy

i pracowania po 12 godzin dziennie

I mieć możliwość robienia tego, co tylko w Duszy gra.

Dzięki czemu kochać swoje życie jeszcze bardziej.

Bez blokowania się na mentalnym, emocjonalnym i energetycznym poziomie.

Fakty są takie, że jako społeczeństwo mamy wpojoną mentalność braku, statystycznie kobiety gorzej wyceniają swoją pracę, inflacja daje o sobie znać i jednocześnie konkurencja rośnie w ogromnym tempie.

Być może całkiem dobrze zarabiasz, lubisz swoją pracę, ale czujesz w sercu, że masz większy potencjał  i pragniesz zarabiać więcej, a jednocześnie mniej pracować;

a może

pracujesz z pasją, wierzysz w swoją ofertę, a jednak nie możesz przebić pewnego finansowego sufitu. Utknęłaś na konkretnej kwocie dochodu (lub oszczędności), której nie możesz przeskoczyć i czujesz, że kręcisz się w kółko.

a może

rozmowy o pieniądzach to dalej ten trudny temat i z  tego powodu zaniżasz swoje ceny lub wciąż przyciągasz klientów dalekich od swoich standardów i ideałów, a jednocześnie chciałabyś świetnie zarabiać w zgodzie z sobą.

a może

obawiasz się sukcesu finansowego, pomimo że sporo robisz w tym kierunku, bo pragniesz zaznać spokoju finansowego i niezależności.

Patriarchat, (nie)uświadomienie blokujące przekonania, brak wiedzy o prawdziwej naturze energii pieniędzy stoją za tym, że nam kobietom trudniej sięgnąć po obfitość finansową.

To nie nasza wina, dorastałyśmy w takim systemie, wpojono nam takie programy i uwierzyłyśmy, że tak musi być/tak już jest.

NAJLEPSZY CZAS NA ZMIANĘ JEST TERAZ!

Świat bardzo potrzebuje Twoich darów i wartości, którą wnosisz

Ze smutkiem obserwuję jak „marketingowcy spijają śmietankę” oferując słabej jakości produkty, a kobiety wnoszącą realną wartość do świata nie są zadowolone ze swoich zarobków. Czas to zmienić.

Nieważne, czy w Twoim rodzinnym domu były pieniądze czy nie

Każda z nas kształtuje swoją przyszłość finansową każdego dnia.

Nieważne, czy obecnie zarabiasz na czysto 5k, 10k, czy 20k.

Każda z nas ma inną strefę finansowego komfortu i każda z nas może wznieść się wyżej – nie tylko finansowo.

Nieważne, czy masz dużą konkurencję czy małą.

Najważniejsze, abyś umiała wejść w swoją moc, autentycznie ją wyrażać i poukładać się w relacji z pieniędzmi.

Nieważne, jak dużo już przepracowałaś i uzdrowiłaś.

Dopiero połączenie trzech elementów: mistrzostwo osobiste + energia pieniędzy + własna marka jest kompletnym systemem nad trwałą zmianą finansową.

Ty i Twój biznes możecie czule przejść przez potężną transformację

(Na lepiej)

To może być kolejna, najlepsza wersja Ciebie: realizujesz swój potencjał finansowy, dzięki temu, że uwolniłaś się od blokad finansowych i przetransformowałaś ograniczające przekonania.

To może być kolejna, najlepsza wersja Ciebie: jesteś pełna spokoju finansowego, podejmujesz decyzje z jasnością i ucieleśniasz z odwagą.

To może być kolejna, najlepsza wersja Ciebie: znasz doskonale swój potencjał finansowy, wiesz, w czym jesteś mistrzynią i ze śmiałością wychodzisz z tym do świata.

To może być kolejna, najlepsza wersja Ciebie: jesteś  energetycznie skalibrowana do energii pieniędzy w przestrzeni obfitości.

To może być kolejna, najlepsza wersja Ciebie: budujesz i rozwijasz markę osobistą, która wnosi do świata wartość, a Ty z poczuciem sensu, satysfakcją i wzruszeniem słuchasz opinii swoich klientów, ciesząc się jednocześnie zadbanymi finansowo wynikami.

Oto dlatego możesz mi zaufać

Chociaż mam nadzieję, że już mnie trochę znasz xD

Po pierwsze, moje Archetypy Finansowe® to Alchemiczka, Buntowniczka i Łączniczka i jednocześnie jestem certyfikowaną Coach’ką Sacred Money Archetypes®

Po drugie, zbudowałam prosperującą markę od zera, początkowo zadłużając się w Zusie, bo aż tyle nie zarabiałam. To stare czasy, ale mega lekcje.

Po trzecie, jako Coachka i Mentorka działam na rynku od 2013 roku, mam wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu procesów, transformacji finansowej oraz tysiące godzin pracy z klientami, a programy grupowe online prowadzę już od 2015 roku.

Po czwarte, rok temu wydałam książkę i spełniłam swoje marzenie o byciu autorką. Książka jest oczywiście o relacji z pieniędzmi-jak ją budować.

Po piąte, łączę Niebo z Ziemią. Sczytuję Wysokie Energie, a także jestem silnie uziemiona, a informacja o tym, że mam pracować z manifestacją i pieniędzmi znajduje się także w projekcie mojej Duszy.

Po szóste, wśród absolwentek programu są kobiety, które znasz i które mogą Cię inspirować.

Poznaj niektóre z dotychczasowych absolwentek programu Zadbana Finansowo i ich opinie o programie.

Praca w programie Justyny to coś, co polecam każdej osobie, która chce świadomie budować swoją relację z pieniędzmi.

Udział pomógł mi zrozumieć, jak bardzo pieniądze są związane z innymi obszarami mojego życia i dlaczego to jest ok, chcieć mieć więcej pieniędzy.

Zrozumiałam, jakie przekonania w temacie pieniędzy mnie nie wspierały i co z nimi dalej zrobić. Co jest najpiękniejsze jednak, nie tylko zrozumiałam pewne rzeczy… ale w końcu ruszyłam machinę w życie. Zaczęłam wydawać pieniądze NA SIEBIE, na przyjemności, nie tylko na dzieci, obowiązki i „rozwój firmy”. Ale też zaczęłam inwestować więcej niż do tej pory w swój dalszy rozwój, który mnie wspiera, podczas gdy przed programem mówiłam, że „nie mogę sobie na to pozwolić”. Zrozumiałam, że nie ma co odkładać czerpania z pieniędzy na wieczne później, że one są po to, żeby dawać mi radość i wolność każdego dnia.

A co do kwestii typowo finansowych… już w połowie roku osiągnęłam swój wynik z zeszłego roku, teraz z lekkością pracuję nad jego podwojeniem. Co więcej, zarabiam więcej… ale pracuję MNIEJ.

W trakcie trwania programu osiągnęłam też swój rekordowy miesiąc pod względem przychodu jak do tej pory: 46 000 zł.

Bardzo cenię formułę grupową programu. Nawet kiedy ja aktywnie nie uczestniczyłam w sesjach, bardzo wiele brałam dla siebie z pytań zadawanych przez pozostałe uczestniczki i cudownych odpowiedzi Justyny.

Justyna to prawdziwa przewodniczka, która nie daje odpowiedzi jak na tacy, ale pomaga szukać ich w sobie. Polecam wszystkim kobietom, które chcą wyprostować swoją relację z pieniędzmi. A zwłaszcza tym, które prowadzą własne firmy, bo wtedy rezultaty po pracy w tym programie naprawdę mogą być nieograniczone!

Justyna Stańska // Italiana Marketing

Udział w programie „Zadbana finansowo” był dla mnie kolejnym krokiem w korzystaniu z produktów Justyny.

Wcześniej przerabiałam częściowo kurs o Archetypach finansowych – i widząc ile mi to dało, postanowiłam zrobić kolejny krok.

Praca z materiałami tworzonymi przez Justynę była dla mnie jak zwykle dużym zaskoczeniem – oczywiście zapoznałam się wcześniej z programem, ale jednak praca nad przekonaniami to jednak dla mnie wciąż świeża sprawa, i grzebiąc w tych tematach ciągle odkrywam dla siebie zaskakująco dużo nowych rzeczy. Przede wszystkim program pomógł mi otworzyć się na bardziej pasywny model przychodów, w zgodzie ze swoimi potrzebami. Wyleczyłam się przekonania że tylko pracując ponad siły zasługuje się na dobre pieniądze. Otóż nie – okazuje się, że równie dobrze można zarabiać z lekkością, nie urabiając się po łokcie. Szok i niedowierzanie. Program zmobilizował mnie też do rzetelnego zaplanowania swoich finansów w 2020 roku. Nie tylko postawiłam sobie całkiem ambitny cel, ale też opracowałam plan działania jak ten cel osiągnę. W efekcie trzymałam rękę na pulsie przez cały rok, a sam cel zrealizowałam już we wrześniu.”

Ola Foryś // Wild Rocks

Na początku udziału w programie Zadbana Finansowo brałam 100 zł za 90 min lekcji angielskiego, pod koniec programu – 120 zł za 60 min, teraz mam wszystkich po 150 zł za 60 min. i coraz więcej klientów po 300-400 zł za 60 min lekcje.

To super uczucie, kiedy ludzie chcą się uczyć u mnie i tylko u mnie, i cena nie gra roli 🙂. Dziękuję!

Kasia Sielicka // nauczycielka jęz. angielskiego

W trakcie 9 miesięcy pracy z Justyną całkowicie przebudowałam swój sposób zarabiania. Pozbyłam się tego, co mi nie służyło, chociaż na początku procesu wydawało mi się, że to nigdy nie nastąpi.

Praca z Justyną pomogła mi podjąć decyzje o tym kim chce być, jak chcę zarabiać, żeby czuć się z tym dobrze, a teraz konsekwentnie zmierzam do realizacji tego planu.

Justyna Kozioł

www.justynakoziol.yoga

Jestem zachwycona Justyną i jej projektem „Zadbana Finansowo”. O niej usłyszałam od znajomej i zrobiłam test archetypów, które pokazały mi pewien schemat działania. Później do Justyny wracałam. Chciałam ruszyć temat pieniędzy, finansów a z drugiej strony skutecznie go unikałam. Aż doszłam do ściany. W tym momencie u Justyny trwało wyzwanie, i było dużo livów na jednym z nich poznałam jej drogę. Usłyszałam historię kobiety, która była dokładnie w miejscu co ja! (Akurat wtedy był to trudny moment) Co to znaczy? Przeszła drogę z kryzysu finansowego do finansowej obfitości! Usłyszałam to w jej livie a potem potwierdziło to masę jej kursantek. Od razu zapisałam się na kurs Zadbana Finansowo.

Po roku powiem Ci, że jestem zauroczona jak mądrze jest zaprojektowany.

Możemy go zrobić w swoim tempie. Każdy miesiąc ma konkretne zadanie i różne sposoby na ich przepracowanie. Jestem pewna, że znajdziesz metodę dla siebie. Kurs Justyny to taka podróż w głąb siebie, ale po ścieżce finansowej. Zagląda się tam gdzie, często nie chce się zajrzeć. Natomiast dopiero świadomość tego powoduje, że możemy to zmienić.

U siebie widzę ogromny finansowy postęp.

To praca, którą warto włożyć. Zresztą wybieram się na drugi rok kursu. Dlatego, że wiem, że znam siebie lepiej i dzięki Justynie mogę jeszcze głębiej wejść w proces i pokonać toksyczne przekonania. Zresztą Justyna sama mówi, że z każdą edycją sama dociera do jeszcze głębszych procesów. Jeśli czujesz, że nie wiesz jak ogarnąć finanse, pieniądze wprowadzają Cię w zakłopotanie i marzysz o chwili kiedy doznasz obfitości finansowej to jest to kurs dla Ciebie. Jeśli prowadzisz swoją firmę u Justyny znajdziesz wskazówki zwiększające sprzedaż. Informacje dotyczące tworzenia produktów (a co za tym idzie zwiększenia sprzedaży) Sama doznałam magicznych momentów kiedy moja sprzedaż osiągnęła rekordową liczbę! Wracając do kursu momentami będzie trudny, ale będzie też pełen magicznych momentów. Także tych namacalnych w postaci obfitości finansowej. Bonusem jest to, że poznasz wspaniałe kobiety, z którymi będziesz wzrastać. Ściskam Cię i gorąco Ci polecam Justynę i jej program Zadbana Finansowo.

Katarzyna Płaza Piekarzewska

www.zapytajpolozna.pl/

Do programu Justyny weszłam z pewnością, że będzie to dobry czas dla mnie, niezwykle pomocny, dzięki któremu będę pracować nad sobą, bo czułam, że coś jest na rzeczy z pieniędzmi w moim życiu. Niby je miałam, ale nigdy wystarczająco, szybko też się rozpływały. Nie mogłam przekroczyć pewnego pułapu. Sporo tego i czułam, że warto byłoby tym tematem się zająć. Jako coach mam świadomość istnienia przekonań i ich mocy nad nami, gdy nie jesteśmy ich w pełni świadomi. Chciałam przerobić temat pieniędzy, finansów i obfitości, by móc bardziej świadomie i pewnie kroczyć w swoim biznesie i w ogóle w swoim życiu. 
Wiedziałam, że chce dołączyć do programu, dzięki bezpłatnemu wyzwaniu Justyny, które pozwoliło mi zobaczyć, jak pracuje Justyna, czym będziemy się zajmować i dostrzegłam, jak bardzo jest mi to potrzebne. Jeszcze przed programem ZF dostrzegałam u siebie już pewne wzorce, schematy swoich zachowań, ale nie wiedziałam co to i jak się do tego zabrać, żeby sobie pomóc, a raczej niekoniecznie chciałam… To, że coś wiemy, nie znaczy, że wdrażamy w praktyce. Potrzebny jest nam ktoś, kto przerobi z nami ten temat, zmobilizuje nas, żeby przyjrzeć się temu i przepracować.

Dzięki ZF oswajam coraz wyższe kwoty i jest mi z tym dobrze! Szybciej dostrzegam kiedy nadchodzi stary, niewspierający schemat i odpowiednio reaguje. Program skończyłam 2 lata temu i ja wciąż odczuwam jego pozytywne efekty! To proces, który zapoczątkował się w Zadbanej Finansowo. 

Kilka miesięcy po ukończeniu ZF zdecydowałam się na założenie swojej DG. Obecnie cały czas się rozwijam i pracuję nad sobą. Uważam, że ten program to taka podstawa dla każdej kobiety, która chce stać się niezależna finansowo. Zarabiam 2 x więcej niż przed udziałem w programem.

Kasia Misztela

www.kasiamisztela.pl

Jestem zadowolona z udziału w programie. Dzięki niemu odkryłam szereg zakorzenionych we mnie przekonań dotyczących pieniędzy i bogactwa. Dzięki ćwiczeniom zaproponowanym przez Justynę oraz wymianie myśli z kobietami z grupy ZF kilka z nich przepracowałam. Przy okazji zidentyfikowałam kilka innych mechanizmów psychologicznych, które kształtują moje decyzje i zachowania mające związek z moim biznesem i zarabianiem.

Na początku programu wyznaczyłam sobie roczny cel finansowy. Rezultat finansowy tego roku przekroczył moje plany.

Doceniam udział wielu otwartych i rozumnych kobiet w programie, które pomogły mi zmienić zapatrywania na niektóre sprawy.

Justyna potrafi stworzyć atmosferę zaufania i bezpieczeństwa. Jest prostolinijna i szczera. Dzięki temu uczestniczki chętnie poruszają w otwartej rozmowie kwestie, które zwykle zachowuje się w sekrecie.

Uważam, że kształcenie polskich kobiet w obszarze samodzielności finansowej jest ogromnie ważne i pozwala na budowanie nowego, lepszego społeczeństwa, gdzie równouprawnienie będzie nie tylko sloganem, lecz faktem.

Agata A.

Udział w Programie Zadbana Finansowo 2020 zakupiłam pod koniec 2019 roku jako prezent pod choinkę dla siebie.

Miałam niewielkie dochody i był to dla mnie spory wydatek, jednak czułam ogromną potrzebę zmian w tym zakresie.

Posłuchałam intuicji i jestem z tego powodu niezmiernie zadowolona. Nie umiem sobie teraz nawet wyobrazić, jak wyglądałoby dziś moje życie, gdybym wówczas tego nie zrobiła.

Niemal bezpośrednio po przystąpieniu do Programu otrzymałam poważny przypływ gotówki w postaci zwrotu należności, którą już dawno temu uznałam za bezpowrotnie straconą. Kwota ta przewyższała kilkukrotnie koszt całej inwestycji w Program.

Program ZF pomógł mi rozpoznać i przepracować wiele wewnętrznych ograniczeń związanych z pieniędzmi, a także odkryć najlepsze dla mnie sposoby zarabiania z lekkością i w zgodzie ze sobą. To unikalna metoda rozwoju osobistego i odkrywania własnej osobowości finansowej, między innymi w oparciu o Archetypy, a następnie budowania na tej podstawie własnej, skutecznej i naturalnej drogi do obfitości.

W trakcie Programu istotnie wzrosły moje bieżące dochody. Już w połowie roku przekroczyły one dwukrotność całorocznych dochodów w roku poprzedzającym.

Nabrałam pożytecznego nawyku systematycznej obserwacji przepływów finansowych, nauczyłam się zarządzania finansami osobistymi w zgodzie z własnymi priorytetami, a także sensownego planowania przychodów, co wcześniej w mojej działalności freelancera wydawało mi się niewykonalne.

Ogromną wartością Programu była dla mnie praca w grupie i wsparcie, jakie dawałyśmy sobie nawzajem. Spotkałam tu mnóstwo wspaniałych kobiet, które mierzyły się z podobnymi wyzwaniami. Ich doświadczenia, którymi dzieliły się w grupie i na kręgach, niejednokrotnie dodawały mi odwagi i skrzydeł do przekraczania własnych ograniczeń.

Program ZF 2020 przypadł na wyjątkowy czas pandemii i związanych z nią problemów. Udział w nim był dla mnie ogromną pomocą w tym trudnym czasie i jednocześnie namacalnie pokazał, jak da się przekuwać zagrożenia w szanse.

Paradoksalnie to właśnie w połowie 2020 roku, dzięki wsparciu Justyny i współuczestniczek Programu, zmobilizowałam się do stworzenia i uruchomienia własnej strony internetowej, a obecnie przygotowuję swoje pierwsze produkty online.

Podsumowując – to była znakomita inwestycja, zdecydowanie warta swojej ceny. Gorąco polecam współpracę z Justyną w ramach Programu ZF oraz innych produktów, jakie oferuje pod marką Zadbana Finansowo.

Katarzyna Kordus

https://wnetrzewiecejwarte.pl/

Inwestycja w Program Zadbana Finansowo to była najlepsza decyzja w 2020.

Program Zadbana Finansowo pomógł mi zmierzyć się z moimi ograniczającymi przekonaniami finansowymi i je transformować, ale też odkryć to, co naprawdę chcę robić w życiu.

Odgrzebałam porzucone zawodowe marzenia i uwierzyłam z pełną mocą, że są w moim zasięgu. Dużo mocniej zaczęłam doceniać wartości i pieniądze, które do mnie trafią, niż do tej pory. A to wpłynęło na to, że przyciągam ich do siebie jeszcze więcej. Jednocześnie rozwijam swój dotychczasowy biznes, pracując mniej niż do tej pory. Krok po kroku naprawiam błędy, które popełniałam, a to przekłada się na lepsze efekty finansowe.

Największą wartością Programu jest kontakt z Justyną i innymi uczestniczkami. W żadnym innym kursie, szkoleniu, warsztatach online nie spotkałam się z takim zaangażowaniem i wsparciem prowadzącej. Jest to nie do przecenienia.

Pozytywna energia, przekuwanie trudnych doświadczeń na lekcje i wyciąganie z nich pozytywnych wniosków, to coś co uskrzydlało przez cały program. Szczególnie, gdy rozwój i tworzenia biznesu przebiegało w trakcie pandemii i z niemal z każdej strony słychać jak to źle wpływa na gospodarkę i finanse. Z Justyną można było odzyskać spokój i bezpieczeństwo.

Uczestnictwo w Programie wpływa nie tylko na finanse, ale też na każdy obszar życia. Tego się nie da opisać, trzeba doświadczyć. I naprawdę warto doświadczyć.

Anna Legenza // Niebałaganka

https://niebalaganka.pl/

Uznany program rozwoju finansowego w nowej odsłonie:

ZADBANA FINANSOWO 8.0

To 9-cio miesięczny grupowy program online

Dla kobiet, które mają pragnienia i chcą wnosić wartość do świata i jednocześnie świetnie zarabiać, na tym co kochają.

PROGRAM ZADBANA FINANSOWO TO PROGRAM PROWADZONY NA ŻYWO

Jednocześnie uczestniczki pracują w nim nad własną mentalnością finansową, uwolnieniem od blokad oraz nad budową i rozwojem własnej marki osobistej.

Dotychczasowych uczestniczek

W programie równolegle pracujemy na trzech obszarach:

Pierwszy:

Mistrzostwo osobiste (odkrywanie i rozwijanie własnego potencjału finansowego)

Drugi:

Energia pieniędzy

(w polu obfitości)

Trzeci:

Budowa i rozwój marki osobistej

Podczas programu poruszymy i dotkniemy takich tematów, jak:

W obszarze Mistrzostwo osobiste:

Uwalnianie od blokad i przekonań ograniczających;

Nauczysz się rozpoznawać przekonania i blokady finansowe i transformować je w locie.

Poszerzanie strefy finansowego komfortu;

Abyś umiała więcej przyjmować bez wstydu, a z wdzięcznością oraz nauczyła swój system nerwowy kooperować z wielkimi kwotami.

Poznasz swój osobisty potencjał finansowy i zaczniesz z niego kreować i manifestować

Wykorzystamy w tym celu nie tylko Archetypy Finansowe®, ale i Human Design (do współpracy zaprosiłam znawczynię HD).

W obszarze Energii pieniędzy:

Zrozumienie energii pieniędzy i energii obfitości na mistrzowskim poziomie

Bo zrozumienie przyniesie Ci jasność i spokój.

Kalibracja do energii pieniędzy w obfitości.

Manifestacja (przyciąganie) pieniędzy.

Harmizowanie energii kobiecej i męskiej w kontekście spraw związanych z pieniędzmi

Abyś czerpała satysfakcję z dawania i z przyjemnością przyjmowała obfitość finansową.

W obszarze Budowy i rozwoju marki osobistej:

Model biznesowy w zgodzie z Twoim potencjałem finansowym.

Abyś mogła z lekkością zarabiać, bazując na swoim potencjale.

Wycena, rozmowy o pieniądzach.

Bo to jednak podstawa i warto, abyś się pewnie z tym czuła, dobrze wyceniała i czuła się w spójności z wyższymi cenami.

Budowa marki osobistej na autentyczności.

Aby Twoi klienci kupowali właśnie od Ciebie, niezależnie od ceny – bez manipulacji.

Sprzedaż i marketing w spójności z Twoim potencjałem

Bo budowanie na swoich naturalnych talentach przynosi nie tylko większą satysfakcję, ale i zyski.

Tak wygląda udział w programie

2 x miesiąc treningi na żywo

Dwa razy w miesiącu mamy treningi na żywo, oczywiście masz dostęp do nagrań. W sumie 18 merytorycznych treningów w ciągu 9 miesięcy. Start programu 3 tydzień września 2022.

Dodatkowe materiały na platformie

Wiedzę i narzędzia nie tylko będziesz czerpać z treningów, ale i z materiałów dodatkowych, które będą systematycznie, w każdym miesiącu, uwalniane na platformie (to nowe materiały, niedostępne w poprzednich edycjach).

1 x miesiąc krąg online

Podczas kręgów są prowadzone indywidualne, transformujące sesje coachingowe w grupie oraz indywidualne odczyty energetyczne. W sumie 9 transformujących kręgów.

1 x na miesiąc wyzwanie w mini-kręgu

Raz w miesiącu spotkasz się w 3-4 osobowym mini-kręgu złożonym z uczestniczek programu. W sumie 9 mini-wyzwań.

Społeczność

Mam dar do przyciągania fantastycznych kobiet do moich programów i bycie częścią takiej społeczności, która się wspiera, motywuje i inspiruje to bezcenna wartość udziału w programie.

BONUSY

Projekt Twojej Duszy

Liczba osób skorzystających ograniczona. Bonus dostępny tylko w przedsprzedaży!

Odczytam dla Ciebie z Kronik Akaszy projekt Twojej Duszy, który jest drogowskazem do spełnienia, radości i obfitości. Dowiesz się także, jakie są Twoje lekcje życiowe i dary, a także cel Twojej obecnej inkarnacji.

Informacje o Projekcie Twojej Duszy otrzymasz najpóźniej do końca września w formie nagrania audio, ale myślę, że zdecydowanie wcześniej.

Wartość 777 zł.

Finansowo Pewna Siebie w 21 dni

Bonus dostępny tylko w przedsprzedaży!

Natychmiast po zakupie programu w przedsprzedaży otrzymasz dostęp do kursu Finansowo Pewna Siebie w 21 dni, gdzie zagłębisz się w moc swoich Archetypów Finansowych.

Wartość 555 zł.

Dziennik Zadbanej Finansowo

100 kartkowy dziennik, środek wykropkowany, na kole.

Wysyłka tylko na terytorium Polski.

Wartość 111 zł.

Wyobraź sobie, że Twoje dochody przewyższają o wiele Twoje potrzeby, czujesz spokój finansowy, czujesz pewność jeśli chodzi o Twoją przyszłość finansową.

Podejmujesz decyzje na spokojnie, z jasnością, bez presji finansowej.

Jesteś w pełni sobą, z odwagą korzystasz ze swoich potencjałów, wnosisz wartość do świata i zmieniasz go na lepsze.

I właśnie z taką intencją tworzę i prowadzę program Zadbana Finansowo. 

Zapisz się na sprawdzony i transformujący program online

ZADBANA FINANSOWO

9-miesięczny udział w  programie

Zadbana Finansowo

(Mistrzostwo osobiste, Energia Pieniędzy, Budowa i rozwój marki osobistej)

start programu 3 tydzień września 2022

 

UDZIAŁ W PROGRAMIE

ZADBANA FINANSOWO

Płatność jednorazowa: 6 666 zł

Cena w oficjalnej sprzedaży programu: 7 777 zł

UDZIAŁ W PROGRAMIE

ZADBANA FINANSOWO

Tylko w przedsprzedaży
Pierwsza płatność 666 zł
kolejne płatności 11 x 555 zł
Płatność miesięczna jest realizowana co miesiąc, do 5-tego dnia miesiąca przez 12 miesięcy (do maja 2022 r.)

ZADAJESZ SOBIE PYTANIA?

Dlaczego warto kupić program w przedsprzedaży?

Zamawiając program w przedsprzedaży, inwestujesz mniej niż w oficjalnej sprzedaży (różnica przy płatności jednorazowej 1111 zł) oraz zyskujesz bonusy, które nie będą dostępne w oficjalnej sprzedaży.
Wybierając płatność miesięczną, jest ona rozłożona aż na 12 płatności, dzięki temu kwota miesięcznej inwestycji jest jeszcze niższa. W oficjalnej sprzedaży kwota płatności miesięcznej będzie wynosić 888 zł.

Nie mam konta na FB, czy to dużo mi utrudni korzystanie z programu?

Na platformie szkoleniowej, na której udostępniam moduły programu, jest miejsce na wpisywanie swoich komentarzy. Natomiast bardzo dużą wartością udziału jest zaangażowana i bardzo wspierająca się społeczność kobiet. Często rodzą się nowe przyjaźnie oraz zawiązują grupy mastermindowe. Poza tym w grupie na FB ja jestem aktywna, prowadzę sesje pytań i odpowiedzi. Moim zdaniem warto rozważyć założenie konta na FB (nawet fikcyjnego, bez dodawania znajomych, aby móc uczestniczyć w społeczności i z niej korzystać).
Jednak! Całkiem możliwe, że skorzystamy z innej aplikacji – nie z FB, jeśli się okaże, że jest taka wola.

 

Jestem teraz w bardzo trudnej sytuacji finansowej, mam duże długi, czy powinnam rozważyć wejście do programu?

W takiej sytuacji nie polecam dalszego zadłużania się. Program trwa kilka miesięcy, nie mogę obiecać, że z dnia na dzień mocno poprawisz swoją sytuację finansową. Przeznacz swój czas na znalezienie możliwości, aby spłacić jak najszyciej swoje długi (polecam blog Michała Szafrańskiego) i zapraszam później do kolejnej edycji programu.

 

Jestem zapracowana, nie mam dużo czasu, ile potrzebuję przeznaczyć czasu, aby móc przerobić program?

Na zapoznanie się z treścią każdego modułu będziesz potrzebowała około 40 – 60 minut każdego miesiąca. Wykonywać ćwiczenia, myśleć o odpowiedziach możesz w wolnej chwili – niektóre z nich będziesz mogła realizować nawet biorąc prysznic, a do niektórych trzeba będzie usiąść i wypisać swoje odpowiedzi. Raz na miesiąc będziemy się spotykać na żywo przez internet w formie coachingu grupowego. 

Interesuje mnie tylko opcja dołączenia do części biznesowej, czy jest taka możliwość?

Nie ma. Pracujemy równolegle na trzech obszarach: Mistrzostwo osobiste, Energia pieniędzy oraz Budowanie i rozwijanie marki osobistej.

Czy mogę zrezygnować z programu w trakcie jego trwania?

Nie. Nawet jeśli wybierasz płatności miesięczne to jesteś zobowiązana do opłacenia wszystkich.

Czy dostanę fakturę?

Tak, wypełnij dane do faktury w zamówieniu, pamiętając o numerze NIP, bo na te dane będzie wystawiona faktura.

Czy fakturę będę mogła wrzucić w koszty swojej działalności?

Tak, udział w programie jest inwestycją w rozwój Twojej firmy i ma przynieść możliwość zwiększenia przychodów. Moje dotychczasowe klientki i ich księgowe wrzucają w koszty fakturę za udział w programie.

Mieszkam za granicą, czy mogę kupić udział w programie.

Z powodów podatkowych nie akceptujemy zamówień zza granicy. Jeśli chcesz dołączyć do programu, to w zamówieniu musi być podany polski adres. Ewentualnie możesz kogoś z bliskich, kto mieszka w Polsce poprosić o zakup programu, w takiej sytuacji jest ważne, aby podczas składania zamówienia ta osoba podała Twój adres email. 

Prowadzę firmę za granicą, czy mogę kupić program w kwocie netto?

Tak, jeśli masz zarejestrowaną firmę za granicą, posiadasz numer identyfikacji podatkowej, to możemy Ci wystawić fakturę na kwotę netto. Jeśli to Twój przypadek, napisz do nas na adres pytania@zadbanafinansowo.pl

Czym się różni książka od programu?

Program to przede wszystkim doświadczenie procesu na o wiele głębszym poziomie, możliwość bezpośredniego wsparcia w tym procesie przeze mnie (Justyna) jak i wsparcie wynikające z bycia częścią społeczności kobiet zadbanych finansowo – a to jest bezcenne. Dodatkowo w programie korzystam z zaawansowanych technik i narzędzi do transformacji, uwalniania oraz pracujemy na poziomie energetycznym. No i w książce nie ma nic o biznesie.

 

Jak wyglądają miesięczne płatności?

Pierwsza płatność jest wyższa i wymagana w tym momencie, abyś weszła do programu jako uczestniczka, kolejne płatności są niższe.
Każda płatność musi zostać zrealizowana do 5-tego dnia danego miesiąca (oprócz pierwszej). Na kilka dni wcześniej otrzymasz mejlem link do jej realizacji.

Jestem uczestniczką poprzednich edycji, czy mogłabym znowu dołączyć do programu?

Tak, można kontynuować udział w programie z kolejną edycją. Wiele uczestniczek poprzednich edycji bardzo sobie ceni udział w programie i jego społeczności oraz możliwość znowu pracy ze mną. A Zadbana Finansowo w edycji 8.0 to nowa odsłona programu, nowa narzędzia i forma! Jesli chciałabyś kontynuować, napisz email: pytania@zadbanafinansowo.pl.
Mamy dla Ciebie ofertę na kontynuację programu na innych warunkach, niż te na tej stronie :)

Masz inne pytanie?

Napisz do mnie pytania@zadbanafinansowo.pl

POZNAJ OPINIE UCZSETNICZEK POPRZEDNICH EDYCJI PROGRAMU

Niektóre uczestniczki poprzednich edycji twierdzą, że program Zadbana Finansowo powinien się nazywać Kuźnią Milionerek!

Your Buddy Maria Gembarzewska-Truong

Marysia brała udział w programie w edycji 2020. Jest psychologiem i coach’em, a mimo to zaskoczyły ją jej nieuświadomione wcześniej przekonania wpływające na finanse, które odkryła w sobie podczas programu. 

Jadwiga Korzeniewska z Laboratorium Zmieniacza

Jadwiga miała wiele wątpliwości przed przystąpieniem do programu. Podjęła decyzję po udziale w biznesowym wyzwaniu (przed startem programu).

Jadwiga uważała, że pierwsza część programu nie jest jej potrzebna, zależało jej na biznesowej części. 

Jednak po zapoznaniu sie z modułem I programu, jej głowa eksplodowała…. Posłuchaj.

Kasia Sielicka

Kasia uważa, że decyzja w udziale programie była jej najlepszą decyzją w 2019 roku. 

Kasia przeszła ogromną transformację podczas tych 9 miesięcu, posłuchaj co się zmieniło.

Ola Jakubowska

Wzięła udział w edycji 2018. Rok po ukończeniu programu nagrała dla mnie swoje referencje – właśnie z perspektywy czasu.

Aleksandra Jakubowska,

https://niemieckasofa.pl/

Ania Bajorek – Dołba

Ania weszła do programu bo bardzo chciała poukładać swoje podejście do pieniędzy i odpowiedzialności. 

Ania odkryła podczas programu swoje blokady, ale i także swoje mocne strony, dzięki króeym zaczęła układać swój biznes po swojemu.

Ania zrealizowała 3-krotnie wyższy cel finansowy w 2019 roku niż zakładała. Posłuchaj.

https://www.facebook.com/altioreannabajorekdolba/

Małgorzata Witczak

Przystępując do programu pracowała dla korporacji, obecnie rozwija swój projekt związany z permakulturą i prowadzi grupę Leniwe Ogrdniczki.

Alicja Plachowna

zanim przystąpiła do programu, brała udział w wyzwaniach Justyny i twierdzi, że zmiany nie zaszły tylko w portfelu i na koncie bankowym, ale także wokół samej niej. Posłuchaj.

Olga  Siekierska

Zapisała się, bo chciała się przyjrzeć swojej relacji z pieniędzmi nie tylko w życiu osobistym, ale także i w ramach prowadzonej przez siebie firmy, pomimo że już pracowała nad swoimi przekonaniami finansowymi wcześniej i większość z nich przepracowała.

Olga Siekierska, mentorka grup mastermind, business mindset coach

http://olgasiekierska.com/

Bogna Olejarz

Przystąpiła do programu m.in. po to aby być taką „super business woman” i program przeszedł jej najśmielsze oczekiwania. Posłuchaj.

Bogna Olejarz, http://www.qlala.pl/

Justyna Wencel

Przed udziałem w programie „biegła z rozwianym włosem” w biznesie, posłuchaj co się zmieniło u niej teraz, mówi między innymi o tym w nagraniu.

Kamila Chyła

Posłuchaj o tym jak Kamila wykorzystała swój udział w programie i czego dokonała w swoim biznesie dzięki niemu.

Kasia Grządka

Przetransformowała swoje psychiczne blokady finansowe by zarabiać godne pieniądze. Przeniosła swoją działalność offline w online i teraz świetnie zarabia bez sufitów finansowych. Czuje, że przeskoczyła kilka kroków milowych.

Wysłuchaj referencji Kasi:

DLACZEGO AKURAT JA MOGĘ BYĆ TWOJĄ PRZEOWDNICZKĄ W TEJ TRANSFROMUJĄCEJ PODRÓŻY?

Nazywam się Justyna Kwiatkowska i pomagam kobietom generować coraz wyższe dochody bez poczucia wstydu.

Swoje życie zawodowe rozpoczęłam w szklanych biurowcach bez możliwości otwierania okien, nosiłam buty na obcasach i marynarki, udając kogoś, kim nie byłam, ale musiało upłynąć kilka lat, zanim zrozumiałam, że tak jest i odkryłam, czym chcę się zajmować.

I nadszedł ten dzień, w którym bez większego biznesowego i finansowego przygotowania otworzyłam swój pasjo-biznes.

Sporo pracowałam, jeździłam i prowadziłam mnóstwo warsztatów dla kobiet.

Zawsze towarzyszyła mi czerwona walizka, w której zgromadziłam wszystkie materiały warsztatowe.

To wtedy, pierwszy raz w życiu czułam ogromną satysfakcję, niewyobrażalne szczęście, że robię to, co kocham. 

Niestety, około roku od tego momentu spojrzałam prawdzie w oczy.

Pracowałam ciężko i długo, rozmijałam się w drzwiach ze swoim mężem i dziećmi. Uczestniczki moich bezpłatnych warsztatów wprost wyfruwały na nowych skrzydłach z sali, a ja zostawałam z pustym portfelem. Nie zarabiałam nawet na koszty, zadłużyłam się w ZUSie.

„Na pasji się nie zarobi. Biznes nie jest dla mnie. Ludzie nigdy mi nie zapłacą za to, co daję” – w środku krzyczałam sfrustrowana.

Czy zdajesz sobie sprawę jak szybko ze stanu miłości można wpaść w nienawiść?

Jednak jestem uparta. Podjęłam ostateczną próbę.

Obliczyłam wszystko, dokonałam analiz (na szczęście z logiką było nie najgorzej) i postanowiłam przepracować rzetelnie swoje blokady finansowe, związane z pieniędzmi i wreszcie zajęłam się POWODEM, a nie „leczeniem objawów”.

Potrzebowałam przepracować i uzdrowić wiele w swojej relacji z pieniędzmi, przetransformować m.in. takie przekonanie, że na misji się nie zarabia. I tak to się wszystko zaczęło…

A teraz zapraszam Cię do 8 edycji programu Zadbana Finansowo w nowej odsłonie.

Moją misją jest sprawienie, aby coraz więcej kobiet odczuwało satysfakcję ze swojej pracy w połączeniu z satysfakcją finansową. Wierzę, że dzięki temu, kobiety mogą pozytywnie WPŁYWAĆ na cały świat.

To robię. Tak pracuję.

Zapisz się na sprawdzony i transformujący program online

ZADBANA FINANSOWO

9-miesięczny udział w  programie

Zadbana Finansowo

(Mistrzostwo osobiste, Energia Pieniędzy, Budowa i rozwój marki osobistej)

start programu 3 tydzień września 2022

 

UDZIAŁ W PROGRAMIE

ZADBANA FINANSOWO

Płatność jednorazowa: 6 666 zł

Cena w oficjalnej sprzedaży programu: 7 777 zł

UDZIAŁ W PROGRAMIE

ZADBANA FINANSOWO

Tylko w przedsprzedaży
Pierwsza płatność 666 zł
kolejne płatności 11 x 555 zł
Płatność miesięczna jest realizowana co miesiąc, do 5-tego dnia miesiąca przez 12 miesięcy (do maja 2022 r.)

Copyright 2022 Viva Life Justyna Kwiatkowska

Polityka Prywatności