Masz poczucie, że pieniądze Ci się rozchodzą z portfela jak ciepłe bułeczki?

A może masz przekonanie, że duże pieniądze nie są dla Ciebie?

napraw swoje relacje z pieniędzmi

Zakochaj się w pieniądzach w 21 dni

czyli usprawnij relacje z pieniędzmi by polubiły Twój portfel na dobre

♥ Chcesz mieć więcej pieniędzy na realizację marzeń?
♥ Myślisz o przejęciu kontroli nad swoimi pieniędzmi?
♥ Chcesz pożegnać oczywiste blokady mentalne?
Po wyzwaniu inaczej spojrzysz na pieniądze w swoim życiu i nowe możliwości!

TO JUŻ OSTATNIA EDYCJA WYZWANIA W FORMIE GRUPOWEJ

Zaprzyjażnisz się z pieniędzmi

by uzdrowić swoją empatyczną relację z nimi

Zwrócisz większą uwagę na pieniądze

bo tam gdzie skupiasz swoją energię, pojawiają się rezultaty

Pobudzisz swoją moc do działania

by zwiększyć swoje efekty finansowe

Codziennie przez 21 dni dostarczę Ci mailem małe kroki, dzięki którym wzbogacisz swoje życie finansowe.

To już ostatnia edycja wyzwanie w formie grupowej, gdzie wspólnie z innymi Uczestniczkami będziesz pracowała nad relacjami z pieniędzmi.

POKAŻĘ CI KROK PO KROKU JAK MIEĆ DOBRE RELACJE Z PIENIĘDZMI

Przestaniesz karmić się iluzją

Weżmiesz własne życie finansowe we własne ręce

Zrobisz porządek z pieniędzmi w swoim życiu

bo tam gdzie porządek, jest przestrzeń na nowe

Dowiesz się konkretnie na co Cię stać

i sprawdzisz wycieki energii pieniężnej w swoim życiu

Nowe pieniądze pojawią się na horyzoncie w Twoim życiu

tak doniosły uczestniczki poprzedniej edycji wyzwania

Prosto, skutecznie i przejrzyście

21 małych kroków do celu!

Zakochaj się w pieniądzach JEST dla Kobiet, które:

 • chcą wziąć udział w procesie coachingowym
 • szukają odpowiedzi bazując na własnych wartościach
 • wiedzą jaka siła płynie z pytań
 • nie chcą doradztwa
 • chcą wzmocnić relację z pieniędzmi w empatyczny sposób
 • wiedzą, że pomiędzy nimi, a pieniędzmi istnieją blokady dot. pieniędzmi
 • chcę lepiej poznać własne nawyki i schematy dot. pieniędzy by wiedzieć co zmienić

Zakochaj się w pieniądzach NIE JEST dla Kobiet, które:

 • szukają doradcy finansowego
 • chcą się dowiedzieć jak wyjść z długów
 • szukają konkretnych porad finansowych
 • oczekują, że samo się zrobi
 • chcą poznać receptę na właściwe oszczędzanie
 • chcą by ktoś inny rozwiązał ich problem
 • wiedzą wszystko najlepiej

Przedsprzedaż kończy się za:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Wybierz opcję najlepszą dla siebie w przedsprzedaży

 

Zakochaj się w pieniądzach w 21 dni – wyzwanie online w liczbach:

Uczestniczek poprzednich edycji

%

Uczestniczek, które poleciłyby udział innym

tylko tyle kroków w formie video i tekstu - mailem

Poznaj opinie Uczestniczek wyzwania Zakochaj się w pieniądzach

Bardzo mi się podobało (…) Forma kursu była super, nienarzucająca jednak skuteczna. Wszystkim bym poleciła to wyzwanie, bo każdy powinien pokochać pieniądze. Poznałam wiele interesujących osób, których wpisy i przemyślenia mogę w dalszym ciągu śledzić i dyskutować. Rozmowa jest bardzo ważna, bardzo często nie jesteśmy świadomi naszych błędów. Bardzo dziękuję Ci Justyno za 21 jeden dni wspaniałego wyzwania ?

Katarzyna Rusin

Mam teraz inne podejście do pieniędzy, zarabiania i oszczędzania. Poukładanie sobie w głowie kilku życiowych kwestii nie związanych z pieniędzmi.
Polecam szczególnie osobom,którym pieniądze zaczęły przeciekać między palcami, choć kiedyś miały do nich inne podejście

Anna, Gdańsk

Wyzwanie pomogło mi w poznaniu siebie, swoich potrzeb. Uporządkowaniu pewnych przemyślen, nie tylko dotyczacych pieniedzy. Zapoczątkowalo szereg zmian w moim życiu i dało siłe i energię do działania. Praca z grupa, jaka się utworzyła, pozwoliła mi głebiej przyjrzeć sie kolejnym zadaniom, więcej zrobić dla siebie. Wyzwanie pozwoliło mi sprecyzować czego chcę dla siebie i jakie kolejne kroki podjąć.
Najważniejsze korzyści to porządek w głowie i przekonanie, że jak czegoś naprawdę chcę to mogę :)
Bardzo Ci dziękuję Justyna!

Iwona Tarkowska

Wyzwanie poleciłabym każdej Kobiecie, która zawsze jest dla innych, ale nigdy nie ma czasu dla siebie. Kobiecie, która zawsze ogląda się na swojego partnera w kwestiach finansowych i nie podejmuje sama decyzji dla siebie.
Kurs na pewno porządkuje myślenie – jak ja oceniam pieniądze/ czego oczekuję od pieniędzy/ co jest dla mnie ważne. To pozwala zdefiniować kolejne kroki :)
Bardzo fajna jest formuła codziennych wyzwań – nie są one zbyt czasochłonne, a jednak niektóre zmuszają do zatrzymania się i refleksji.

Kasia, Warszawa

Bardzo mi się wyzwanie podobało.

Dzięki wyzwaniu, uświadomiłam sobie kilka ważnych rzeczy, polecam każdemu bo uważam, że każdy coś dla siebie wyniesie, oczywiście ten, kto chce coś zmienić w swoim życiu.
Podobało mi sie to, że trzeba było wyznać prawdę sama przed sobą, a to nie jest łatwe, często zakopujemy ja głęboko.

Ania, Zielona Góra

Uświadomołam sobie, że zupełnie nie kontroluje swoich wydatków,wpływów na konto, stanu konta, nie mam sprecyzowanego celu finansowego….niby chciałam, żeby było lepiej ale nie miałam określonego co znaczy ” lepiej „….miałam bałagan w dokumentach, portfelu, życiu….zaczynam wszystko kolejno porządkować :-)
dziękuję ;-)

Stefania Parysz

Pomogłaś mi w uporządkowaniu przestrzeni fizycznej, finansowej i uczuciowej. Czas trwania wyzwania jest idealny (21 dni), aby wprowadzić nowy nawyk. Zadania miały zróżnicowaną trudność i chyba też każda z nas różnie je odbierała. Mogłyśmy się o tym przekonać czytając komentarze. To, że robiłysmy wspólnie i mogłysmy wspierać się wzajemnie stworzyło poczucie więzi między nami. I cudownie było czuć tę moc. Kiedy jednak z nas miała trudniej… natychmiast otrzymywała wsparcie. Przyznam, że również czułam swoją moc gdy mogłam ja być wspierającą. Cieszę się, że wzięłam udział i mam narzędzia do działań i mogę wykorzystywać i coraz bardziej być w przyjaźni z finasami :)

Karin Lesiak

Zapisując się do wyzwania byłam sceptyczna, nie wierzyłam, że taka forma pomoże mi uporać się z moim 'dziwnym’ stosunkiem do pieniędzy. Zaangażowałam się w wykonywane zadania i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona i zadowolona. Okazałam się, że moje problemy tkwią zupełnie gdzie indziej niż bym się spodziewała. Energia i wsparcie, które dostawałam od Justyny i od innych uczestników mocno na mnie wpłynęły. Zmieniłam sporo w swoim portfelu, mieszkaniu, w moim podejściu do pieniędzy, pracuję nad nowymi nawykami. Wyznaczyłam sobie cele, które planuję zrealizować i jestem przekonana, że mi się uda!

Alicja, Pruszków

Ważne jest zadawanie sobie pytań, bo one otwierają głowę.

Nawet jeśli się coś wie, trzeba do tej wiedzy wracać regularnie, bo się zapomina. Odkryłam, że mam mało marzeń finansowych, ale jeszcze nie znalazłam odpowiedzi, czy dlatego, że to co mam w zupełności mi wystarcza, czy dlatego, że dopasowałam marzenia do stanu konta. Poleciłam wyzwanie dwóm osobom, jedna skorzystała i mówi, że widzi wymierne rezultaty finansowe. 5. Moim zdaniem takie wyzwanie powinna przejść każda, ale to każda osoba. Wyzwania codzienne na tyle konkretne i proste, że nie zniechęcają na wstępie ilością rzeczy, które trzeba w ramach wyzwania wykonać. Dobra dynamika wyzwań, z przerwami na odpoczynek. Video + tekst – to dobry pomysł, ja wolałam czytać, ale są osoby, które wolą oglądać, więc każdy miał to co lubi. Gratuluję.

Aneta, Kraków

Podobało mi się że nie czarowałaś że pieniądze rozwiązują wszelkie problemy albo nie łudziłaś wielkimi pieniędzmi bez wyrzeczeń, tzw. łatwym zarobkiem, to podejście które prezentujesz jest po prostu mądre i to bardzo cenię. Pomogłaś mi w docenieniu tego, co mam, przede wszystkim tego, co mam niematerialnie. Bardzo mi się podobała aktywność grupy, to była dla mnie wielka wartość.

Joanna Szefer

Bardzo dobra forma, zwięzła, krótka. Pobudziłaś mnie do myślenia szerszego niż zazwyczaj o pieniądzach, o związkach pieniędzy z innymi sferami życia. Niby wiedziałam, że podświadomość jest b. ważna ale teraz lepiej się jej przyjrzałam. Poleciłam wyzwanie swoim znajomym, zaprosiłam przez FB, 2 z nich wiem, że śledziły wyzwanie niestety nie były aktywne.

Iza Mierzwińska

Dziękuję bardzo, że zorganizowałaś to wyzwanie :) Wiele na nim skorzystałam oglądając przez 3 tyg. swoją relację z pieniędzmi.

Uświadomiłam sobie co najmniej jedno blokujace przekonanie, wprowadziłam kilka dobrych nawykow. Mam też odwagę mierzyć wysoko :)

Podobalo mi sie, ze codzienne aktywnosci do podjecia w wyzwaniu byly natyle krotki, ze mozliwe do systematycznego przeprowadzenia.
Poleciłabym większości moich znajomych, przyjaciół i rodziny,w szczególnosci tym zainteresowanym rozwojem osobistym, którzy wierzą, że można wpływać na swoje życie.

Ewa, Wrocław

Po ogromnym sukcesie I edycji wyzwania, w magazynie Miasto Kobiet powstał obszerny reportaż z udziałem Uczestniczek wyzwania

CZYM SIĘ RÓŻNI TA EDYCJA WYZWANIA OD WCZEŚNIEJSZYCH?

N

Lapsza jakość video i samych wyzwań

N

W trakcie wyzwania otrzymasz ode mnie nagranie .mp3 z mocnym ćwiczeniem na trwałą zmianę przekonań blokających

N

Zmodyfikowana treść dla lepszego odbioru

Nie marnuj już więcej szans na większe dochody, zobacz nowe możliwości poprzez nawiązanie dobrych relacji z pieniędzmi, Twoimi pieniędzmi.

Masz pytania?

możliwe, że tu znajdziesz odpowiedź

Jak będzie wyglądało wyzwanie?

Startujemy 8 marca, w święto Bogatych Kobiet. Codziennie przez 21 dni dostaniesz ode mnie email o godz. 11.00 z jednym krokiem do podjęcia by osiągnąć cel.

Czy wyzwanie jest skuteczne?

Z doniesień Uczestniczek odpowiadam, że tak! Do tej pory otrzymuję maila z różnymi efektami. Jedna z Uczestniczek po wyzwaniu od razu dostała podwyżkę, inna zlecenia, a jeszcze inna sprzedała swoje proukty na kwotę 3 000 zł, co do tej pory jej się nie zdarzało. Efekty Uczestniczek są bardzo indywidualne i zależą od zaangażowania i wykonywania codziennie kolejnych zadań

Dla kogo jest to wyzwanie?

Polecam udział w wyzwaniu Kobietom, niezależnie od wieku, miejsca zamieszkania czy sposobu w jaki zarabiają pieniądze. Polecam szczególnie tym, które chcą uporządkować swoje życie finansowe i mają odwagę do przyjrzenia się swojej relacji z pieniędzmi.

Brałam udział w poprzednich edycjach wyzwania, czy warto wziąć udział w tej?

Jeśli chcesz znowu przejść przez ten energiczny proces wspólnie, w jednym czasie z innymi uczestniczkami to zapraszam. Będzie kilka nowych rzeczy, udział w wyzwaniu napewno nie zaszkodzi, a może pomóc :)

Co nowego będzie w tej edycji?

Delikatnie zmieniłam formę wyzwania, napewno będzie lepsza jakość materiałów plus przekażę do stęp do nagrania audio, w którym poprowadzę ćwiczenie na zmianę przekonań blokujących pieniądze. To ćwiczenie stosują w pracy indywidualnej i do tej pory nie przekazałam go na innym kursie online. Dodatkowo poza pakietem standard będzie webinar, na którym opowiem o relacjach z pieniędzmi i odpowiem na wszystkie pytania Uczestniczek. Webinar będzie prywatny i nagrywany.

Ile czasu będę potrzebowała każdego dnia?

Minimum 5 minut. Niektóre wyzwania mogą być bardziej pracochłonne, ale można je robić systematycznie w tle ;)

Co jeśli będziesz niezadowolona?

Nie jest to moim celem w żadnym razie.

Jestem przekonana o wartości, jaką przekazuję swoim Klientkom, że oferuję 21 dniową gwarancję!

Jeśli w ciągu 21 dni, weźmiesz aktywny udział w kursie, wykonasz zadania i ćwiczenia i nie osiągniesz nic! Zwrócę Ci pieniądze, które zapłaciłaś.

Jest tylko jeden warunek, zrobisz wszystko to, o co Cię poproszę na kursie.

Nic nie ryzykujesz, a możesz wiele ZYSKAĆ.

STARTUJEMY 8 MARCA, NIECH TO BĘDZIE DZIEŃ BOGATYCH KOBIET, BO KAŻDA Z NAS ZASŁUGUJE NA DUŻE PIENIĄDZE. KAŻDA KOBIETA JEST WYSTARCZAJĄCO WARTA!

Wybierz opcję najlepszą dla siebie w przedsprzedaży

 

Nazywam się Justyna Kwiatkowska

Pomagam kobietom generować coraz większe dochody bez poczucia wstydu. Jestem przede wszystkim Coachem, a więc zadaję pytania bo twierdzę, że Twoje życie, Twój pasjobiznes, Twoja satysfakcja, Twoje szczęście oraz stan Twojego konta zależą od rodzaju pytań, jakie sobie zadajesz i co robisz z odpowiedziami.

Od ponad 5 lat pomagam kobietom, ale w trakcie mojej podróży do miejsca, w którym obecnie jestem, odkryłam, że coś jest nie tak u mnie z pieniędzmi. Zaczęłąm się temu przyglądać i sprawdzać i odkryłam wiele blokad, przekonań i schematów, które utkałam wokół siebie i swoich zachowań.

Zaczęłam z tym pracować, od strony psychologicznej i mentalnej bo zasoby biznesowe miałam na wyciągniecię ręki – rezultaty zaskoczyły mnie samą. Moje Klientki widzą efekty i to sprawia mi ogromną satysfakcję.

Podejmij wyzwanie i zmieniajmy swoją przyszłość finansową na lepsze.