PAKIET 2 WYZWAŃ

ZADBANEJ FINANSOWO

Wznieś się ponad własny sufit finansowy

warsztat online

Wznieś swój biznes na wyższy poziom finansowy

– 3 dniowe wyzwanie

Sufit finansowy to kwota pieniędzy, która stanowi dla nas psychologiczną barierę. Czyli mamy pewną kwotę pieniędzy, którą trudno nam przekroczyć.

Na przykład to może być kwota zarobków, lub kwota oszczędności, czy w przypadku osób, które prowadzą swój biznes, to może być cena, powyżej której trudno jest tym osobom sprzedawać swoje usługi.

Można to porównać do sytuacji, że na przykład ktoś nas łaskocze i na początku, to jest nawet zabawne i śmiejemy się, ale po pewnym czasie te uczucia zaczynają sprawiać nam dyskomfort i coś, co było śmieszne na początku, teraz zaczyna sprawiać nam realny ból.

Czyli w momencie uczucia nadmiaru, pojawia się dyskomfort. I już nie chcemy łaskotek.

I tak właśnie jest z pieniędzmi, mamy mentalną pojemność finansową i w momencie, kiedy zaczynamy odczuwać nadmiar (na poziomie nieświadomym), zaczynamy mieć z tym problem w realnych sytuacjach.

W realnym życiu może wyglądać to w taki sposób, że jeśli ktoś zarabia kwotę X, jego życie płynie sobie stabilnie, ale kiedy ma iść po podwyżkę, czy podwyższyć swoje ceny to generalnie czuje wtedy duży dyskomfort.

Inna sytuacja to taka, że kiedy ktoś dostaje podwyżkę, czy dostanie większy zastrzyk gotówki, to od razu zaczyna wydawać te pieniądze, schodząc tym samym do poziomu swojego sufitu finansowego, bo wewnętrznie czuje się lepiej z mniejszą kwotą pieniędzy, dlatego zaczyna je wydawać.

I może nawet tak się dziać, że ta osoba nie chce pozbywać się tych pieniędzy, ale nagle okazuje się, że jakiś sprzęt zepsuł się w domu i trzeba kupić nowy albo nagle pojawia się jakaś sytuacja, w której musimy po prostu coś pilnie kupić czy pozbyć się tych pieniędzy.

Każdy z nas zna tego typu sytuacje.

Ale teraz czas na zmiany, czas wznieść się ponad własny sufit finansowy.

2 KARTY PRACY PDF + NAGRANIE WARSZTATU

Dzień 1.

PDF + VIDEO

Stwórz strategiczną podróż klienta po swojej ofercie, aby wciąż nie musieć wciąż pozyskiwać nowych

Dzień 2.

PDF + VIDEO

Wyceń swoją ofertę z uwzględnieniem stawki zadbanej finansowo

Dzień 3.

PDF + VIDEO

Sprzedawaj z pewnością i empatią

Pakiet 2 wyzwań możesz kupić tylko do 18.02.2020

KTO PROWADZI WYZWANIA?

Nazywam się Justyna Kwiatkowska i pomagam kobietom generować coraz większe przychody, bez poczucia wstydu. Jestem “Coachem w Biznesie”, certyfikowanym Coachem Sacred Money Archetypes®, Praktykiem NLP, mentorką wielu znanych pasjo-biznesmenek w Polsce.

Moją misją jest sprawienie, aby coraz więcej kobiet odczuwało satysfakcję ze swojej pracy w połączeniu z satysfakcją finansową. Wierzę, że dzięki temu, kobiety mogą pozytywnie wpływać na cały świat, poprzez dobry wpływ na bliskich, na dzieci. Usatysfakcjonowany człowiek, to szczęśliwy człowiek, a szczęście się bardzo pięknie mnoży na świecie.

Tym się zajmuję.

W wolnych chwilach czytam, medytuję, chodzę na sesje jogi i na spacery oraz spotykam się z przyjaciółmi i spędzam czas z moimi synami.

Poznaj opinie o wyzwaniach

Po wyzwaniu rozszerzyłam swoją ofertę mam w niej teraz 4 usługi a nie jak przed tem jedna końcową dużą i drogą usługę. Zauważyłam że o te mniej płatne pytają klienci „z ulicy” a o tą końcową z polecenia. Wobec tego do tej pory Np. Konsultacje robiłam za darmo licząc na to ze się przekonają do tej dużej usługi. Na razie na mojej stronie www rozbiłam sobie to na 4 główne usługi w różnych cenach. Dziękuje zobaczymy jaki będzie skutek

Anna P

Ja jestem bardzo wdzięczna za to Wyzwanie!!!!
Działam układam strategie używam kalkulatora…. Kombinuje ze swoją oferta… Wow!!! Bardzo dziękuję za to Wyzwanie!!!!

Agnieszka F.

Mega otwierasz oczy, Justyna! dziekuję <3
Chociaż małymi kroczkami, to powoli zaczynam zmieniać myślenie i się stosować do Twoich rad :)

Ola Sz.

Ta oferta wygasa 18 lutego 2020

Copyright 2020 Viva Life Justyna Kwiatkowska