Wspaniale, że jesteś zainteresowana odkryciem swojego talentu finansowego!

Wykonanie tego testu zajmie Ci od 8 - 10 minut. Skoncentruj się i odpowiadaj na pytania testowe W SPOSÓB NATURALNY JAK TO JEST U CIEBIE, a nie tak jakbyś chciała, aby było. Dzięki temu nie będziesz manipulowała wynikiem i odkryjesz swój naturalny archetyp i mocne strony, finansowe! Przed wypełnieniem testu możesz wysłuchać mojego podcastu jak prawidłowo odpowiadać na pytania, abyś poznała swój NATURALNY Archetyp: ten odcinek znajdziesz tutaj

Na przykład, jeśli od zawsze miałaś problemy w odkładaniu pieniędzy, ale w końcu po wielu złych doświadczeniach się tego nauczyłaś, to naturalnym stanem u Ciebie jest sytuacja gdzie nie odkładasz pieniędzy i o taką odpowiedź chodzi, o naturalny stan. Na skali od 1 do 5 zaznacz zdania, które najbardziej rezonują z Tobą, mówią o Twoim typie myślenia i zachowaniach, gdzie: 1 oznacza: bardzo się nie zgadza, a 5 oznacza: bardzo się zgadza.

Od razu po wykonaniu testu, poznasz swój naturalny talent finansowy, wyniki przyjdą na Twoją skrzynkę email :)

WAŻNE!!! Po wykonaniu testu otrzymasz 2 e-maile ode mnie, w pierwszym poznasz wyniki punktowe testu, a w drugim dostaniesz opis swojego dominującego Archetypu Finansowego®

Na jaki adres email wysłać Ci wyniki testu oraz opis Twojego głównego Archetypu?

Twój adres EMAIL

Twoje IMIĘ

Chcę zapisać się do newslettera, a co za tym idzie wyrażam zgodę na przesyłanie na mój adres e-mail informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach Justyny Kwiatkowskiej. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Viva Life Justyna Kwiatkowska. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych znajdziesz w polityce prywatności.

 

Sacred Money Archetypes® jest zastrzeżonym znakiem towarowym należącym do Heart of Success, Inc.i używany na licencji dla Viva Life Justyna Kwiatkowska Copyright 2018 Kendall SummerHawk.

Polityka prywatności i plików cookies w pliku pdf