Pragniesz

Pragniesz

rozświetlać świat i ludzi poprzez pomaganie ludziom w transformacji blokad finansowych, aby mogli sięgać i korzystać ze swojego pełnego potencjału.

Jesteś

coachką, psycholożką, mentorką, terapeutką lub po prostu pracujesz już z ludźmi i chcesz wzbogacić swoje umiejętności o pracę z energią, transformację mentalności i wzbogacić swoją ofertę o pracę 1:1 lub o prowadzenie transformujących programów grupowych.

A może chcesz się przebranżowić

bo pragniesz wnosić realną wartość do świata i rzeczywiście wspierać ludzi, bo czujesz, że właśnie to jest Twoja ścieżka i wyrywa się do takiej pracy Twoje Serce.

COACH OBFITOŚCI

to 6-cio miesięczny, certyfikowany program mentoringowy, w którym przekazuję Ci swoje 10-letnie doświadczenie i wiedzę z obszaru transformacji finansowej.

Jako COACH OBFITOŚCI będziesz potrafiła

Łączyć się z przestrzenią energetyczną klienta i sczytywać informacje m.in. na temat blokad oraz transformować je w zasoby.

Prowadzić klienta/grupę w skutecznych i pięknych procesach transformujących.

Przeprowadzać transformacje mentalne, energetyczne i łączyć klienta/grupę z polem obfitości.

Wspierać mądrze klienta na jego drodze do upragnionego celu.

Poznaj opinie uczestniczek I edycji programu

Anna Szymborska

Ania całe dotychczasowe życie pracowała jako architektka, ale w pewnym momencie zapragnęła zmiany i chciała czerpać z pracy satysfakcję oraz mieć poczucie, że jej praca wnosi realną wartość do świata.

Ania w trakcie programu przebranżowiła się na Coachkę Obfitości i dosyć szybko znalazła pierwszych klientów do swojej praktyki.

Doświadczenia Ani pokazują, że w każdym wieku i w każdym czasie zmiana jest możliwa.

Z chwilą kiedy Ania dołączała do programu, wiedziałam, że jest empatką i tego typu praca jest jej dedykowana.

Aurora Alicja

Aurora większość swojego doświadczenia zdobyła w korporacjach, to tam już odkryła swój potencjał i dar do pracy z ludźmi i prowadzenia ich.

Aurora ma bardzo mocne połączenie z Intuicją i jej przekazy zawsze są bardzo trafne.

Aurora, przystępując do programu Coach Obfitości, chciała zwiększyć swoją transformującą moc w obszarze finansów, aby móc jeszcze lepiej i pełniej wspierać swoich klientów.

Decyzja, którą podjęłam, żeby dołączyć do programu Justyny Coacha Obfitości, była jedną z bardziej trafionych decyzji na mojej ścieżce rozwoju osobistego i zawodowego.

Bardzo chciałam uporządkować wiedzę i poznać  narzędzia, które pomogą mi prowadzić innych, ale też popracować głębiej nad swoją relacją z pieniędzmi, bo to droga, która nie ma końca. 

Wartość, którą dostałam uczestnicząc w programie jest bezcenna. Biorę udział w wielu programach, żeby się rozwijać i  uzupełniać wiedzę. Program Coacha obfitości jest jednym z bardziej wartościowych i jakościowych doświadczeń. 

Justyna trzyma przestrzeń w taki sposób, że uczestnikom rosną skrzydła i wzrastają w bezpiecznym dla siebie tempie. Z radością będę się dzielić wiedzą i korzystać z narzędzi, które poznałam u Justyny w programie, aby wspierać innych.

Jeśli Ty jesteś w miejscu, że zastanawiasz się, czy podjąć tę decyzję i czy zainwestować czas oraz pieniądze to z całego serca inspiruję Cię, bo oprócz zdobycia nowej wiedzy, Twoje życie osobiste i zawodowe nabierze po tym programie nowego wymiaru.

Karolina Kaczmarska

www.breathemama.pl

Udział w programie Coach Obfitości był dla mnie niezwykłym czasem samorozwoju, ale też ogromnej przemiany. Przemiany, która cały czas się dzieje i która przynosi namacalne efekty.

 

Dostałam od programu więcej niż się spodziewałam. Jest to program, który podąża za uczestniczkami, daje ogromną wiedzę merytoryczną, wiele gotowych narzędzi, zwiększa Twoją samoświadomość jako osoby wspierającej innych w rozwoju – poznajesz swój naturalny styl działania, najlepszy sposób promocji, sprzedaży. 

 

Przez te miesiące czułam się prowadzona, wspierana z ogromnym wyczuciem – najlepsze warunki do rozwoju, jakie mogłam sobie wymarzyć. Dzięki programowi znów powróciłam do siebie i wiem, że chcę wspierać innych w rozwoju

Monika Hibner

Umów się ze mną na 30-minutową konsultację wstępną, a razem sprawdzimy, czy udział w programie jest dla Ciebie

Podczas konsultacji wstępnej sprawdzimy, czy udział w programie jest dedykowany Twojej ścieżce, oraz przedstawię Ci program Coach Obfitości.

Konsultacja wstępna do niczego Cię nie zobowiązuje, a dzięki niej będziesz mieć więcej jasności.

Jeśli na stronie nie widzisz terminu, który Ci odpowiada, napisz do mnie mejla na adres pytania@zadbanafinansowo.pl i podaj pasujący Ci termin konsultacji.