.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Zarabiaj z lekkością, 

wykorzystując swoją

finansową moc

w zgodzie z własnymi, naturalnymi talentami finansowymi

na bazie Archetypów Finansowymi®

Jeśli budujemy finansową pewność siebie tylko na efektach finansowych – czyli włączamy mentalność: jak będę dużo zarabiała, jak będę miała poduszkę finansową to będę miała finansową pewność – to popełniamy duży błąd‼️

Dlaczego?

Bo wyobraź sobie, że w jednym momencie tracisz wszystko – wszystko!

Co poniekąd niektórzy mogli doświadczyć w ciągu ostatniego roku i wtedy wraz utratą poduszki finansowej, źródła dochodów – tracą jednocześnie finansową pewność siebie!

Człowiek z niską pewnością finansową znajduje się w niekorzystnej sytuacji, czuje zagubienie, nie wie, w którym kierunku iść, poczucie jego wartości spada, odwaga zamienia się w strach i generalnie robi się bardzo ciężko – nie tylko z perspektywy finansów.

Natomiast, jeśli wzmocnisz swoją finansową pewność siebie, zobaczysz w nowym świetle swoje zasoby, własne talenty finansowe, na których możesz doskonale opierać finanse, pracę, pomysły biznesowe, do tego zmieniasz swoją mentalność z braku na obfitość – to nawet kiedy przyjdzie jakiś kryzys, stracisz oszczędności, stracisz źródło dochodów – całkiem inaczej podejdziesz do tej sytuacji niż w pierwszym przypadku.

Finansowa pewność siebie sprawi, że nie załamiesz się, a kreatywnie i odważnie (chociaż dla Ciebie to nie jest akt odwagi, ale dla otoczenia to właśnie odwaga) sięgniesz po nowe rozwiązania, źródła dochodów bez siedzenia z założonymi rękami.

Dlatego też nie powinno się budować poczucia bezpieczeństwa finansowego na zewnętrznych aspektach (takich jak majątek czy pieniądze), a na własnych wewnętrznych zasobach, takich jak naturalne talenty finansowe i mocne strony.

Wtedy żaden kryzys nie jest aż taki straszny, bo jesteś pewna swojego źródła mocy finansowej.

Jesteś w dobrym miejscu, jeśli:

\

Chcesz zarabiać więcej, ale nie czujesz do końca swojej mocy i wartości.

albo

\

Masz poduszkę finansową, ale wciąż czujesz niepewność.

albo

\

Trudno jest Ci dbać o własne interesy, bywa że zgadzasz się pracować za mniej, czy dajesz więcej niż oczekują i płacą.

\

Unikasz rozmów o pieniądzach, czy renegocjacji projektów z obawy, że zostaniesz źle odebrana!

albo

\

Stresuje Cię przyszłość finansowa.

albo

\

Ciężko Ci odmawiać innym.

Każda z nas ma w sobie unikatowy talent do zarabiania  pieniędzy, „kod do potencjału finansowego”, który nazywamy Archetypami Finansowymi (Sacred Money Archetypes®).

Gdy raz odkryjesz swój unikatowy kod z łatwością zaczyna się układać finansowo.

WŁADCZYNI

ALCHEMICZKA

KARMICIELKA

KOLEKCJONERKA

MARZYCIELKA

BUNTOWNICZKA

ŁĄCZNICZKA

GWIAZDA

Wyobraź sobie, że

 

Czujesz swoje talenty finansowe i doskonale wiesz jak z nich korzystać

Dzięki temu zarabiasz więcej i masz większą satysfakcję z pracy.

Z dużą łatwością rozwiązujesz wyzwania finansowe.

Dzięki czemu problemy Cię nie przytłaczają, masz więcej energiina działanie.

Nie unikasz rozmów o pieniądzach, czujesz się podczas nich pewnie siebie.

Dzięki temu jesteś autentyczna w relacjach.

Znasz siebie, wiesz na jak wiele Cię stać i realizujesz to.

Bez odkładania życia na później, bo czujesz to, a nie tylko wiesz.

Jesteś pewna siebie - finansowo.

I ze spokojem patrzysz w przyszłość i realizujesz kolejne kroki ze śmiałością i odwagą.

Po co Ci finansowa pewność siebie

Finansowo pewność siebie to fundament do:

– lepszych zarobków;

– większych oszczędności;

– poczucia spokoju finansowego;

– satysfakcji z życia i spraw finansowych;

Bez niej trudno budować zdrowe relacje z sobą samą na tle finansowym, zaufania do siebie.

Poznaj 21 dniowe wyzwanie online

Finansowo

PEWNA SIEBIE

w 21 dni

w zgodzie ze swoimi Archetypami Finansowymi®

Zapraszam do

5-etapowego procesu podczas 21 dniowego wyzwania

ETAP 1.

Rozwiń talenty w mocne strony finansowe

Na tym etapie poznasz, zrozumiesz i uszanujesz swoją naturalną moc wyniakającą z Twoich dominujących Archetypów.

Dzięki temu będziesz mogła realnie z nich korzystać, bo poczujesz (nie tylko zobaczysz) wartość, która za nimi stoi. Poczujesz własą moc, a to bezcenne uczucie, które zaprowadzi Cię do najlepszych decyzji – nie tylko pod kątem finansowym.

ETAP 2. 

Podejmij wyzwania finansowe

Twój Archetyp to nie tylko talenty, ale i słabe strony, przez które uciekają Ci codziennie pieniędze jak np. zaniżanie ceny, oddawanie się pracy, której nie lubisz, przyciąganie klientów, którzy nie lubią płacić.

Podczas tego etapu wyzwania znajdziesz/wypracujesz sposób, aby czuć się dobrze z nowymi decyzjami i działaniami.

ETAP 3.

Zyskaj tam, gdzie obecnie brak

Uszczelnisz finansowe wycieki, które dzieją się przez to, że zawodowe i osobiste rozmowy o pieniądzach przynoszą Ci trudność.

ETAP 4.

Nawiązanie i wzmocnienie zdrowej relacji z sobą i z pieniędzmi.

Czas zacząć doceniać i pieniądze i siebie.

Na tym etapie skupimy się na tej kwestii, bez tego trudno o dobrobyt.

ETAP 5.

Pewność co do własnej przyszłości finansowej

Przejdziesz przez znakomite ćwiczenie „Kreowanie jasnej przyszłości” na bazie własnych talentów, połączenia z własnymi pragnieniami i zyskasz dzięki temu jasność do dalszych zadań i tego na czym masz się skupić teraz.

FORMA WYZWANIA

Codziennie, przez 21 dni będziesz otrzymywać materiały audio oraz ćwiczenia, w ten sposób codziennie będziesz rozwijać siebie i swoją finansową moc.

Czasem to będzie wizualizacja, czasem wiedza merytoryczna, a czasem „prywatna sesja coachingowa” z Justyną Kwiatkowską.

Kto za tym stoi

i dlaczego możesz mi zaufać

Nazywam się Justyna Kwiatkowska i pomagam kobietom generować coraz wyższe dochody bez poczucia wstydu.

Fascynuje mnie temat budowania przez ludzi relacji z pieniędzmi i zgłębiam go od 2012 roku, kiedy to porzuciłam karierę w korporacji na rzecz pracy z misją i pasją.

Zanim zrozumiałam kim jestem, jakie są moje talenty finansowe robiłam bardzo dużo, pracowałam nawet po nocach, potwierdzając przekonanie, że na pasji się nie zarabia.

Dzięki Archetypom zrozumiałam, że  styl zarabiania, jaki wtedy prowadziłam, to nie jest mój styl. Potrzebowałam innego modelu biznesu, innych ofert i innego rodzaju spotkań z klientami.

Od 2015 roku prowadzę 9-miesięczny program online Zadbana Finansowo, który przeszło już setki zadowolonych kobiet. W 2018 ukończyłam certyfikację programu Sacred Money Archetypes® i zaczęłam mówić głośno o Archetypach w Polsce.

Jestem Alchemiczką więc generuję masę pomysłów i inspiracji dla swoich klientów. Jako Buntowniczka pokazuje drogi i strategie, których jeszcze nikt nie widział, które stają się wyróżnikami i magnesem. Jako Łączniczka zawieram głębokie relacje i dbam o swoich klientów i ich rezultaty.

Łącząc wszystkie swoje talenty opracowałam i połączyłam program i oprócz wiedzy, którą zdobyłam poznając dogłębnie Archetypy, zaczęłam eksplorować ich biznesową stronę i to, w jaki sposób dany Archetyp naturalnie będzie budował prosperujący biznes.

Możesz liczyć na moje wsparcie w programie.

Poznaj szczere opinie absolwentek kursu o Archetypach

Wzięłam udział w kursie Justyny o archetypach finansowych lada moment przed startem mojego świeżutkiego programu, w którym oddawałam całe swoje serce, ogrom uważności i czasu moim uczestniczkom. Miałam dużą blokadę by wycenić go w pełen szacunku dla mnie samej sposób. Już po pierwszych lekcjach poczułam, że jestem na to gotowa. Zrozumiałam też, że zaniżanie swojej ceny jest tak naprawdę zubażaniem nie tylko mnie samej, ale mojej rodziny i mojego życia. Całkowicie otworzyło mi to oczy… A to tylko jedna ze zmian, które zadziały się po kursie. ❤

Karolina Wilk

Kobieta na Ścieżce Odwagi, https://www.facebook.com/mamapozaschematami/

Kiedy dostałam wyniki i przeczytałam opis swoich archetypów, byłam strasznie zła. Szczególnie jeden archetyp (Karmicielka) budził moją złość – choć jednocześnie czułam, że jest na wskroś prawdziwy.

Na szczęście z czasem nauczyłam się jak go okiełznać – i dzięki temu zaczęłam go postrzegać jako naprawdę wartościowy.

Finalnie archetypy dały mi ciekawy wgląd w siebie i w swoje talenty, dzięki czemu widzę je jako coś wyjątkowego i wzmacniającego.

Ola Foryś

@wild.rocks

Zdecydowanie polecam kurs Justyny i już o nim mówiłam też znajomym.

Przed kursem całą moją energia szła w pracę. Cały czas o niej myślałam, działałam. Nie przekładało się to jednak na pieniądze. Zanim go kupiłam, skorzystałam z bezpłatnej serii video. I poczułam natychmiastowy efekt w postaci większego przypływu energii i akceptacji siebie. 

Dzięki temu uzyskałam porządek i jasność, jakie rezultaty chcę uzyskać. Opracowana wtedy strategia, sprawiła, że w ciągu 2 dni na mój newsletter zapisało się 160 osób. Natomiast w czasie kursu zobaczyłam, czemu sabotuje swoje działania. Czemu pomimo ogromnego wysiłku wkładanego w pracę nie osiągam potrzebnych mi przychodów.

Anna Czereszewska

W związku ze spokojem

Moim momentem przełomowym było doświadczenie pięknej, iskrzacej energii pieniędzy. Energii, która chce przepływać, rozświetlać i wzbogacać świat. Która wspiera twórcze projekty i piękne inicjatywy. Podobała mi się praca z wizualizacjami i pytaniami moich archetypów. Dzięki pytaniom skupiłam się na dostarczaniu sobie przyjemności, których nie trzeba kupować. Dostarczaniu ich sobie codziennie. Ośmiu różnych 🙂
Gosia Kozłowska

twórczyni podcastu "Filiżanka Motywacji"

To się wydarzy w Twoim życiu po 21 dniach

 

Zaczniesz korzystać świadomie ze swoich talentów i zrobisz z nich magnes na pieniądze

Przestaniesz powielać "głupie" błędy finansowe, przez które uciekały Ci pieniądze.

Asertywność finansowa stanie się Twoją codziennością, a przy tym zachowasz swoją autentyczność i dobre relacje.

Docenisz wartość, pieniądze, a przede wszystkim siebie - a to zmieni Twoje postrzeganie wielu spraw i wpłynie znacznie na Twoje finanse.

Wykreujesz swoją finansową przyszłość, pojawi Ci się jasność i klarowność, co do niej - staniesz się finansowo pewną siebie kobietą!

PYTANIA I ODPOWIEDZI

v

Mam mało czasu, ile codziennie potrzebować będę na realizację wyzwania?

Średnio, około 20 minut dziennie, ale możesz je robić w swoim tempie. Wyzwanie jest ułożone tak, aby każdy mógł znaleźć czas na jego realizację, a codzienne dbanie o siebie i swój finansowy aspekt – zwróci się wielokrotnie.

v

Jak będzie realizowane wyzwanie?

Codziennie, przez 21 dni będziesz otrzymywać mejle ode mnie, a w nich audio plus ćwiczenia PDF. 

v

Czy mogę fakturę za wyzwanie wrzucić w koszty?

Pewnie. Porozmawiaj o tym ze swoją księgową. Udział w wyzwaniu ma Ci przynieść lepsze przychody więc jak najbardziej.

Wiedząc, że pieniądze wpływają na każdy aspekt Twojego życia i biznesu, czyż nie jesteś WIĘCEJ niż skłonna do inwestowania w siebie i stworzenia przełomu finansowego dla siebie?

Sacred Money Archetypes® jest zastrzeżonym znakiem towarowym należącym do Heart of Success, Inc. i używanym na licencji dla Justyny Kwiatkowskiej