ZADBANA FINANSOWO PREZENTUJE

SPRAWDZONY I SKUTECZNY SPOSÓB NA CORAZ LEPSZE DOCHODY I OBFITOŚĆ FINANSOWĄ 

(nie tylko z własnej pasji),

PRZECHODZĄC PRZEZ PROCES zadbania finansowego

BEZ PRACOWANIA PO 12 GODZIN DZIENNIE I POŚWIĘCANIA CZASU DLA RODZINY I DZIECI

NAWET JEŚLI zarabiasz świetnie, ale pieniądze się Ciebie nie trzymają.

NAWET JEŚLI odczuwasz ogromną satysfakcję ze swojej pracy, ale nie czujesz dumy, kiedy zaglądasz na swoje konto.

NAWET JEŚLI do tej pory nigdy nie miałaś pieniędzy w nadmiarze i uważasz, że temat pieniędzy należy do tych z kategorii krępujących.

NAWET JEŚLI  Twoja obecna relacja z pieniędzmi wygląda jak burzliwy związek, który przyprawia Cię o stres i frustrację.

NAWET JEŚLI  zarabiasz dobrze, ale chcesz więcej czerpać z obfitości i poczucia spokoju.

Czy wiesz, że niektóre uczestniczki poprzednich edycji twierdzą, że program Zadbana Finansowo powinien się nazywać Kuźnią Milionerek?

Fakt jest taki.

W Polsce pieniądze są tematem tabu, a kobiety statystycznie zarabiają mniej od mężczyzn. Czyżby obawiały się dobrze zarabiać?

Być może w Twoim domu nigdy otwarcie nie mówiło się o pieniądzach. Ojca nie było całe dnie (ciężko pracował), a mama musiała sobie radzić jak tylko umiała. Chociaż obiecałaś sobie, że u Ciebie w domu to inaczej będzie wyglądało, jednak to Twój partner jest głównym żywicielem rodziny.

a może

Chcesz zarabiać na tym co kochasz, ale widzisz tylko takie rozwiązania, przez które będziesz miała mało czasu dla swoich dzieci lub staniesz się weekendową mamą, a inne pomysły i sposoby nie chcą przyjść Ci do głowy.

a może

Pracujesz z pasją, wierzysz w swoją ofertę, a jednak nie możesz przebić pewnego finansowego (szklanego) sufitu. Wciąż “kręcisz się” wokół konkretnej kwoty przychodu lub dochodu, której nie możesz przeskoczyć by lepiej zarabiać w danym czasie.

a może

Masz problemy w mówieniu o tym, ile chcesz zarabiać. Trudno Ci rozmawiać o pieniądzach z klientami czy z potencjalnym pracodawcą bez zaniżania swoich stawek, czy schodzenia z ceny. A tak na prawdę boisz się, że kiedy podniesiesz swoje ceny, to stracisz klientów lub potencjalną pracę.

a może

Masz poczucie, że Twoja usługa lub Twój produkt jest wart o wiele więcej i czujesz, że zasługujesz na większe pieniądze, ale jednocześnie boisz się ścisku w żołądku, a nawet w gardle, w momencie kiedy klient spyta “ale co tak drogo?” bo nie wiesz jak zachować się w takiej sytuacji.

a może

Świetnie zarabiasz, ale jesteś świadoma jednego – im więcej zarabiasz, tym więcej pieniędzy wydajesz i inwestujesz, i finalnie zostaje Ci tyle pieniędzy, że nie wystarcza by wpłacić na konto oszczędnościowe.

Twoje relacje z pieniędzmi wpływają na wszelkie Twoje decyzje, na Twoją odwagę, na Twoje wybory, ale teraz możesz uzdrowić swoje relacje, uporać się z blokadami finansowymi, zmienić na trwałe przekonania, które mają negatywny wpływ na stan Twoich przychodów, oszczędności, na Twój SPOKÓJ FINANSOWY.

Pieniądze nie muszą być tematem tabu, możesz spokojnie i z entuzjazmem podchodzić do rozmów o pieniądzach, negocjacji, komunikacji ceny. Możesz dobrze zarabiać i coraz lepiej. Dzięki temu stan Twoich pieniędzy wzrasta, a Ty stajesz się coraz bardziej bogata, nie tylko w sferze mentalnej, ale i materialnej (mierzonej za pomocą stanu swojego konta, przychodów i oszczędności).

NAWET NAJLEPSZA STRATEGIA BIZNESOWA, CZY ŚWIETNA OFERTA NIE PRZYNIESIE CI NAJLEPSZYCH REZULTATÓW FINANSOWYCH – DŁUGOTERMINOWO, JEŚLI NIE MASZ DOBRYCH RELACJI Z PIENIĘDZMI

I ODNAJDUJESZ W SOBIE PEŁNO BLOKAD CZY NEGATYWNYCH PRZEKONAŃ DOTYCZĄCYCH PIENIĘDZY.

PIĘĆ ISTOTNYCH POWODÓW

DLACZEGO TO WŁAŚNE TERAZ JEST TWÓJ NAJLEPSZY CZAS, ABY POŻEGNAĆ SIĘ ZE STARYMI PRZEKONANIAMI NA TEMAT PIENIĘDZY, KTÓRE CI NIE SŁUŻĄ I USUNĄĆ INNE BLOKADY, BY NAWIĄZAĆ PRAWDZIWIE FASCYNUJĄCĄ, GŁĘBOKĄ I DOBRĄ RELACJĘ Z PIENIĘDZMI

Dobre relacje z pieniędzmi są fundamentem do mądrego zarabiania bez zapracowywania się i poświęcania czasu dla rodziny

Większość ludzi kojarzy lepsze pieniądze i dobre zarobki z tym, że trzeba więcej pracować, a naturalną konsekwencją tego przekonania jest, że w naszych przeświadczeniach ludzie bogaci to tacy, którzy nie mają dobrych relacji z rodziną i innymi ludżmi, bo poświęcają większość swojego życia – pieniądzom i ich zdobywaniu. Nie musi tak być, ani nie powinno tak być.

Nieważne, czy dopiero otwierasz swój biznes (lub masz go w planach), czy prowadzisz swoją firmę już 2 lata

Jeśli dopiero zaczynasz, masz od razu szansę na uniknięcie wielu błędnych decyzji spowodowanych nieuświadomionymi blokadami względem pieniędzy, więc realnie zaoszczędzisz i czas, i pieniądze. Jeśli jednak prowadzisz już swój biznes i nie satysfakcjonują Cię własne zarobki oraz trudno Ci je drastycznie zwiększyć to czas, by zacząć pracować nad własną mentalnością finansową, by móc przyjąć więcej pieniędzy i zacząć nimi zarządzać, byś była spokojna o swoją przyszłość.

Nieważne, czy zarabiasz na edukacji klientów, czy masz w swojej ofercie produkty, czy świadczysz usługi

Mechanizmy mentalne i nieświadome blokady ujawniają się we wszystkich elementach prowadzenia biznesu i decyzji, które musisz podjąć. Jeśli chcesz zadbać o swój spokój finansowy trzeba podjąć odważne decyzje i konkretne kroki, i być może nawet je znasz, ale co z tego, skoro obrana przez Ciebie strategia nie przynosi Ci rezultatów. Co z tego, że ludzie chwalą Cię za Twoją pracę, skoro nawet nie możesz pozwolić sobie by porządnie wypocząć i wyjechać na wymarzone i długie wakacje.

Nieważne, czy zarabiasz obecnie 3 000 zł, 5 000 zł czy ponad 7 000 zł

Każdy z nas ma inną strefę finansowego komfortu, dla jednej osoby to będzie 2 000 zł, dla innej może być to 10 000 zł. Po pierwsze może być Ci trudno przebić daną kwotę. Po drugie, nawet jeśli to zrobisz to zaraz mogą Cię dopaść nieplanowane zakupy lub wydatki, bo coś się zepsuje bądź nagle czegoś będziesz bardzo potrzebowała. Po trzecie, Twój stan oszczędności jest bardzo skorelowany z własną strefą komfortu i nawet osoby, które zarabiają 15 000 zł na miesiąc mogą mieć problem z odłożeniem 500 zł każdego miesiąca.

Nieważne, czy wychywowałaś się w domu, w którym były pieniądze czy ich nie było

Każdy z nas może kształtować swoją przyszłość finansową startując od dziś, od teraz. Im wcześniej się tym zajmiesz, tym szybciej zobaczysz rezultaty. Jednak bądź gotowa na pracę w procesie, bo to nie ma być jednorazowy wystrzał w górę własnych dochodów. To ma być systematyczne i dobre zarabianie, byś mogła budować swój majątek i zwielokrotniać dochody.

NASZE MYŚLI ŚWIADOME BĄDŹ TE NIEUŚWIADOMIONE POTRAFIĄ NAMIESZAĆ W PIENIĄDZACH. ROZPOZNAJESZ KTÓRĄŚ Z NICH?

PIENIĄDZE TO TEN OBSZAR, KTÓRYM NIE LUBIĘ SIĘ ZAJMOWAĆ W SWOIM ŻYCIU I BIZNESIE

 

NIE JEST MI DANE BYCIE BOGATĄ, W MOJEJ RODZINIE RACZEJ NIE BYŁO BOGATYCH OSÓB, A TE KTÓRE BYŁY, NO CÓŻ NIE DARZĘ ICH SYMPATIĄ

 

PIENIĄDZE NIE SĄ DLA MNIE WAŻNE, WAŻNIEJSZE SĄ INNE RZECZY

 

JESTEM BOGATA MENTALNIE, MAM BOGATE ŻYCIE, NIE POTRZEBUJĘ WIĘCEJ PIENIĘDZY

 

WIĘKSZE ZAROBKI TO DUŻE WYRZECZENIA, PRZEDE WSZYSTKIM POŚWIĘCENIE CZASU, KTÓRY MAM DLA SWOICH DZIECI

 

WOLĘ MINIMALIZM I Z NIM CHCĘ SIĘ CZUĆ DOBRZE, NIE POTRZEBUJĘ WIELE

 

NIE URODZIŁAM SIĘ PO TO, BY BYĆ BOGATĄ I MIEĆ DUŻO PIENIĘDZY

 

TYLE ILE ZARABIAM WYSTARCZA MI BY MIEĆ GODNE ŻYCIE

 

ŻEBY BYĆ BOGATĄ MUSIAŁABYM BYĆ CHCIWA, JAK INNI BOGACI LUDZIE, A JA CHCĘ POMAGAĆ INNYM I MIEĆ DOBRE RELACJE Z LUDŹMI

 

Powyższe myśli psują całkowicie Twoje wysokie przychody, wręcz je uniemożliwiają, ale to nie Twoja wina.

Żyjemy w społeczeństwie, które od zawsze na bakier miało z bogactwem i zarabianiem. Nasi rodzice i przodkowie żyli w całkiem odmiennych czasach, kiedy pieniądze miały tylko określone grupy społeczne, a poczucie braku wypełniało codzienność. Ludzie zatem zaczęli oddzielać od siebie pożądane wartości – typu szczęście, rodzina, relacje – od pieniędzy i taki schemat nieświadomie nam wpajano, bo tak wyglądała rzeczywistość ludzi. A w takim układzie nie było miejsca na dobre relacje z pieniędzmi.

Jednak dziś, teraz, możemy żyć inaczej, możemy pracować inaczej niż kiedyś i tym samym możemy inaczej zarabiać, dobrze zarabiać i jednocześnie mieć zdrowe relacje z innymi ludźmi, być szczęśliwe, mieć dobre życie i obfite konto w banku.

Jeśli już dziś nie pozbędziesz się wewnętrznych blokad związanych z pieniędzmi, nie zmienisz schematu finansowego, w którym tkwisz, to decydujesz się na pozostanie w tym samym miejscu. Bo nawet jeśli zarobisz więcej, to jednocześnie więcej wydasz i “równowaga” zostanie zachowana. I chociaż więcej zarobisz, więcej pieniędzy nie będziesz miała.

Mogę Ci pomóc, ale właściwie dlaczego akurat ja?

Nazywam się Justyna Kwiatkowska i pomagam kobietom generować coraz wyższe dochody bez poczucia wstydu.

Ponadto jestem matką dwóch synów, żoną, kobietą, której trudno usiedzieć w jednym miejscu. Mam wiele marzeń i w ciągu ostatnich kilku lat zrealizowałam jedno z nich – przekształciłam swój misję i pracę w działaność online, aby czuć wolność, pracować skąd chcę i kiedy chcę, i  nadal móc wspierać kobiety na drodze do zadbania finansowego.

Większość dotychczasowego życia pracowałam w szklanych biurowcach bez możliwości otwierania okien, nosiłam buty na obcasach i marynarki do tego czasu, aż moje serce szybciej zabiło, a oczy szerzej się otworzyły.

I nadszedł ten dzień, w którym bez większego przygotowania otworzyłam swój pasjobiznes. Sporo pracowałam, jeździłam i prowadziłam mnóstwo warsztatów. Zawsze towarzyszyła mi czerwona walizka, w której zgromadziłam wszystkie materiały. Pierwszy raz w życiu czułam ogromną satysfakcję, niewyobrażalne szczęście i pierwszy raz pracowałam z pasją.

Niestety, około rok od tego momentu spojrzałam prawdzie w oczy. Pracowałam ciężko i długo, uczestniczki moich warsztatów wprost wyfruwały na nowych skrzydłach z sali, a ja stałam z pustym portfelem.

Nie zarabiałam na koszty, na nic.

„Na pasji się nie zarobi. Biznes nie jest dla mnie. Ludzie nigdy mi nie zapłacą za to, co daję” – krzyczałam sfrustrowana w duchu.

Czy zdajesz sobie sprawę jak szybko ze stanu miłości można wpaść w nienawiść?

Jednak jestem uparta.

Obliczyłam wszystko, dokonałam analiz (na szczęście z logiką było nie najgorzej) i postanowiłam przepracować rzetelnie swoje blokady finansowe, związane z pieniędzmi i wreszcie zajęłam się POWODEM, a nie “leczeniem objawów”.

I tak to się wszystko zaczęło …

 

W 2019 roku poprowadzę osobiście już ósmą edycję programu Zadbana Finansowo.

TY I TWOJE PIENIĄDZE ORAZ DOCHODY MOŻECIE PRZEJŚĆ GRUNTOWNĄ TRANSFORMACJĘ NA DOBRE

JEŚLI TYLKO SOBIE NA TO POZWOLISZ …

TAK TO MOŻE WYGLĄDAĆ TWOJE ŻYCIE:

SYSTEMATYCZNIE ZWIĘKSZASZ SWOJE PRZYCHODY I CORAZ ODWAŻNIEJ SIĘGASZ PO NOWE ZASOBY FINANSOWE

 

MASZ CZAS NA WŁASNY BIZNES, RODZINĘ, PRZYJACIÓŁ I SIEBIE, I CZUJESZ SPOKÓJ FINANSOWY

 

ZE SPOKOJEM I LEKKOŚCIĄ ROZMAWIASZ O PIENIĄDZACH, WYCENIASZ SWOJĄ OFERTĘ I PEWNIE JĄ KOMUNIKUJESZ

 

Z UŚMIECHEM NA USTACH I SATYSFAKCJĄ REZERWUJESZ WAKACJE DLA SIEBIE I DLA RODZINY I STAĆ CIĘ NA TO

 

MASZ PIENIĄDZE, PO PROSTU JE MASZ I CZUJESZ SIĘ Z NIMI DOBRZE

 

ZADBANA FINANSOWO 

.

TO SPRAWDZONA FORMUŁA 9-CIO MIESIĘCZNEGO PROGRAMU ONLINE

dla kobiet, które chcą więcej spokoju oraz obfitości finansowej w życiu

9 bazowych modułów na wygodnej platformie online

1 moduł jest udostępniany każdego 8-mego dnia miesiąca, start marzec 2019 roku.

Każdy moduł składa się z 4 części merytorycznych oraz praktycznych wraz z ćwiczeniami.

2 sesje pytań i odpowiedzi w każdym miesiącu programu

Każdego miesiąca pomagam Ci i odpowiadam na Twoje pytania w zamkniętej społeczności na FB w formie transmisji LIVE.

Nie będziesz musiała się zastanawiać i tracić czas na szukanie odpowiedzi.

1 wyzwanie każdego miesiąca

Każdego miesiąca zaproponuję Ci konkretne wyzwanie do wykonania, które będziesz mogła wykonać samodzielnie lub w grupie 3-4 osób (z innymi uczestniczkami programu).

Wyzwania to konkretne kroki do realizacji w celu zadbania finansowego.

Nowa medytacja lub wizualizacja każdego miesiąca

Medytacja to potężne narzędzie do zmiany i wejścia na ścieżkę obfitości finansowej.

Każdego miesiąca otrzymasz nagranie prowadzonej medytacji, związanej tematycznie z danym modułem programu.

Każdy moduł programu to:

Video/Audio do odsłuchania.

Transkrypcje dla osób, które wolą czytać tekst  (do większości nagrań, dla których jest to możliwe)

Ćwiczenia PDF.

JUŻ DZIŚ MOŻESZ PRZYSTĄPIĆ DO PROGRAMU

ZADBANA FINANSOWO

9-cio miesięcznego programu coachingowego (online)

W PRZEDSPRZEDAŻY I NA IDEALNYCH WARUNKACH

PROGRAM ZADBANA FINANSOWO SKŁADA SIĘ Z DWÓCH ETAPÓW:

1 ETAP: CZĘŚĆ COACHINGOWA 

2 ETAP: CZĘŚĆ MENTORINGOWO – BIZNESOWA

MODUŁ 1: OCZYSZCZANIE BLOKAD FINANOWYCH

 • uświadomisz sobie powody własnych blokad względem pieniędzy, obfitości

 • oczyścisz własne pole finansowe

 • zrobisz przestrzeń mentalną na pieniądze i wysokie zarobki

MODUŁ 2: STREFA FINANSOWEGO KOMFORTU

 • “przeprogramujesz” własną naturalną strefę finansowego komfortu

 • będziesz gotowa na przyjęcie więcej pieniędzy do swojego życia bez wydawania większości z nich

 • przepracujesz blokady związane z aspektem zadbania finansowego

 • przestaniesz sabotować swoje dochody

 • pieniądze przestaną znikać z Twojego konta

 • dowiesz się dlaczego systematycznie zdarzają się sytuacje, w których musisz ogołacać swoje konto oszczędnościowe – i zmienisz to

MODUŁ 3: TOŻSAMOŚĆ KOBIETY ZADBANEJ FINANSOWO

 • pożegnasz się z nawykami, które nie pozwalają Ci budować niezależności finansowej

 • przejmiesz odpowiedzialność za wysokość swoich oszczędności, poduszki finansowej – lub zobaczysz jak zacząć budować swoją wolność finansową

 • skoncentrujesz się na właściwych działaniach i priorytetach zgodnych z Twoimi wartościami

MODUŁ 4: DROGA DO ZADBANIA FINANSOWEGO

 • odkryjesz własne pożądanie, które stanie się drogowskazem dla Twoich działań ku obfitości finansowej

 • przestaniesz szukać zewnętrznych motywacji

 • znajdziesz wewnętrzną siłę i wewnętrzną moc; staniesz się tą, która Wie

 • skończy się proszenie o pieniądze; wejdziesz w etap „Nie muszę, bo mam”.

MODUŁ 5: INTELIGENCJA FINANSOWA

 • dowiesz się więcej o pieniądzach niż w całym dotychczasowym życiu

 • zaczniesz wykorzystywać nowe możliwości, bo dostrzeżesz kolejne opcje

 • przygotujesz się do pracy nad własnym biznesem z nowej perspektywy mentalnej, bez dotychczasowych blokad

MODUŁ 6: BUDOWA SYSTEMU BIZNESOWEGO DO GENEROWANIA PIENIĘDZY

 • stworzysz system, którego dodatkowym efektem ubocznym będą pieniądze

 • z wyższego poziomu mentalnego wybierzesz odbiorców swoich usług, których będzie stać na Twoje usługi

 • stanie się dla Ciebie jasne, skąd będą pochodziły Twoje pieniądze

MODUŁ 7: CENA, NEGOCJACJE I ROZMOWY O PIENIĄDZACH

 • wycenisz własne usługi i stworzysz unikalne „opakowania”

 • nauczysz się rozmawiać o pieniądzach, negocjować by nie schodzić z ceny i zdobyć klienta

 • zaczniesz korzystać w pełni ze swojego potencjału finansowego

MODUŁ 8: ZDOBYWANIE PIENIĘDZY … KLIENTÓW

 • nauczysz się aktywnie pozyskiwać właściwych klientów

 • zaczniesz znajdować tych, którzy Ci zapłacą, bo cena nie będzie grała tak istotnej roli

 • towarzyszyć Ci będzie spokój, bo poczujesz się dobrze przygotowana i z pełnym przekonaniem będziesz komunikowała wartość swoich usług bez poczucia wstydu i niskiej samooceny

MODUŁ 9: Obfitość finansowa I świętowanie

 • podsumujesz swój udział w programie i sprawdzisz swoje realne zyski i zmiany

 • przywitasz obfitość finansową i otrzymasz wskazówki jak pozostac dalej na ścieżce obfitości

 • więcej nie zdradzę :)

70% – o tyle uczestniczki potrafią zwiększyć swoje dochody, a niektóre z nich jeszcze podczas trwania programu potrafią ZDUBLOWAĆ swoje zarobki!

Żadna inwestycja na rynku nie da Ci takich efektów finansowych,

jakie daje inwestycja w program „Zadbana Finansowo”.

Wyobraź sobie, że Twoje dochody przewyższają o wiele Twoje potrzeby, czujesz spokój finansowy, czujesz pewność jeśli chodzi o Twoją przyszłość, a pieniądze nie stanowią dla Ciebie żadnego problemu.

Masz pieniądze na własne potrzeby, przyjemności i wakacje, masz pieniądze na swoją przyszłość, kiedy już nie będziesz chciała pracować.

Podejmujesz decyzje na spokojnie, bez presji finansowej. Kiedy myślisz o pieniądzach czujesz spokój i satysfakcję. Masz czas dla swoich najbliższych, masz czas na własny rozwój, masz czas by zrobić sobie wolne zawsze wtedy, kiedy tego potrzebujesz. Nie musisz rezygnować z ważnych dla siebie rzeczy, bo masz pieniądze.

I właśnie taki jest główny cel programu Zadbana Finansowo. Jesteś tego warta, by być kobietą zadbaną finansowo.

Drzwi do programu w przedsprzedaży zamykam za / lub do wyczerpania miejsc

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Zapisz się na sprawdzony i skuteczny 9-cio miesięczny program online

Zadbana Finansowo w przedsprzedaży i zyskaj jeszcze więcej.

Być może teraz zadajesz sobie te pytania…

Pracuję na etacie, czy ten program jest dla mnie?

Jeśli pracujesz na etacie, a w planach masz swój biznes oparty na usługach bądź doradztwie lub produktach edukacyjnych,  to skorzystasz z tego programu. W pierwszym etapie nie będziemy się zajmować biznesem, przejdziemy do niego od 6 modułu, wtedy stworzysz system na bazie swojego pomysłu, który będziesz mogła zacząć realizować. Uczestniczki programu, które mają już biznes będą mogły go przemodelować w 2 etapie programu by móc zarabiać efektywniej.

Interesuje mnie wzięcie udziału w programie, ale tylko w 2 etapie - czy jest to możliwe?
Program Zadbana Finansowo jest zbudowany z dwóch etapów i jest to nierozerwalna całość. Udział w drugim etapie nie przyniósłby tak dobrych efektów, jeśli ominiemy pierwszy etap programu. Mi zależy na efektach moich Klientek i dlatego program można kupić tylko w całości.
Mam mało czasu, ile potrzebuję go mieć by móc realizować program?
9 miesięczny program to w sumie 9 modułów – na zapoznanie się z treścią każdego modułu będziesz potrzebowała około 40 – 60 minut każdego miesiąca. Wykonywać ćwiczenia, myśleć o odpowiedziach możesz w wolnej chwili – niektóre z nich będziesz mogła realizować nawet biorąc prysznic, a do niektórych trzeba będzie usiąść i wypisać swoje odpowiedzi. Raz na miesiąc będziemy się spotykać na żywo przez internet w formie coachingu grupowego. Będzie możliwość wybrania spotkania w opcji porannej i wieczornej, przewidziałam 2 grupy. Każde spotkanie będzie nagrywane i dostęp do niego będą miały tylko i wyłącznie uczestniczki programu.
Prowadzę już swój biznes, czy warto wziąć udział w programie?
Jeśli chcesz zwiększyć swoje przychody i rozpatrujesz zmianę modelu swoich działań, czyli zwiększenia liczby klientów i/lub podniesienia cen to wyniesiesz bardzo dużo z całego programu.
Nie mam konta na Facebooku, czy muszę je mieć by brać udział w dyskusji?
Grupa na Facebooku spełnia funkcję wspierającą i jest to miejsce do wymiany zdań pomiędzy uczestniczkami. Warto założyć konto na FB nawet pod pseudonimem, nie trzeba nawet znajomych dodawać, ale jeśli nie chcesz w ogóle mieć z FB do czynienia, to pod każdym modułem znajdziesz przestrzeń do wyrażenia swojego zdania, zadania pytania w formie komentarza, który będzie widoczny tylko dla mnie i uczestniczek programu..
Czy dostanę fakturę?
Prowadzę działalność gospodarczą w Polsce i wystawiam faktury. Automatycznie po dokonaniu zamówienia i opłaceniu go zostanie wysłana do Ciebie faktura na dane jakie podasz w zamówieniu.

Opinie uczestniczek poprzednich edycji programu Zadbana Finansowo

Monika przed udziałem w programie Zadbana Finansowo miała problem ze sprzedaniem swojego miesięcznego warsztatu dla mam, głównie przez własne blokady finansowe. Na koniec programu Monika stworzyła roczny program dla mam i sprzedała go z sukcesem i tym samym stworzyła sobie na 2018 rok stały, miesięczny dochód, dzięki wprowadzeniu odpowiedniego modelu.

Monika o tym szczegółowo opowiada, posłuchaj:

Monika Myszka – Wieczerzak, https://www.domdobremiejsce.pl/

Ania przed programem czuła bezradność, prowadziła swój blog, fanpage, pisała newsletter, ale jej działania były bez większego odzewu, zaczęła sądzić, że nie umie zarabiać. Po programie Ania założyła nowy blog i od razu zauważyła większy odzew ze swoich działań, jej dochody wzrosły dwukrotnie (w porównaniu okresu przed programem i zaraz po).

Posłuchaj o doświadczeniach Ani podczas programu Zadbana Finansowo:

Anna Czereszewska, https://wzwiazkuzespokojem.pl/

Ania podczas programu doświadczyła 2 razy jak “pieniądze spadły jej z nieba”. Po programie odważyła się biznesowo i otworzyła własną działalność, i ma frajdę z bycia zadbaną finansowo oraz ma oszczędności.

Posłuchaj opinii Ani:

Ania Czupryniak – Fabiniak, https://rodzinnelove.eu/

Kasia przetransformowała swoje psychiczne blokady finansowe by zarabiać godne pieniądze. Przeniosła swoją działalność online w offline i teraz świetnie zarabia bez sufitów finansowych. Czuje, że przeskoczyła kilka kroków milowych.

Wysłuchaj referncji Kasi:

Kasia Grządka, https://treningnabosaka.pl/

Justyna przed udziałem w programie „biegła z rozwianym włosem” w biznesie, posłuchaj co się zmieniło u niej teraz, mówi między innymi o tym w nagraniu.

Posłuchaj o tym jak Kamila wykorzystała swój udział w programie i czego dokonała w swoim biznesie dzięki niemu.

Kamila Chyła, www.kamilachyla.pl

Posłuchaj doświadczeń Marty, która pierwszy raz podczas programu zapełniła swoją salę warsztatową klientkami, nawet po podniesieniu cen.

Marta Maciszewska, working parents coach, https://familymanager.pl/

Basia podczas programu postanowiła się przebranżowić i teraz zlecenia „same do niej spływają” – jak mówi w nagraniu.

Barbara Zakrzewska, www.barbarazakrzewska.com
Wzięłam udział w kursie „Zadbana Finansowo” i to była bardzo dobra decyzja! Zrobiłam porządek w swoich finansach, poustalałam priorytety, a moje zarobki od czasu kursu wzrosły o aż 70%! Do tego z Justyną pracuje się po prostu świetnie. Przekazuje mnóstwo merytorycznej wiedzy w strawnej formie. Czułam się zadbana także podczas kursu: żadne moje pytanie, żadna wątpliwość nie pozostała bez odpowiedzi. Justyna prowadzi przez cały proces uważnie i asystuje na każdym etapie. Mimo, że to kurs online i wiadomości przekazywane były mailem, miałam poczucie, że Justyna jest obecna, bo zawsze można było się z nią skontaktować i liczyć na jej pomoc. Inga Wiśniewska

www.poliglotawkilkukrokach.pl

Dzięki Justynie przepracowałam swoje wewnętrzne blokady dotyczące pieniędzy i sprzedaży, co pomogło mi prawie zdublować swoje dotychczasowe przychody w ciągu zaledwie kilku miesięcy. Biorąc udział z kursie Zadbana Finansowo przekroczyłam mój szklany sufit, czyli kwotę zarobków poza którą nie mogłam wyjść dotychczas. Po kursie Sprzedaż Empatyczna otworzyłam się na dodatkowe źródła przychodów. Jeszcze w trakcie udziału w kursie Justyny, ruszyłam z moim własnym kursem online, z czego jestem bardzo dumna :) Justyna świetnie zna się na tym, co robi, daje nieocenione wsparcie. Serdecznie polecam kursy online Justyny wszystkim, którzy chcą zadbać o swoje finanse. Kamila Malanowicz

https://coach4u.pl/

Program „Zadbana Finansowo” okazał się dawno oczekiwanym wyjazdem w egzotyczne miejsce, zaskakującym widokami i możliwościami, jakie wystarczy w sobie odkryć. Kurs porządkuje pozornie niepowiązane ze sobą zagadnienia i sprawia, że na pierwszy plan wysuwają się najistotniejsze kwestie. Justyna składnia do myślenia wielotorowego. Zaczepia. Drażni. Zmusza do bycia absolutnie szczerą wobec siebie. Obala zakorzenione mity i schematy w traktowaniu pieniędzy i bez skrupułów obnaża błędy w charakteryzującym nas schemacie finansowym. Polecam kurs każdemu, kto chciałby nauczyć się doceniać siebie i wyceniać swoje umiejętności w zgodzie z sobą i ze swoimi wartościami. Efekt kilkumiesięcznej pracy w ramach programu? Wzrost dochodów o 70% i rozpoczęcie budowy niezależności finansowej. A to dopiero początek! Ela Sokołowska

www.korektelka.pl

Zadbana Finansowo to kurs o pieniądzach, ale nie tylko. Dotyka też innych ważnych w życiu obszarów, które mają bezpośredni wpływ na to ile zarabiamy. Zawiera sporo cennej wiedzy i praktycznych ćwiczeń, do których będę mogła  wracać. Dostarcza narzędzi do pracy własnej. W trakcie trwania kursu Justyna zadaje ważne pytania wszystkim uczestniczkom, co w moim odczuciu jest jak gdyby pójściem o krok dalej i kierunkuje na osiągnięcie celu. Webinar zamknięty dla uczestniczek jest okazją do uzyskania odpowiedzi na indywidualne pytania. Podsumowując, to kompleksowy program dbający o różne obszary, mające zdecydowany wpływ na to ile mamy pieniędzy. Jestem pewna, że moja inwestycja się zwróci. Szczerze polecam każdej kobiecie. Sylwia Latała

www.spokojnysendziecka.pl

Jeśli nie chcesz zmieniać swojego życia, nie bierz udziału w programach Justyny. Justyna zadaje dużo trudnych, często nie wygodnych pytań, trafiając zawsze w samo sedno. Jak nikt potrafi zmotywować do działania. Sprawi, że dostrzeżesz w sobie wiele pozytywnych cech i poczujesz się kimś naprawdę wyjątkowym, a Twoje życie osobiste i zawodowe nabierze nowego tempa. Oczywiście, jeśli tego chcesz ;) Karolina Kwiatkowska

www.flowerfiesta.pl; www.forget-me-not.pl

W trakcie 9 miesięcy pracy z Justyną całkowicie przebudowałam swój sposób zarabiania. Pozbyłam się tego, co mi nie służyło, chociaż na początku procesu wydawało mi się, że to nigdy nie nastąpi. Praca z Justyną pomogła mi podjąć decyzje o tym kim chce być, jak chcę zarabiać, żeby czuć się z tym dobrze, a teraz konsekwentnie zmierzam do realizacji tego planu.

Justyna Kozioł

justynakoziol.yoga

DLACZEGO AKURAT TEN PROGRAM, A NIE INNY?

INNE KURSY, PROGRAMY, SZKOLENIA

PROGRAM ZADBANA FINANSOWO

Pokazują Ci tylko twardą wiedzę biznesową, bez uwzględnienia indywidualnych rozwiązań i potrzeb uczestnika, przez które uczestnik nie czuje gotowości by wprowadzić śmiałe zmiany i z rozmachem rozwijać firmę.

Dają wiedzę, ale nie dają indywidualnego wsparcia i uważności oraz obecności mentora, uczestnicy zostają sobie sami z masą przytłaczających wiadomości.

Jedynie skupiają się na transformacji przekonań, a potem nie dają wsparcia i mentoringu biznesowego i musisz szukać kolejnego szkolenia/programu.

Po skończeniu uczestnicy nadal mają problem z wycenianiem swojej pracy/produktów/usług, pozyskiwaniem klientów, negocjacjami i śmiałością w biznesie

Przechodzimy wspólnie, ramię w ramię przez dwie części programu. Najpierw pomagam Ci wyzbyć się blokad i nabyć mentalną gotowość na zarabianie dużych pieniędzy, a potem wkraczamy w “twardy” biznes z kalkulacjami.

W programie znajdziesz nie tylko moc wsparcia prowadzącej, ale i wsparcie innych uczestniczek, a wiedza jest Ci podawana każdego miesiąca w konkretnej ilości byś miała czas na przemyślenia, wdrożenia i doświadczenie.

To mądry program, który łączy coaching, pracę nad zmianą mentalności w gotowość + mentoring biznesowy w drugiej części programu.

Po zakończeniu uczestniczki czują gotowość do samodzielnego działania, bo czują, że już wszystko co jest im potrzebne, dostały.