Pełna mocy i spokoju finansowego

tu i teraz

dzięki Archetypom Finansowym®

24 września (czwartek), godz: 21:00

Pełna mocy i spokoju finansowego

tu i teraz

dzięki Archetypom Finansowym®

24 września, (czwartek),

godz: 21:00

Dzięki udziałowi w webinarze:

Poznasz bliżej moc swoich talentów finansowych, zozumiesz je i będziesz mogła świadomie z nich korzystać.

Zweryfikujesz, czego konkretnie brakuje Twojemu Archetypowi, aby móc zyskać spokój finansowy i jak odwrócić na swoją korzyść tę sytuację.

Postawisz pierwszy krok, aby zaprosić spokój finansowy do swojego życia.

DO WEBINARU POZOSTAŁO

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Współpracę ze mną polecają:

Lubię pracę z Justyną w każdej formie – krótkiego wyzwania czy wielomiesięcznego warsztatu. Dlaczego? Bo o pieniądzach dobrze i pozytywnie chcę myśleć codziennie. Justyna stawia przede mną niewygodne pytania, dzięki czemu nie mogę dłużej od nich uciekać, udając że mnie nie dotyczą. Dzięki jej zadaniom jestem cały czas w relacji z pieniędzmi i widzę, jak z dnia na dzień staje się ona coraz piękniejsza i coraz silniejsza.
Edyta Niewińska

Zadbana Finansowo to świetna kobieca energia! Chcę jeszcze!
Voca Ilnicka

Magia kursów Justyny polega na odczarowywaniu naszych własnych tabu i systematycznym, skutecznym działaniu od ogółu do szczegółu. Dzięki tym praktykom już we wrześniu przekraczałam cel, który postawiłam sobie na początku kursu.
Justyna Kokoszenko

POZNAJMY SIĘ

Cześć!

Nazywam się Justyna Kwiatkowska i jestem Sacred Money Coach’em® oraz autorką programu Zadbana Finansowo.

Moją misją jest to, aby każda kobieta w Polsce mogła czerpać satysfakcję (nie tylko) finansową ze swojej pracy i pasjo-biznesu.

Moja Alchemiczka sprawnie transformuje brak w obfitość i dobrostan i inspiruje do zmian. A moja wewnętrzna Buntowniczka ma dość słyszenia o tym, że kobiety zarabiają mniej, że są słabszą płcią itd.

Aktywnie wspieram kobiety w transformacji blokad i ograniczających przekonań od 2012, dzięki mojej pracy zyskują wiedzę, odwagę i odzyskują swoją moc, aby realizować swoje marzenia i przy tym świetnie zarabiać.

Do zobaczenia na webinarze.

Sacred Money Archetypes® jest zastrzeżonym znakiem towarowym należącym do Heart of Success, Inc.i używany na licencji dla Viva Life Justyna Kwiatkowska Copyright 2018 Kendall SummerHawk.

Copyright 2020 Viva Life Justyna Kwiatkowska