Finansowo 

PEWNA SIEBIE 

intro

BEZPŁATNE WYZWANIE ONLINE

STARTUJE JUŻ 05.10.2020

BEZPŁATNE WYZWANIE ONLINE

STARTUJE JUŻ 05.10.2020

To wyzwanie jest dla ciebie, jeśli:

Cenisz w swojej pracy wolność, pasję i dobre relacje.

Zdarza Ci się ulegać, przyjmować więcej pracy/zleceń bez dodatkowego wynagrodzenia.

Czujesz opór przed podawaniem wyższych stawek i równoczesnie masz poczucie winy, kiedy czujesz, że powinnaś odmówić.

Złościsz się na siebie, że rozdajesz swoją wiedzę i umiejętności i wciąż podajesz mniejsze stawki.

Co się wydarzy podczas wyzwania:

Odkryjesz głębię swoich talentów finansowych. Zrobisz krok ku pewnej akceptacji, abyś mogła wyzwolić ich moc i dzięki temu zaprosić lekkość finansową do swojego życia.

Wejdziesz w przestrzeń asertywności finansowej, zrozumiesz, że możesz pilnować swoich finansowych granic i dalej mieć fantastyczne relacje z innymi. Dzięki temu uwolnisz się od poczucia winy, dbając o własne sprawy i potrzeby.

Zarysujesz finansowy plan, który dzięki swoim talentom łatwiej osiągniesz, w zgodzie z sobą, bez ciężkiej pracy.

Wykonasz milowy krok do wzmocnienia swojej finansowej pewności siebie.

DO wyzwania POZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

PLAN WYZWANIA

dzień 1. Twój talent finansowy

Zagłębisz się w moc swoich talentów, wzmocnisz czucie danego talentu, wejdziesz w przestrzeń akceptacji i większej samoświadomości danego daru.

dzień 2. Asertywność finansowa

Tego dnia sprawdzisz czym jest finansowa asertywność, a czym nie jest. Dlaczego trudno Ci odmawiać, uświadomisz sobie dlaczego autosabotujesz siebie w tym obszarze i być może po raz pierwsze w życiu doświadczysz swoich finansowych granic. 

dzień 3. Pewność finansowa!

Rozprawimy się z mitami na temat pewności i bezpieczeństwa finansowego, zaczniesz budować swoją pewność w obszarze, na który masz wpływ. Stanie się dla Ciebie jasne, w którym kierunku rozwijać swoje finanse, abyś czuła się pewnie i spokojnie.

Współpracę ze mną polecają:

Lubię pracę z Justyną w każdej formie – krótkiego wyzwania czy wielomiesięcznego warsztatu. Dlaczego? Bo o pieniądzach dobrze i pozytywnie chcę myśleć codziennie. Justyna stawia przede mną niewygodne pytania, dzięki czemu nie mogę dłużej od nich uciekać, udając że mnie nie dotyczą. Dzięki jej zadaniom jestem cały czas w relacji z pieniędzmi i widzę, jak z dnia na dzień staje się ona coraz piękniejsza i coraz silniejsza.
Edyta Niewińska

Zadbana Finansowo to świetna kobieca energia! Chcę jeszcze!
Voca Ilnicka

Magia kursów Justyny polega na odczarowywaniu naszych własnych tabu i systematycznym, skutecznym działaniu od ogółu do szczegółu. Dzięki tym praktykom już we wrześniu przekraczałam cel, który postawiłam sobie na początku kursu.
Justyna Kokoszenko

POZNAJMY SIĘ

Cześć!

Nazywam się Justyna Kwiatkowska i jestem Sacred Money Coach’em® oraz autorką programu Zadbana Finansowo.

Moją misją jest to, aby każda kobieta w Polsce mogła czerpać satysfakcję (nie tylko) finansową ze swojej pracy i pasjo-biznesu.

Moja Alchemiczka sprawnie transformuje brak w obfitość i dobrostan i inspiruje do zmian. A moja wewnętrzna Buntowniczka ma dość słyszenia o tym, że kobiety zarabiają mniej, że są słabszą płcią itd.

Aktywnie wspieram kobiety w transformacji blokad i ograniczających przekonań od 2012, dzięki mojej pracy zyskują wiedzę, odwagę i odzyskują swoją moc, aby realizować swoje marzenia i przy tym świetnie zarabiać.

Do zobaczenia na wyzwaniu.

ZAPISZ SIĘ

Sacred Money Archetypes® jest zastrzeżonym znakiem towarowym należącym do Heart of Success, Inc.i używany na licencji dla Viva Life Justyna Kwiatkowska Copyright 2018 Kendall SummerHawk.

Copyright 2020 Viva Life Justyna Kwiatkowska