Startuj i zarabiaj

Masz pomysł na biznes? A może Twój biznes oparty na pasji nie jest dochody? W jednym i drugim przypadku jesteś we właściwym miejscu!

Sam pomysł bądź praca z pasją nie jest wystarczającym fundamentem do tego by zarabiać realne pieniądze, by Twój biznes był dochodowy. Istnieje szereg blokad i psychicznych (jakie, na przykład, masz podejście do pieniędzy?) i tych biznesowych (opierasz swój biznes na biznesplanie czy na modelu biznesowym, jak u Ciebie ze sprzedażą?). Dlatego kurs warsztatowy Startuj i Zarabiaj łączy psychologię z biznesem. Nie znajdziesz takiego programu na rynku.

Kurs jest podzielony na moduły, spotykamy się co 2 tygodnie i pracujemy przez 4 godziny, pomiędzy spotkaniami sam pracujesz, a dodatkowo masz do wykorzystania 5 konsultacji lub coachingów biznesowych.

 

Obraz

Dlatego prezentujemy Ci kurs o charakterze warsztatowym, który ma za zadanie umożliwić Ci dwie rzeczy jednocześnie: pracę z pasją i zarabianie na tym.

Gwarantujemy, że:
 • po skończonym 3 miesięcznym kursie Startuj i Zarabiaj, Twój biznes nabierze nowych perspektyw;
 • zdobędziesz nowych klientów;
 • staniesz się swoim najlepszym sprzedawcą, jeśli będziesz chciał;
 • Twoje zyski się zwielokrotnią, jeśli tylko zastosujesz nowe strategie w swoim biznesie.

Twoje wypracowane efekty są naszym celem kursu Startuj i Zarabiaj.

Przedstawiamy Program Startuj i Zarabiaj

Cel Programu: każdy z uczestników ma firmę, która generuje dla niego realne przychody.

Startuj i Zarabiaj to 3 miesięczny, intensywny kurs, którego fundamentami są:

I moduł: Zbuduj kreatywnie własny i unikalny model biznesowy

Niestety, ale jeśli opierałeś swój biznes na biznesplanie, wyrzucisz go do kosza. Klienci, wartości, kanały, produkt/usługa i inne – to kluczowe aspekty Twojego biznesu. Oczywiście, możesz zaryzykować i bez tego prowadzić swój biznes, jednak zalecamy zminimalizowanie ryzyka bankructwa i zwiększenie szansy na sukces m.in. poprzez indywidualne podejście do własnego biznesu i zbudowaniu modelu biznesowego.

II moduł: Pieniądz jako forma wymiany energii

Wiele osób ma problemy z wycenieniem swojej pracy. Jedni są skorzy do „walczenia” z konkurencją poprzez obniżenie ceny, ale często nie wierzą, że mogą zaproponować wyższą cenę. Niektórzy dobrze wyceniają, ale w bezpośredniej relacji z klientem jakoś tak im nie jest wygodnie kiedy dochodzi do rozmowy o pieniądzach. W tym miejscu poznasz własne podejście do pieniędzy, przetestujesz i wybierzesz czy trzeba zmienić czy nie. Bez pieniędzy Twój biznes daleko nie zajedzie. Do pieniędzy trzeba mieć dobre podejście, a niestety nie uczą tego w szkołach i trzeba uczyć się na własnej skórze.

Ten moduł jest bardzo istotnym elementem całego programu. Z naszych doświadczeń wynika, że sprawa pieniędzy jest niestety bagatelizowana, a drobne zmiany w tej materii są konieczne do tego by zarabiać na własnej pasji, na własnym biznesie.

III moduł: Sprzedaż i Marketing (skuteczne podejście)

Każdy z nas jako właściciel firmy jest przede wszystkim sprzedawcom. Wiele właścicieli zakłada swoje firmy i myśli sobie „jakoś to będzie”. Niestety nie będzie jeśli nie będziesz umiał sprzedać swoich usług i produktów. Sprzedaż i Marketing są podstawą biznesu. Jednak, nie będzie to wykład jak na studiach i nie będziemy korzystać z podręczników, do literatury możemy Was odesłać. Na kursie będziesz testował praktycznie przez ponad 70% czasu.

 

IV moduł: Nawyki skutecznego działania

Jeden sukces, jeden podpisany kontrakt nie wystarczy by rozwijać się na rynku. Zarządzanie firmą, delegowanie zadań, priorytety, cele, zarządzanie czasem – jak w ogóle funkcjonować jako firma? To odpowiedź na problemy wielu przedsiębiorców, którzy pracują 24 h i potem się dziwią, że są zmęczeni. Wiemy, że człowiek naładowany energią, działający pasją może długo pracować w ten sposób jednak … do czasu. Ten moduł pozwoli Ci zmienić dotychczasowe nawyki, np. prokrastynację, na takie, które będą Ci służyły i Twojemu biznesowi.

 

V moduł: Magnes dla klientów

Wrócimy w tym module do modelu biznnesowego, który przeszedł długą drogę od I modułu. Staniesz na scenie i nauczysz się przemawiać, prezentować siebie i firmę. A po co to i inne zabiegi przewidziane w tym module? Po to by nabrać pewności siebie, wiary w sukces i powodzenie. PO to by nauczyć się tak opowiadać o usługach czy produkcie by ludzie chcieli kupować bez Twojego namawiania. Po to by być magnesem dla swoich klientów.

 

VI moduł GRATISOWY: Spotkanie z Ekspertem i świętowanie

Jedyne w swoim rodzaju spotkanie i warsztat z Ekspertem – praktykiem i inspiratorem.

Na razie nic więcej Ci nie zdradzę, ale zaufaj mi – warto poczekać!

Jeśli chcesz sprawdzić osobiście jak będzie wyglądał kurs, zapraszam do zapisu na warsztat Startuj i Zarabiaj – INTRO w dniu 17 lipca 2014 (czwartek), o godz. 18.00. Pierwsze 15 osób zapłacą tylko 20 zł brutto, pozostałe osoby 40 zł brutto. Napisz i zapytaj o szczegóły: justyna@pracowniasukcesu.com lub zadzwoń 604584264, zapraszam.

 

Program Startuj i Zarabiaj został skonstruowany w taki sposób, abyś mógł poznać najważniejsze z aspektów potrzebnych do zbudowania dobrze prosperującej firmy.
Program Startuj i Zarabiaj w pigułce:
 • ponad 20 godzin kursu, częściowo nauka w terenie,

 • zajęcia nastawione na INDYWIDUALNE PODEJŚCIE do każdego uczestnika,

 • plus 5 godzin do wykorzystania w trakcie kursu na konsultacje indywidualne.

 

Organizacja Programu Startuj i Zarabiaj:

 • Kurs jest realizowany w dwóch formach: on-line więc nie jest istotne, z którego miejsca na świecie chcesz pracować lub stacjonarnie w Warszawie.

 • Kurs jest realizowany metodą warsztatową wzbogaconą merytorycznym wprowadzeniem do każdego modułu.

 • Spotkania odbywają się co 2 tygodnie i trwają po 3 godziny każde z nich przy kursie on-line, 4 godz. każde w przypadku kursu stacjonarnego.

 • Dodatkowo każdy uczestnik ma do wykorzystania 5 godzin indywidualnych konsultacji lub coachingu biznesowego z zakresu poruszanego na kursie (do ustalenia pomiędzy spotkaniami grupowymi).

Cel Programu – każdy z uczestników ma biznes, w którym ma realne dochody.

Wszystkie szczegóły informacyjne, organizacyjne, pełny harmonogram spotkań prześlemy indywidualnie każdej zainteresowanej osobie.

Gwarantujemy:

 • poufność – możesz być spokojny o swoje pomysły i plany – będą bezpieczne, bo traktujemy je jak poufne dane,

 • różnorodność branż – nie ograniczamy się do żadnej dziedziny,

 • ogromną wiedzę,

 • mnóstwo praktycznych umiejętności,

 • wdrażanie własnych rozwiązań od razu, aby przetestować ich skuteczność,

 • własny rozwój,

 • dobrą zabawę,

 • nowe, owocne znajomości,

 • solidny fundament dla Twojego biznesu.

Pracujemy w kameralnej grupie do 7 osób, zależy nam na każdym biznesie, każdego uczestnika oraz na komforcie pracy i indywidualnym podejściu. Dlatego ilość miejsc jest MOCNO ograniczona.

Autorka Programu Startuj i Zarabiaj oraz prowadząca kurs i konsultacje:

Justyna Kwiatkowska – przedsiębiorca, project manager, trener i coach, z 7 – letnim doświadczeniem w korporacjach, właścicielka 2 firm, doradca w biznesie, skuteczny organizator, sprzedawca – właścicielka marki Pracownia Sukcesu, absolwentka Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, Wyższej Szkoły Handlu i Prawa w Warszawie.

Dodatkowy moduł poprowadzi Gość Specjalny – Ekspert z bardzo wąskiej dziedziny.

Moduł VI – Spotkanie z Ekspertem i warsztat stanowią bonus dla wszystkich uczestników kursu.

 

Nie jesteś zdecydowany/a – sprawdź: FAQ Startuj i Zarabiaj

Zanim podejmiesz decyzję o zapisie do Programu, zostaniesz zaproszony na rozmowę przez Skype lub telefoniczną (w zależności od wyboru formy kursu), na której przekonamy się dwustronnie czy Kurs Startuj i Zarabiaj jest dla Ciebie. Zachowujemy sobie prawo do odmowy przyjęcia do Programu Startuj i Zarabiaj zgłoszonego ochotnika bez podawania przyczyny.

Aby dowiedzieć się więcej o Startuj i Zarabiaj już teraz – napisz: justyna@pracowniasukcesu.com

Nie ma co czekać. Nikt tego za Ciebie nie zrobi.

To jedyny taki kurs na rynku, który łączy psychologię z biznesem.

Jeśli liczysz, że będziemy uczyć o księgowości, jak otrzymać dotacje z UE, jak pisać biznes plan i chciałbyś tego – mamy dla Ciebie złą wiadomość, niestety nie. Nowoczesne koncepcje zarabiania na własnej pasji i biznesie, indywidualne podejście, pieniądze, misja, praktyka, praktyka i jeszcze raz praktyka z nowymi nawykami skutecznego działania – tym się będziemy zajmować.

Do współpracy zapraszamy osoby odważne (lub takie, które chcą takie być) i nastawione na osiągnięcie sukcesu we własnej firmie (jeśli Tobie brakuje tej pewności – dołącz do nas – znajdziesz ją albo przemodelujesz biznes by nabyć naturalną pewność i wiarę).

Kurs jest realizowany w dwóch formach:

– online (zaczynamy 11 czerwca 2014 i pracujemy w wybrane wtorki w godz. 11.00 – 14.00 – 8 spotkań)

– stacjonarnie w Warszawie (zaczynamy 6 września 2014 i pracujemy w sobotnie przedpołudnia w godz. 10.00 – 14.00. 6 spotkań w tym jedno gratisowe)

Inwestycja:

[columns] [span6] Startuj i Zarabiaj On-Line

Pierwsze 4 osoby zapisujące się i opłacające jednorazowo Program Startuj i Zarabiaj otrzymują aż 40% zniżki!

zamiast 4 797 zł z Vat, pierwsze 4 osoby inwestują 2 878 zł z Vat, pozostałe osoby płacą 4797 zł.

[/span6][span6] Startuj i Zarabiaj stacjonarnie w Warszawie

Dla wszystkich, przy zapisie do 30 lipca 50% zniżka – zainwestujesz 2499 z Vat za ponad 20 godz. szkolenia, 5 godz. konsultacji lub coaching indywidualny oraz materiały, przekąski – zamiast 4 999 (istnieje możliwość opłaty w ratach). Przy zapisie po 30 lipca 2014 r. Obowiązuje cena standardowa 4 999 zł.

[/span6][/columns]

Istnieje również możliwość opłaty rozłożonej w ratach. Szczegóły: justyna@pracowniasukcesu.com

Liczy się, przede wszystkim, JAKOŚĆ.

Za tę kwotę masz zapewnione:
 • ponad 20 szkoleniowych.
 • 5 godz. konsultacji indywidualnych.
 • niezapomniane wrażenia, które wpłyną całkowicie na Twój biznes.
 • wsparcie Eksperta w czasie całego programu.
 • materiały, przerwy kawowe (dot. kursu stacjonarnego).

Pierwsze spotkanie stacjonarne już 6 września 2014 roku w godz. 10.00 – 14.00

Nie zwlekaj! Żyj i zarabiaj w taki sposób, w jaki chcesz. Chyba, że chcesz tak po prostu przeżyć własne życie….

Zgłoś się już dziś! justyna@pracowniasukcesu.com

 

Jeśli chcesz sprawdzić osobiście jak będzie wyglądał kurs, zapraszam do zapisu na warsztat Startuj i Zarabiaj – INTRO w dniu 17 lipca 2014 (czwartek), o godz. 18.00. Pierwsze 15 osób zapłacą tylko 20 zł brutto, pozostałe osoby 40 zł brutto. Napisz i zapytaj o szczegóły: justyna@pracowniasukcesu.com lub zadzwoń 604584264, zapraszam.

 

 

 

Autorem grafik do programu Startuj i Zarabiaj jest www.KatarzynaZbikowska.pl

Patron medialny kursu Startuj i Zarabiaj:

wineita_druk