ZADBANA FINANSOWO 

 

Wznieś się ponad własny

sufit finansowy 

W 2020 ROKU

 

WARSZTAT LIVE

09.01.2020 GODZ. 21:00

Sufit finansowy to kwota pieniędzy, która stanowi dla nas psychologiczną barierę. Czyli mamy pewną kwotę pieniędzy, którą trudno nam przekroczyć.

Na przykład to może być kwota zarobków, lub kwota oszczędności, czy w przypadku osób, które prowadzą swój biznes, to może być cena, powyżej której trudno jest tym osobom sprzedawać swoje usługi.

Można to porównać do sytuacji, że na przykład ktoś nas łaskocze i na początku, to jest nawet zabawne i śmiejemy się, ale po pewnym czasie te uczucia zaczynają sprawiać nam dyskomfort i coś, co było śmieszne na początku, teraz zaczyna sprawiać nam realny ból.

Czyli w momencie uczucia nadmiaru, pojawia się dyskomfort. I już nie chcemy łaskotek.

I tak właśnie jest z pieniędzmi, mamy mentalną pojemność finansową i w momencie, kiedy zaczynamy odczuwać nadmiar (na poziomie nieświadomym), zaczynamy mieć z tym problem w realnych sytuacjach.

W realnym życiu może wyglądać to w taki sposób, że jeśli ktoś zarabia kwotę X, jego życie płynie sobie stabilnie, ale kiedy ma iść po podwyżkę, czy podwyższyć swoje ceny to generalnie czuje wtedy duży dyskomfort.

Inna sytuacja to taka, że kiedy ktoś dostaje podwyżkę, czy dostanie większy zastrzyk gotówki, to od razu zaczyna wydawać te pieniądze, schodząc tym samym do poziomu swojego sufitu finansowego, bo wewnętrznie czuje się lepiej z mniejszą kwotą pieniędzy, dlatego zaczyna je wydawać.

I może nawet tak się dziać, że ta osoba nie chce pozbywać się tych pieniędzy, ale nagle okazuje się, że jakiś sprzęt zepsuł się w domu i trzeba kupić nowy albo nagle pojawia się jakaś sytuacja, w której musimy po prostu coś pilnie kupić czy pozbyć się tych pieniędzy.

Każdy z nas zna tego typu sytuacje.

Ale teraz czas na zmiany, czas wznieść się ponad własny sufit finansowy.

Warsztat LIVE odbędzie się 9 stycznia (czwartek) o godz. 21:00

WAŻNE: W środę otrzymasz zestaw ćwiczeń, aby przygotować się na warsztat.

Udział w warsztach Zadbanej Finansowo polecają:

Lubię pracę z Justyną w każdej formie – krótkiego wyzwania czy wielomiesięcznego warsztatu. Dlaczego? Bo o pieniądzach dobrze i pozytywnie chcę myśleć codziennie. Justyna stawia przede mną niewygodne pytania, dzięki czemu nie mogę dłużej od nich uciekać, udając że mnie nie dotyczą. Dzięki jej zadaniom jestem cały czas w relacji z pieniędzmi i widzę, jak z dnia na dzień staje się ona coraz piękniejsza i coraz silniejsza.
Edyta Niewińska

Zadbana Finansowo to świetna kobieca energia! Chcę jeszcze!
Voca Ilnicka

Magia kursów Justyny polega na odczarowywaniu naszych własnych tabu i systematycznym, skutecznym działaniu od ogółu do szczegółu. Dzięki tym praktykom już we wrześniu przekraczałam cel, który postawiłam sobie na początku kursu.
Justyna Kokoszenko

JESZCZE SIĘ NIE ZNAMY?

Nazywam się Justyna Kwiatkowska i pomagam kobietom generować coraz większe przychody, bez poczucia wstydu.

Jestem “Coachem w Biznesie”, certyfikowanym Coachem Sacred Money Archetypes®, Praktykiem NLP, mentorką wielu znanych pasjo-biznesmenek w Polsce.

Moją misją jest sprawienie, aby coraz więcej kobiet odczuwało satysfakcję ze swojej pracy w połączeniu z satysfakcją finansową. Wierzę, że dzięki temu, kobiety mogą pozytywnie wpływać na cały świat, poprzez dobry wpływ na bliskich, na dzieci. Usatysfakcjonowany człowiek, to szczęśliwy człowiek, a szczęście się bardzo pięknie mnoży na świecie.

Tym się zajmuję.

W wolnych chwilach czytam, medytuję, chodzę na sesje jogi i na spacery oraz spotykam się z przyjaciółmi i spędzam czas z moimi synami.

DO WARSZTATU POZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Copyright 2020 Viva Life Justyna Kwiatkowska