Wytańcz w kręgu obfitość finansową 

warsztaty intro

we wspierającym kręgu kobiet, w poczuciu szacunku, empatii i bezpieczeństwa poczujesz różnicę w tym, jakie odpowiedzi przynosi Ci umysł, a jakie ciało w tańcu, w kręgu kobiet…

w rytmie uwolnisz umysł, by ciało serce pokazało odpowiedzi i kierunek…

zdiagnozujesz co Cię powstrzymuje w rzeczywistości, a nie co podpowiada Ci umysł, by wytańczyć drogę…

Nie spodziewałam się tak silnego działania konkretnych ruchów w tańcu, wykonywanych z określoną intencją… 

Poruszyły zastane emocje.

Dały mi wgląd w sprawy, o których zapomniałam lata temu, nad którymi się nigdy wcześniej nie schylałam.

Pracuję nad sobą /swoim rozwojem/emocjami intensywnie od długiego czasu a to spotkanie mnie na prawdę zaskoczyło swoją siłą i przebiegiem.

Było bardzo delikatnie, subtelnie ale dało niezłego kopa :)”

Alicja

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, propozycje czy pomysły – pisz śmiało: pytania(at)zadbanafinansowo.pl

Warsztaty prowadzi Justyna Kwiatkowska 

autorka 9-cio miesięcznego programu Zadbana Finansowa, coach Archetypów Finansowych®, przedsiębiorca, kobieta lubiąca być w ruchu, Alchemiczka, mama 2 synów.

Od 2013 roku prowadzę program online dla kobiet “Zadbana Finansowo”, podczas którego pracujemy nad transformacją i uwalnianiem blokad finansowych.

Specjalizuję się w zmianie przekonań ograniczającyh, tych związanych z pieniędzmi, bogactwem, obfitością finansową.

Podczas programu online spotykam się z uczestniczkami na comiesięcznych kręgach, i w atmosferze bezpieczeństwa, wsparcia i szacunku pracujemy nad indywidualnymi kwestiami, a ja wyłapuję często te blokady, które trzymają.

Niektóre z nich (blokady) wymagają głębszej pracy i w takich sytuacjach często sugerowałam danej osobie by poszła na przykład na konkretny masaż i dawałam instrukcję jak uwolnić daną blokadę.

Wiosną 2018 roku odkryłam terapeutyczną moc tańców w kręgu i zapisałam się na warsztat dla terapeutów i coachów by nauczyć się tej sztuki, dziś nie muszę już odsyłac na masaż, dziś mogę zaprosić do wspólnego tańca w kręgu ku obfitości finansowej.