testowa Zakochaj się w SOBIE

Brakuje Ci pewności siebie? Masz niską samoocenę? Chciałabyś wzmocnić poczucie własnej wartości?

Kobiety, które są pewne siebie, mają zbudowane poczucie własnej wartości mogą więcej, zarabiają więcej, w naturalny sposób stawiają asertywnie swoje granice. Wyobraź sobie swoje życie kiedy bez problemu i śmiało idziesz do swojego szefa po podwyżkę, jasno wyrażasz swoje zdanie w towarzystwie i nie przyjmujesz na siebie dodatkowych obowiązków tylko dla tego, że chcesz być miła. Wyobraź sobie, że nie masz problemów w negocjacjach, w zdobywaniu klientów. Ludzie są zadowoleni z Tobą bo jesteś autentyczna i inspirujesz innych swoją postawą i determinacją. Wyobraź sobie, że możesz wzmocnić swoją pewność siebie i poczucie własnej wartości w 21 dni. Tylko tyle potrzeba byś zobaczyła siebie odmienioną, by inni zobaczyli Twoją zmianę. Mogę Ci w tym pomóc.


Zakochaj się w SOBIE w 21 dni – podejmij wyzwanie i dołącz do ponad setki usatysfakcjonowanych kobiet!

Już ponad 100 kobiet zakochało się w SOBIE pomimo, że wcześniej niektóre z nich myślały sceptycznie o swojej sytuacji i o sobie.

Być może i Ty myślisz sobie, „żebym tylko była bardziej odważna, żeby inni bardziej liczyli się z moim zdaniem, bym została wreszcie dostrzeżona i doceniona”. Kiedy myślisz o sobie w ten sposób wiem jedno, brakuje Ci pewności i wiary w siebie, możesz mieć zaniżone poczucie własnej wartości. Rozumiem to doskonale, sama kiedyś byłam „szarą myszką”, która bała się marzyć, realizować swoje pomysły, wyrażać swoje zdanie w poszanowaniu do siebie i do innych. Ale to się zmieniło. Brakuje Ci odwagi bo nie wierzysz w ten pomysł, a tak naprawdę nie wierzysz w siebie bo gdybyś wierzyła, to zrobiłabyś wszystko by zmienić swoje życie, sytuację, która Cię frustruje. Możesz zarabiać więcej, lepiej korzystać z życia, mieć bardziej satysfakcjonującą pracę. Masz prawo realizować swoje marzenia i myśleć o sobie i o swoich potrzebach. Potrzeba jednego – uwierzyć w siebie, dostrzec swoją wewnętrzną moc, wzmocnić poczucie własnej wartości!

caret-down

caret-up

caret-left

caret-right

Tak, jestem zadowolona z udziału w tym wyzwaniu. Na początku byłam trochę sceptycznie nastawiona ale dałam się prowadzić. W grupie było dużo interakcji, wzajemnych komentarzy i wspierania to było bardzo fajne, budujące pozytywnie tak jak oczywiście całe wyzwanie – poczułam pozytywny efekt. Właśnie to powoduje, że jestem z udziału w wyzwaniu zadowolona – widzę efekt – większą pewność siebie i wzmocnione poczucie własnej wartości.

Magda H.

Dzięki wyzwaniom miałam szansę zmotywować się do wychodzenia poza swoją strefę komfortu, co podbudowywało mnie i dawało często informację zwrotną, której normalnie bym nie uzyskała.
Wypowiedzi innych uczestniczek były dla mnie bardzo ważne, ubogacały mnie, poszerzały moją perspektywę, konfrontowały z tym co ja sama w danym temacie sądzę.

Katarzyna Dobrochowska

Jestem bardzo zadowolona, dzięki temu dostrzegłam nowe możliwości i uwierzyłam w swój potencjał!!!
Dziękuję Justyna <3

Ćwiczenia były bardzo wyciągające do góry i budujące poczucie wartości! Wspaniała była też energia i wsparcie w Grupie!

Kasia Zemła


Zakochaj się w SOBIE w 21 dni – podejmij wyzwanie i dołącz do ponad setki usatysfakcjonowanych kobiet!