Jaki jest głębszy sens Twojego życia?

Po co żyjesz?

Co chcesz przekazać światu?

 

Wejdź w proces wyłaniania swojej misji życiowej podczas warsztatów coachingowych, gdzie za pomocą pogłębionych pytań dojdziesz do tego, z jakiego powodu jesteś na tej ziemi.

Warsztaty odbędą się podczas Nowiu Księżyca, w niedzielę, 08.08.2021 (niedziela),

w godzinach 20:00 – 21:30

lub będziesz mogła przejść przez proces wysłuchując nagranie warsztatów w dogodnym dla Ciebie czasie

 

Dlaczego warto poznać brzmienie własnej misji życiowej?

 

Po pierwsze:

Wiedząc po co żyjesz, co masz wnieść swoim życiem do świata zyskujesz poczucie połączenia z Wszechświatem, czujesz, że Twoje życie ma realną wartość, dzięki czemu wzrasta jakość Twojej codzienności.

Po drugie:

Masz jasność, jakie decyzje podejmować, za którymi wyborami iść, a które zostawić – bo nie są Twoje, a są jedynie oczekiwaniami względem Ciebie.

Po trzecie:

Możesz świadomie budować swoje spełnione życie i pod wzgledem satysfakcji i pod względem finansowym, bo przecież realizować swoją misją możesz także w obszarze zawodowym.

I jeśli chociać jeden z tych punktów Cie woła, to wiedz, że szykuję te warsztaty z myślą o Tobie.

Misja życiowa to może być „coś wielkiego” i społecznego, ale to także coś mniejszego, co nadaje wielki sens nie tylko Tobie, ale i innym.

Misja życiowa to służenie innym, ale nie myl tego z byciem służącą, bo to służba w wymiarze Przewodniczki.

 

Każda z nas jest po coś powołana do życia i każda z nas ma swoją życiową misję, ale nie każda z nas jest tego świadoma.

Budząc swoją świadomość, wchodzisz w nowy wymiar piększniejszego życia, który ma głęboki sens.

Proces, przez który przejdziemy podczas warsztatów sprawi, że:

💫  znajdziesz w sobie odpowiedzi na nurtujące Cię pytania;

💫  poczujesz głębsze połączenie z Życiem, Wszechświatem;

💫  sprecyzujesz po co życjesz i jaką wartość możesz dać światu;

💫  wzmocnisz siebie, doświadczysz emocji, które wprowadzą odwagę, jasność i więcej lekkości finansowej;

💫  określisz kierunek, w którym zaczniesz świadomie podążać, aby realizować swoją misję.

Warsztaty będą trwały 90 minut, spotykamy się podczas Nowiu Księżyca, aby zasiać konkretne intencje na nadchodzący cykl czyli w niedzielę, 8 sierpnia, o godz. 20:00.
Warsztaty będą miały formę nagrania, spotkamy się na czacie na żywo, abym mogła Ci towarzyszyć w tym procesie.
Udział w cenie dla zdecydowanych obowiązuje do wyczerpania liczby miejsc lub do 31  lipca – do końca dnia, potem cena wzrasta do 199 zł za udział i nagranie.
Istnieje limit miejsc na warsztatach na żywo, aby wszystkim było komfortowo.

WARSZTATY PROWADZI JUSTYNA KWIATKOWSKA

 

Pomagam kobietom generować coraz większe dochody bez poczucia wstydu.

Jestem przede wszystkim Coachem, a więc zadaję pytania bo twierdzę, że Twoje życie, Twój pasjobiznes, Twoja satysfakcja, Twoje szczęście oraz stan Twojego konta zależą od rodzaju pytań, jakie sobie zadajesz i co robisz z odpowiedziami.

W 2021 wydałam książkę “Zadbana finansowo. Jak zbudować świadomą relację z pieniędzmi”, a teraz zapraszam Cię w transformacyjną podróż podczas warsztatów.

FORMUŁA WARSZTATÓW

 

Spotykamy się w niedzielę, 08.08.2021, o godz. 20:00 w wirtualnym pokoju, w związku z tym, że będę wtedy w miejscu z gorszym internetem, nagram warsztaty wcześniej, ale udostępnie je o określonej porze. Będziemy miały ze sobą kontakt na żywo – na czacie, podczas trwania warsztatów.

Na kilka dni przed warsztatami otrzymasz email z informacją, jak się do nich przygotować, abyś mogła wspaniale wejść w proces.

W dniu warsztatów, przed 20:00 otrzymasz link do miejsca, w którym się spotkamy i przejdziemy proces wyłaniania misji życiowej.

Podczas warsztatów przejdziesz przez proces pytań, wizualizację i medytację.

Warsztaty trwają około 1,5 godziny (maksymalnie 2 godziny).

SŁOWA UCZESTNICZEK OSTATNICH WARSZTATÓW

 

{

Agnieszka:

Piszę do Ciebie bo jestem zaskoczona ogromnie tym co się wczoraj podziało. Szukam ostatnio swojej drogi i zastanawiam się co bym mogła dawać innym. W medytacji przyszło dla mnie słowo rozkwitać i biały koń ze skrzydłami galopujący jako mój znak. Zanim koń się pojawił widziałam brzuch kobiety w ciąży pomalowany we wzory. Zaskoczyło mnie to bo od dawna chce zacząć wspierać kobiety w ciąży i kobiety chcące zajść w ciąże. Kiedy się koń ze skrzydłami pojawił od razu pomyślałam, gdzie ja takiego konia zobaczę i co zrobiłam, że odebrałam mu skrzydła. Takiego bez skrzydeł łatwiej przecież spotkać. Jeszcze wczoraj miałam tak silną ochotę zajrzeć w moje anielskie karty tarota ale zasnęłam. Dzisiaj dowiedziałam się, że biały koń jest symbolem płodności i kobiet w ciąży. Ale moje karty nie dawały mi spokoju. Postanowiłam do nich zajrzeć. Wyciągnęłam dwie karty. Przesyłam je w załączniku. To naprawdę magia. Teraz nie mam wyboru. Wiem gdzie mam iść. Czas zacząć realizować swoją intencje.

{

Marta:

Chciałam tylko dać znać, że dziś rano dostałam fajną propozycję współpracy, zupełnie z sufitu 🙂

A jeśli masz jakiekolwiek pytania na temat warsztatów to napisz do mnie: pytania@zadbanafinansowo.pl