Wykreuj pieniądze w zgodzie ze sobą

Marzysz o dodatkowym źródle dochodu, które mogłoby po pewnym czasie stać się głównym źródłem utrzymania?

A może chcesz odnaleźć siebie i połączyć swe umiejętności i mocne strony w biznes, ale na dzień dzisiejszy nie wiesz co to miało by być, bo nie odnalazłaś jeszcze swojego kierunku  w życiu?

Jeśli tak, to mam dla Ciebie rozwiązanie :)

NYC

Pieniędzy się nie zarabia, pieniądze się robi i kreuje, a później osadza w rzeczywistości by Twoje zasoby pracowały dla Ciebie.

Wierzę w to, że można mieć większą frajdę w życiu, kiedy nie musisz zmuszać się do pracy. Wierzę też w to, że każda kobieta ma w sobie swoje własne mocne strony, talenty, chociaż może jeszcze nie być ich świadoma.

Wierzę w to, że na podstawie swoich mocnych stron i talentów można zbudować pomysł na biznes, który ma szansę stać się Twoim dodatkowym źródłem dochodu lub głównym źródłem dochodu w przyszłości. Wierze też, że kiedy ludzie pracują w oparciu o swoje mocne strony i talenty czerpią więcej satysfakcji ze swojego życia.

Wykreuj pieniądze to wakacyjny, 6 etapowy kurs coachingowy, online, w którym odkryjesz swoje mocne strony i talenty, a następnie na ich podstawie wykreujesz pomysł na biznes bądź dodatkowe źródło dochodu. W trakcie tego kursu dokonasz również biznesowej analizy swojego pomysłu na pieniądze, sprawdzisz czy Twój pomysł ma biznesowy potencjał na rynku, na którym będziesz chciała działać i dostawać za to pieniądze oraz spełniać się z jednoczesnym czerpaniem satysfakcji.

Dla kogo jest to rozwiązanie?

check, checkmark, ok, yes icon dla Ciebie, jeśli pracujesz na etacie i myślisz o własnym biznesie, chociaż nie masz jeszcze gotowego pomysłu

check, checkmark, ok, yes icon dla Ciebie, jeśli masz pomysł na biznes, ale chciałabyś go zweryfikować pod kątem biznesowym i dowiedzieć się co dalej robić

check, checkmark, ok, yes icon dla Ciebie, jeśli chcesz zmonetyzować swoje zasoby wewnętrzne, mocne strony i talenty

Co zyskasz?

 • Pomysł, który będziesz mogła zmonetyzować
 • Pomysł, który zbudowany będzie na bazie Twoich mocnych stron
 • Pomysł na biznes, który potencjalnie stanie się Twoim dodatkowym dochodem, lub głównym dochodem w przyszłości
 • Wsparcie innych osób, które będą brały udział w kursie
 • Moje osobiste wsparcie w trakcie trwania kursu
 • Perspektywę wolności finansowej i osobistej
 • Perspektywę bycia Panią swojego życia
 • Dostęp do materiałów kursowych i możliwość stania się ich właścicielem

To Cię zainteresuje:

Sprawdź poniżej, jakie etapy na Ciebie czekają,

1 ETAP

Odnajdziesz swoje mocne strony, które możesz zmonetyzować. Dlaczego? Bo przyjemniej się pracuje i robi pieniądze, kiedy lubisz to, co robisz. Możesz wtedy łatwiej odnieść sukces niż gdy się zmuszasz do pracy i jesteś nią umęczona. Każda z nas ma swoje talenty, mocne strony i unikalne zasoby. Dlatego też zapraszam Cię do ich odkrycia z moim wsparciem.

2 ETAP

Na tym etapie przyjdzie czas na połączenie swoich zasobów z tym, co możesz zaoferować na rynku. Dopasujesz swoje atrybuty do tego, czego potrzebują Twoi potencjalni klienci.

3 ETAP

Wcielisz mentalność biznesmenki. Proaktywność, zaangażowanie, odwaga, motywacja, pieniądze.

4 ETAP

Robienie pieniędzy. Tak masz możliwość robić pieniądze, a to oznacza, że przyjdzie czas do stworzenia maszynki do robienia pieniędzy, żebyś mogła po pewnym czasie zarabiać w trakcie snu ;)

5 ETAP

Analiza biznesowa od A do Z.

6 ETAP

Dowiesz się co zrobić dalej by pomysł wcielić w życie i osadzić w rzeczywistości.

Gotowa?

6 etapowy, wakacyjny kurs coachingowy “Wykreuj pieniądze” rozpoczyna się dokładnie 20 lipca i trwać będzie 6 tygodni. Wolisz odpoczywać w wakacje czy wziąć odpowiedzialność za swoją przyszłość i pieniądze? To pierwsza edycja kursu w takiej formule. Do tej pory tego typu szkolenia prowadziłam stacjonarnie. Można powiedzieć, że to prototyp z pełną funkcjonalnością.

Przeczytaj, co mówią o mnie moje klientki

NAME HERE (5)

NAME HERE (3)

NAME HERE (2)

Formuła kursu:

Dostęp do kursu będziesz miała 7 dni w tygodniu i 24 godziny na dobę. Dostaniesz dostęp do dedykowanej platformy szkoleniowej. Na każdy etap kursu wchodzi:

 • video
 • podcast
 • “ćwiczeniówka” do własnych odpowiedzi
 • dyskusje na tajnej grupie

Tylko 6 etapów dzieli Cię do tego by mieć świetny pomysł na biznes, który już będziesz mogła zacząć wdrażać w życie na jesieni tego roku. Zaczniesz proaktywnie zmieniać swoją finansową sytuację i cieszyć się własnym biznesem i niezależnością. Co myślisz?

Wykreuj pieniądze! Dołącz do społeczności proaktywnych kobiet, które znają swoją wartość i umieją ją monetyzować.

Ile wynosi Twoja inwestycja?

A na ile wyceniasz swoją wolność finansową? Nie, udział w kursie nie jest aż taki drogi, ale super, że wysoko cenisz swoją wolność.

479 zł, to Twoja inwestycja by wykreować swój pomysł na biznes w oparciu o Twoje mocne strony. Kliknij poniżej, aby dokonać zakupu:

[product id=”2832″]

Kim jestem?

Justyna (52) copyNazywam się Justyna Kwiatkowska i jestem osobą, która wykreowała swój pomysł na dochodowy biznes w oparciu o swoje własne mocne strony i talenty. Obecnie pomagam innym kobietom przejść tę drogę od wymyślania pomysłu na biznes do robienia pieniędzy na jego podstawie. Jestem profesjonalnym coachem i mentorem, który jest ceniony za swój profesjonalizm i autentyzm. Jestem autorką znanych kursów i programów: 21 dniowe wyzwanie Zakochaj się w pieniądzach, Zadbana Finansowo i Startuj i Zarabiaj. 

Do odważnych świat należy. Wchodzisz w to?

Zakup kursu będzie możliwy TYLKO w dniach: 25.06. – 02.07.2015 r. do godz. 23.00

[product id=”2832″]