Zadbana Finansowo – 3 miesięczny program

Jak u Ciebie z pieniędzmi?

Wiem, że z grubej rury od razu pytam, jednak wielu klientów, z którymi pracowałam miało z tymi pieniędzmi problem.

Jeśli i Tobie nie starcza na realizację własnych marzeń tylko i wyłącznie z powodu pieniędzy. Jeśli nie umiesz za bardzo rozmawiać o podwyżce albo już dawno jej nie miałaś, jeśli pieniądze się Ciebie nie trzymają i kojarzysz pieniądze ze słowem “tabu” –  jesteś we właściwym miejscu.

Moim marzeniem jest to by wszystkie kobiety mogły w pełni wykorzystywać swój potencjał, realizować się i mieć tyle pieniędzy by najpierw pomóc sobie, a potem innym.

Sprawdź, co sądzą o programie Zadbana Finansowo, uczestniczki I edycji :

“Jeśli chcesz poczuć się wolna od przekonań, które Ci nie służą…jeśli chcesz poczuć powiew wolności, na początku przez chwilę, a później mieć na co dzień wiatr we włosach…to Zadbana Finansowo zapewnia nadmorską bryzę do końca świata i jeden dzień dłużej :)”. Aneta Pasińska

Magda Górecka natomiast napisała:

“Dzięki spotkaniom z Justyną i przy jej czujnym i empatycznym towarzystwie, rozwinęłam się. Czuję się zdecydowanie pewniejsza siebie, mam ochotę na działanie, zdaję sobie sprawę z trudności, ale jestem na nie gotowa! Nie chcę wracać do miejsca i świadomości, gdzie byłam 3 miesiące temu. Z całego serca i z całą odpowiedzialnością polecam program Zadbana Finansowo z Justyną. Wkłada w nie całe swoje serce. Nie stracisz czasu i będziesz wreszcie kochać, szanować i dbać o siebie”. Magda

Zapraszam do udziału w kolejnej edycji programu Zadbana Finansowo

Po moich doświadczeniach z przedsiębiorcami, z którymi pracuję indywidualnie, po moich doświadczeniach z klientami indywidualnymi widzę, że jest duża potrzeba zmiany w postrzeganiu pieniędzy. Ludzie chcą zarabiać pieniądze by się utrzymać, realizować cele i spełniać marzenia. Niestety, często tych pieniędzy brakuje by realizować to wszystko. Widzę też wiele pułapek i blokad wewnętrznych z pieniędzmi u klientek i pracuję z tymi kwestiami.
Swoim doświadczeniem i wiedzą chcę się teraz podzielić z Tobą. Sama wiele zmieniłam w tym temacie i mogę z dumą powiedzieć, że nigdy wcześniej nie miałam takich dochodów, a było krucho momentami. W swoim podejściu do pieniędzy zmieniłam fundamentalne kwestie, mam nowe nawyki. Moi klienci korzystają już z rozwiązań ale i też rozwijają własne.
high heels mit geldscheine 9

Jeśli:

– NIE MASZ TYLE PIENIĘDZY, ILE BYŚ CHCIAŁA

– CHCESZ MIEĆ WIĘCEJ PIENIĘDZY BY ZADBAĆ O SWOJE BEZPIECZEŃSTWO FINANSOWE I STABILIZACJĘ

– ZE WSTYDEM ROZMAWIASZ O PIENIĄDZACH

– Z TRUDEM PRZYCHODZI CI NEGOCJOWANIE I ZANIŻASZ WARTOŚĆ SWOJEJ PRACY

– UWAŻASZ, ŻE PIENIĄDZE SZCZĘŚCIA NIE DAJĄ I NIE MASZ ICH WYSTARCZAJĄCO DUŻO BY SPEŁNIAĆ SWOJE MARZENIA

– NIE UMIESZ OSZCZĘDZAĆ/ NIE MASZ KONTROLI NAD PIENIĘDZMI

 

I zgadzasz się chociaż z jednym z powyższych stwierdzeń, to wiedz, że można i trzeba to zmienić, jeśli chcesz być Kobietą Zadbaną Finansowo i mieć więcej pieniędzy.

Zapewne słyszałaś wiele historii na temat tego, jak ludzie wygrywali w Lotka, a potem szybko tracili wszystko…. dzieje się tak bardzo często i Ty również masz swoje własne nawyki i schematy, przez które nie będziesz nigdy bogata, chyba, że coś z tym zrobisz.

Zapraszam Cię już dzisiaj na kolejne edycje programu skierowanego wyłącznie dla Kobiet (bo to najczęściej kobiety gorzej zarabiają niż mężczyźni), na 3 miesięczny program coachingowo – mentoringowy ZADBANA FINANSOWO.

Wiem, że wiele osób gardzi kasą, wiem też, że wiele osób nie przyznaje się do tego, że pieniądze są ważne w życiu. Jeśli ktoś Ci mówi, że pieniądze nie są ważne w życiu, to prawdopodobnie nie ma tych pieniędzy…
W naszym świecie, w naszej cywilizacji pieniądze są bardzo ważną kwestią. Niestety, my kobiety, często omijamy ten aspekt – bo co? Nie wypada? O pieniądzach się nie rozmawia?

 

PROGRAM:

1. PRZESZŁOŚĆ FINANSOWA, DOŚWIADCZENIA OSOBISTE.

Twoja przeszłość, nauka ją otrzymałaś w domu, to co widziałaś i było związane z bogactwem i pieniędzmi, niestety ma na Ciebie wpływ i na to jak wyglądają Twoje finanse. Na tym module będziemy pracowały z Twoimi nawykami i zachowaniami, których nauczyłaś się bądź doświadczyłaś w przeszłości. Punkt pierwszy do każdej zmiany to ŚWIADOMOŚĆ. Dlatego poznasz własne przekonania, nawyki, które nie sprzyjają Ci do tego by stać się Zadbaną Finansowo.

2. UCIĄŻLIWE SCHEMATY DZIAŁANIA – świadomość i wdrożenie nowych schematów i nawyków związanych z zarabianiem pieniędzy oraz wydawaniem.

Każde zachowanie można zmienić, każdy nawyk można zmienić, o ile będziesz chciała. Samodyscyplina, kontrola, analiza i determinacja – zbudujesz swój własny nowy nawyk. Nawyk, dzięki któremu będziesz mogła stać się Zadbaną Finansowo.

3. POWODY dla których chcesz pieniędzy kontra powody (nieświadome), dla których pieniędzy nie będziesz miała.

Motywacja vs. determinacja. Powód dla którego chcesz być Zadbaną Finansowo musi byś silny, mocny i stabilny. Jeśli pragniesz własnej wolności finansowej tylko ze względu na zapewnienie sobie samej poczucia bezpieczeństwa to błąd. Błąd, który może przekreślić Twoją wolność finansową przez który, nie staniesz się Zadbaną Finansowo. Na tym module sprawdzimy Twoją motywację i intencję oraz dokonamy pewnych zmian – by skutecznie stać się Zadbaną Finansowo.

4. PRZYSZŁOŚĆ I WOLNOŚĆ FINANSOWA.

A jak to będzie wyglądało w przyszłości? Zastosujemy szereg technik i narzędzi, które pomogą Ci wytrwać w kursie do tego by stać się Zadbaną Finansowo.

5. PEWNOŚĆ SIEBIE I POCZUCIE WŁASNEJ WARTOŚCI W KWESTII PIENIĘDZY I SPRAW FINANSOWYCH.

Jeden z ważniejszych aspektów. Skąd się biorą pieniądze? Dlaczego niektórzy są bogaci, a inni biedni? Jak rozmawiać o pieniądzach z poszanowaniem siebie i innych ludzi? Jak wyceniać? Ten moduł da Ci odpowiedzi na te pytania

6. NOWA RZECZYWISTOŚĆ –  JESTEM ZADBANA FINANSOWO!

Świętujemy! Żegnamy stare problemy, witamy nową rzeczywistość, moc, sprawczość i nową pewność siebie oraz poczucie własnej wartości.

Przeczytaj opinie uczestników 3 godzinnego warsztatu wprowadzającego do programu Zadbana Finansowo INTRO:

 

“Warsztat wspaniały, inspirujący i otwierający mnie do wewnątrz siebie. Wychodzę zachwycona i zafascynowana z tym samym momencie” Magdalena

Annie najbardziej podobało się “Możliwość brania udziału w dyskusji i zabrania głosu. Uświadomienie sobie jak bardzo duży wpływ mają stereotypy (…)”.

Natomiast Agata napisała “Bardzo ciekawe warsztaty uświadamiające blokady i schematy. Odczarowanie!”

Iwona – “warsztaty uświadomiły mi, że życie można przewartościować, że można więcej i lepiej żyć”

Katarzyna zwróciła uwagę na “Przekaz informacji – przystępny i bardzo dobrze przekazany”

 

ZADBANA FINANSOWO 3 miesiące pracy w grupie warsztatowej. Spotykać się będziemy w Warszawie. Spotkania grupy będą się odbywały co 2 tygodnie, w sumie 6 spotkań. W grupie maksymalnie będzie mogło wziąć udział 8 osób. Pracujemy w kameralnej atmosferze i stawiam na indywidualne podejście. Będziemy pracowały od godz. 18.00 do 21.00.


Dlaczego taka forma?
Wielu osób nie stać na indywidualny coaching/konsultacje i zdaję sobie z tego sprawę. Dlatego tworzę grupę osób, które mają podobny cel związany z pieniędzmi i będziemy pracować coachingowo. Taka forma zajęć oprócz tego, że jest tańsza
to ma jeszcze jeden istotny element – wsparcie innych członków grupy. Będzie stworzona specjalna grupa na Facebooku by móc być w kontakcie pomiędzy spotkaniami i po zakończeniu programu. Możecie liczyć na nowe przyjaźnie :)
Celem programu jest to, że będziesz mieć więcej pieniędzy niż obecnie!

I możesz być spokojna, że nie będę Ci kazała zmieniać pracy by osiągnąć cel programu ;)


Obecnie trwa II edycja programu w Warszawie.

 

Teraz zapraszam na 6 tygodniowy kurs online Zadbana Finansowo – szczegóły znajdziesz tutajTerminy spotkań II edycji programu Zadbana Finansowo, zawsze pracujemy w godz. 18.00 – 21.00, w wybrane poniedziałki:

1. 23 lutego 2015 r.

2. 9 marca 2015 r.

3. 23 marca 2015 r.

4. 13 kwietnia 2015 r.

5. 27 kwietnia 2015 r.

6. 11 maja 2015 r.

Więcej informacji na temat tej edycji zdobędziesz, pisząc maila do mnie z tematem: ZF – Kraków, na adres: justyna@pracowniasukcesu.com

 

DLACZEGO JA?

IMGP3987 (2)Nazywam się Justyna Kwiatkowska. Przez wiele lat pracowałam na etacie na różnych specjalistycznych stanowiskach bo wciąż szukałam swojej specjalizacji na stałe. Moje wynagrodzenie nigdy nie było zadowalające, to znaczy zarabiałam w efekcie sporo, ale jeszcze więcej wydawałam. Pieniądze się mnie nie trzymały, miałam tyle ile z trudem wynegocjowałam i zawsze myślałam “czy moja praca jest aż tyle warta?”

W chwili kiedy urodziłam swoje pierwsze dziecko, pomyślałam “Jak to zrobiłam, to teraz wiem, że MOGĘ ZROBIĆ WSZYSTKO” i szybko odkryłam jak chcę by wyglądało moje życie zawodowe.

W 2012 rozpoczęłam na poważnie swoje działania i przez rok nie zarobiłam nawet na waciki. Miałam wielu klientów, którzy nie płacili mi, bo ja tych pieniędzy od nich nie chciałam (jak mogę brać pieniądze za pomaganiem kobietom?).

Dopiero, kiedy miałam już przysłowiowy nóż na gardle, zaczęłam jeszcze raz, inaczej i dzięki temu NADAL POMAGAM kobietom i zarabiam na tym bez wyrzutów sumienia, w zgodzie ze sobą i z szacunkiem i empatią do innych. U mnie ta zmiana zaczęła się od tego, że zmieniłam swoje (blokujące) przekonanie, że “na misji się nie zarabia”….

Wszystko co się dzieje wokół nas, jest efektem tego, co siedzi w naszej głowie.

Zapraszam do podróży do nowego, lepszego i bardziej satysfakcjonującego życia, kiedy pieniądze przestają być problemem.

Justyna Kwiatkowska