Brakuje Ci czasem pewności siebie? Masz za niską samoocenę? Chciałabyś wzmocnić poczucie własnej wartości?

 

Mogę Ci pomóc

 

Pracuję z kobietami podczas sesji coachingowych oraz kursów i bardzo często, kiedy sięgamy głębiej problemu, dotykamy jednej, wspólnej dla wielu kobiet kwestii – WŁASNEGO POCZUCIA WARTOŚCI – jego braku lub zaniżania. Czym to skutkuje w życiu?

check, checkmark, ok, yes icon w rozmowach z innymi pozycjonują siebie niżej

check, checkmark, ok, yes icon deprecjonują swoje osiągnięcia i nie umieją “sprzedać się” i wycenić pracodawcy lub klientowi

check, checkmark, ok, yes icon ich działania mogą być ukierunkowane, głównie,  na zaspakajanie potrzeb innych, by zasłużyć na pochwałę, docenienie 

check, checkmark, ok, yes icon ich potrzeby znajdują się są na ostatnim miejscu; bardziej myślą o innych niż o sobie

check, checkmark, ok, yes icon trudno im znaleźć dla siebie czas lub w ogóle nie mają go dla siebie

check, checkmark, ok, yes icon nie wiedzą, czym chciałyby zająć się w życiu, w którym kierunku rozwijać

check, checkmark, ok, yes icon często boli ich głowa i nie czują się pełne entuzjazmu

check, checkmark, ok, yes icon w wielu sytuacjach chciałyby zachować się inaczej, bardziej asertywnie, ale nie umieją

check, checkmark, ok, yes icon w wielu sytuacjach brakuje im pewności siebie

Jeśli któraś z przytoczonych przeze mnie sytuacji pasuje do Ciebie, to 21 – dniowe wyzwanie “Zakochaj się w sobie” jest idealne dla Ciebie.

Wzmocnij poczucie własnej wartości, odkryj swoją pewność siebie, wzmocnij swoją MOC – Zakochaj się w SOBIE

 

Codziennie przez 21 dni dostaniesz ode mnie e-mail z wyzwaniem w formie krótkiego wideo do zrobienia

Otrzymasz wsparcie innych uczestniczek wyzwania z naszej grupie

Codziennie wykonasz kolejny krok, by zwiększyć własną pewność siebie

Na zawsze pożegnasz się z brakiem wiary w siebie

Stworzysz swoje własne źródło mocy i zeszyt mocy

Wzmocnisz poczucie własnej wartości

W JAKIEJ FORMIE ODBĘDZIE SIĘ WYZWANIE?

Codziennie przez 21 dni będziesz dostawać ode mnie maile z zadaniami, wyzwaniami i pytaniami coachingowymi, które będą miały na celu wzmocnienie Twojego poczucie własnej wartości. Jeśli zatem nie będziesz mogła aktywnie uczestniczyć w wyzwaniu od początku z powodu wyjazdu lub ważnych spraw, zawsze będziesz mogła wrócić do niego w dogodnym dla Ciebie czasie.

PO CO?

Kiedy wzmocnisz poczucie własnej wartości, będziesz czuła się lepiej sama ze sobą; będziesz wiedziała, w którym kierunku rozwijać się; łatwiej Ci będzie stawiać granice i zachowywać się asertywnie w stosunku do innych. Zaprzyjaźnisz się ze sobą, odnajdziesz się w pracy lub w biznesie i odmienisz swoje życie, zwłaszcza jeśli do tej pory żyłaś z niższym poczuciem własnej wartości lub w wielu sytuacjach brakowało Ci pewności siebie.

CZY COŚ CI GROZI?

Absolutnie nic, poza tym, że zwiększysz pewność siebie i poczucie własnej wartości, a efekty będą widoczne w zawodowym/biznesowym obszarze oraz w życiu osobistym. Oczywiście Ty sama zadecydujesz, gdzie i kiedy to wykorzystasz!

Jestem bardzo zadowolona z tego, że mogłam uczestniczyć w tak wartościowym wyzwaniu. Bardzo podobała mi się jego forma oraz bardzo ciekawe i pomocne zadania. Dzięki wyzwaniu dowiedziałam się o sobie wielu ważnych rzeczy, poznałam wspaniałe, inspirujące osoby. To było dla mnie bardzo cenne doświadczenie i szczerze poleciłabym je każdemu.

Marta Rejniak

Zyskałam wiarę , wiarę w siebie, jestem ważna ;))

Anna Waligórska-Jędrzejewska

Tak, jestem zadowolona z udziału w tym wyzwaniu. Na początku byłam trochę sceptycznie nastawiona, ale dałam się prowadzić. W grupie było dużo interakcji, wzajemnych komentarzy i wspierania – to było bardzo fajne, budujące pozytywnie tak jak – oczywiście – całe wyzwanie. Poczułam pozytywny efekt. Właśnie to powoduje, że z udziału w wyzwaniu jestem zadowolona – widzę efekt: większą pewność siebie i wzmocnione poczucie własnej wartości.

Magda H.

Zyskałam większą pewność siebie, wyższe poczucie własnej wartości, większe zdecydowanie, większą otwartość i odwaga.

Kasia N.

Jestem bardzo zadowolona! Dzięki wyzwaniu dostrzegłam nowe możliwości i uwierzyłam w swój potencjał!!! Dziękuję, Justyna.

Kasia Zemła

Justyna, dziękuję Ci za to wyzwanie, była w nim jakaś magia!

Magda

ILE TO KOSZTUJE?

Ile jest warte Twoje wzmocnione poczucie własnej wartości?

Nie, nie obawiaj się – cena za udział w wyzwaniu nie jest aż tak wysoka i możesz zakochać się w SOBIE za mniej niż cena 1 sesji coachingowej z mało doświadczonym coachem, poniżej dowiesz się wszystkiego.

Czy to wyzwanie jest dla mnie?

To wyzwanie jest dla kobiet, które odczuwają brak pewności siebie i chcą wzmocnić poczucie własnej wartości. Jeśli masz komputer, Internet – możesz spokojnie wziąć udział w wyzwaniu.

Nie mam czasu – czy jest sens, bym wzięła udział w wyzwaniu?

Jeśli nie znajdziesz czasu w ciągu dnia 10 – 15 minut, to może być problem. Ty decydujesz, czy warto wzmocnić swoją pewność siebie i poczucie własnej wartości, czy nie, dlatego w pierwszej wiadomości, którą dostajesz od razu po zakupie, zadaję Ci pytanie być mogła znaleźć swoją wewnętrzną motywację do tego by znaleźć czas na wyzwanie.

Nie chcę nigdzie publikować swoich osobistych przemyśleń.

I nie musisz tego robić. Możesz pracować samodzielnie. Uczestnictwo w społeczności kobiet, które zakochały się w sobie bądź dopiero stawiają w tym pierwsze kroki, nie jest obowiązkowe.

Skąd mam mieć gwarancję, że będę bardziej pewna siebie?

Dotychczas w wyzwaniu wzięło udział ponad 100 kobiet i żadna z nich nie napisała, że nie czuje się bardziej pewna siebie. Jeśli wykonasz wszystkie zadania/wyzwania, odpowiesz szczerze na pytania, które zadaję – nie ma możliwości, być nie wzmocniła swojej wewnętrznej mocy.

Nie wierzę, że mogę być pewna siebie.

Z ponad setki kobiet, które wzięło udział w wyzwaniu, kilka z nich było mocno sceptycznie nastawionych do tej pracy i efektów – rezultaty przerosły ich oczekiwania. Póki nie spróbujesz, nie dowiesz się, a stawka jest wysoka.

Dlaczego ten kurs jest taki tani?

Pragnę, by większość Polek miała dostęp do takich doświadczeń i rezultatów, stąd niska cena wyzwania, ale WARTOŚĆ z udziału jest ogromna

Zakochaj się w SOBIE i pożegnaj się z brakiem pewności siebie na zawsze

DLACZEGO JA?

Jestem aktywnym i profesjonalnym coachem i jestem kobietą, która w przeszłości miała problem z wyrażaniem swojego zdania. Stawiałam dobro innych nad swoje własne, na samym końcu myśląc o sobie samej. Nie umiałam odmawiać innym, a kiedy już to zrobiłam, odczuwałam ogromne wyrzuty sumienia. Zgadzałam się na różne rzeczy, nawet kiedy nie miałam na nie ochoty, i szukałam w innych doceniania własnej osoby. Dowartościowywałam się poprzez to, że chwalili mnie inni. Byłam świetna w spełnianiu oczekiwań innych osób i bałam się być sobą. Wiem, czym jest brak poczucia własnej wartości; wiem, jak z tym pracować. Pomagam swoim klientkom i mogę pomóc również Tobie, jeśli zechcesz wziąć udział w wyzwaniu i zdecydujesz się na to teraz.

Zakochaj się w SOBIE!

Do zobaczenia na wyzwaniu :)