Martwi Cię to, że nie wiesz jak wykorzystać swoje talenty?

A MOŻE WCALE ICH NIE ZNASZ?

bo wiesz, znanie swoich mocnych stron i talentów świetnie ułatwia działania zawOdowe i biznesowe. Wiesz na czym się skupić, co rozwijać i z czego możesz mieć pieniądze. Nie mówiąc o poczuciu własnej wartości!

Każda z nas ma w sobie skarb, coś tak bardzo cennego, coś co mamy w sobie. Jeśli znamy to i aktywnie z tego korzystamy przynosi nam to ogromną satysfakcję, spełnienie i finalnie pieniądze.

Każda z nas ma talent do czegoś, który możemy zmarnować żyjąc i niezauważając go w sobie lub rozwijać i pozwolić rosnąć, a dzięki czemu możemy cieszyć się „owocami” i żyć z poczuciem spełnienia.

A o czym mowa?

Mowa o talentach, mocnych stronach, wyróżnikach, takich punktach w nas, w których jesteśmy najlepsze, które naturalnie wkomponują się w nasze wewnętrzne struny, a jednak….jednak zbyt często niedostrzegane, niepielęgnowane, nieuświadomione i zmarnowane.

PRZEJDZIESZ PRZEZ 3 STOPNIOWY PROCES W TRAKCIE 21 DNIOWEGO WYZWANIA

l

ZDIAGNOZUJESZ SWOJE MOCNE STRONY I TALENTY

WYBIERZESZ TE, KTÓRE LUBISZ I CHCESZ ROZWIJAĆ

ZNAJDZIESZ SPOSOBY NA WYKORZYSTANIE ICH W ŻYCIU ZAWODOWYM/BIZNESOWYM

SPRAWDŹ OPINIE DOTYCHCZASOWYCH UCZESTNICZEK

Wyzwanie wyzwoliło we mnie ogromne pokłady energii, wiary w siebie, pewności i pokazało gdzie mogę iść, żeby w pełni wykorzystać swój potencjał. Zmieniłam kierunek pracy – pracuje mi się lżej, lepiej, spokojniej, z większą przyjemnością :) Zyskałam nową siebie i wyzwanie było idealne.

Magdalena Rolnik

Bardzo trafne, przemyślane zadania. Prowadzące jak po nitce do celu. Zaobserwowałam więcej pewności siebie wynikającej ze świadomości moich mocnych stron. Ostatnio byłam świadkiem sytuacji, w której uświadomiłam sobie że nie jestem w czymś dobra. Pierwsza myśl – ja tak nie potrafię i nigdy nie będę. Ale za chwilę druga – ale jestem świetna w….. Czyli podstawowa zmiana we mnie – uświadomienie sobie że nie muszę być dobra we wszystkim. Ale w niektórych rzeczach JESTEM bardzo dobra! Znalazłam coś, czego z całego serca i duszy chcę spróbować i co stanie się moją drogą i pasją życiową :-)

Maria Kott

Wyzwanie pozwoliło mi powrócić do uważności na swoje odczucia i jak mi jest w obecnej pracy, skonfrontować się ze swoimi przemyśleniami, podjąć trudną decyzję. Stałam się bardziej pewna siebie, ukierunkowana na to żeby zwracać uwagę czy robiąc coś zawodowo rozwijam jednocześnie swoje mocne strony.

Katarzyna Dobrochowska

Możesz bezpłatnie wziąć udział w wyzwaniu

Aktualnie jest jedna możliwość wzięcia udziału w Zakochaj się w swoich Mocnych Stronach. Możesz dostać je jako BONUS, wykupując dostęp do Zakochaj się w pieniądzach w 21 dni (konkretne pakiety) i TYLKO W DNIU 29 lutego 2016 roku.

Specyfika wyzwania

Wyzwanie jest prowadzone w formie online

Codziennie przez 21 dni dostaniesz ode mnie maila z dostępem do materiałów

Wyzwanie jest dostosowane do Twoich preferencji

Oglądasz nagrania video lub czytasz kolejne kroki, sama wybierasz jak wolisz brać udział

w

Wraz z wyzwaniem dostajesz dostęp do grupy wsparcia

Nie będziesz osamotniona w wyzwaniu, znajdziesz wspracie i odpowiedzi na swoje pytania w naszej społeczności