PROGRAM ZADBANA FINANSOWO PREZENTUJE

NAJBARDZIEJ EFEKTYWNY SPOSÓB NA CORAZ LEPSZE DOCHODY I ŚWIETNE ZAROBKI Z WŁASNEJ PASJI, PRZECHODZĄC PRZEZ PROCES ZADBANIA FINANSOWEGO

BEZ PRACOWANIA PO 12 GODZIN DZIENNIE I POŚWIĘCANIA CZASU DLA RODZINY I DZIECI

NAWET JEŚLI obecnie pieniądze się Ciebie nie trzymają

NAWET JEŚLI odczuwasz ogromną satysfakcję ze swojej pracy, ale nie czujesz dumy kiedy zaglądasz na swoje konto

NAWET JEŚLI do tej pory nigdy nie miałaś pieniędzy w nadmiarze i uważasz, że temat pieniędzy należy do tych z kategorii krępujących

NAWET JEŚLI  twoja obecna relacja z pieniędzmi wygląda jak burzliwy związek, który przyprawia Cię o stres i frustrację

Fakt jest taki, w Polsce pieniądze są tematem tabu, a pasjobiznesmenki mają problem w komunikowaniu wyższych cen swoim klientom. Czyżby obawiały się dobrze zarabiać?

Być może w Twoim domu nigdy otwarcie się nie mówiło o pieniądzach, ojca nie było całe dnie (ciężko pracował), a mama musiała sobie radzić i chociaż obiecałaś sobie, że u Ciebie w domu to inaczej będzie wyglądało, to jednak to Twój partner jest głównym żywicielem rodziny.

LUB

Chcesz zarabiać na tym co kochasz, ale widzisz tylko takie rozwiązania, prze które będziesz miała mało czasu dla swoich dzieci lub staniesz się weekendową mamą, a inne pomysły i sposoby nie chcą przyjść Ci do głowy.

LUB

Pracujesz z pasją, wierzysz w swoją ofertę, a jednak nie możesz przebić pewnego finansowego (szklanego) sufitu, czyli wciąż “kręcisz się” wokół konkretnej kwoty przychodu lub dochodu, której nie możesz przeskoczyć by lepiej zarabiać w danym czasie.

LUB

Masz problemy w mówieniu o tym ile chcesz zarabiać, trudno Ci rozmawiać o pieniądzach z klientami bez zaniżania swoich stawek, czy schodzenia z ceny, a tak na prawdę boisz się, że kiedy podniesiesz swoje ceny, to stracisz klientów.

LUB

Masz poczucie, że Twoja usługa lub Twój produkt jest wart o wiele więcej i czujesz, że zasługujesz na większe pieniądze, ale jednocześnie boisz się ścisku w żołądku w momencie kiedy klient spyta “ale co tak drogo?” bo nie wiesz jak zachować się w takiej sytuacji.

LUB

Świetnie zarabiasz, ale jesteś świadoma jednego – im więcej zarabiasz, tym więcej pieniędzy wydajesz i inwestujesz i finalnie zostaje Ci tyle pieniędzy, że nie wystarcza by wpłacić na konto oszczędnościowe.

 

Twoje relacje z pieniędzmi wpływają na wszelkie Twoje decyzje, na Twoją odwagę, na Twoje kroki, ale teraz możesz uzdrowić swoje relacje, uporać się z blokadami finansowymi, zmienić na trwale przekonania, które mają negatywny wpływ na stan Twoich przychodów, oszczędnośni, na Twój SPOKÓJ FINANSOWY.

W Twojej sytuacji pieniądze nie muszą być tematem tabu, możesz spokojnie i z entuzjazmem podchodzić do rozmów o pieniądzach, negocjacji, komunikacji ceny. Możesz dobrze zarabiać i coraz lepiej. Dzięki temu stan Twoich pieniędzy wzrasta, a Ty stajesz się coraz bardziej bogata, nie tylko w sferze mentalnej, ale i materialnej (mierzonej za pomocą stanu swojego konta).

 

NAWET NAJLEPSZA STRATEGIA BIZNESOWA, CZY ŚWIETNA OFERTA NIE PRZYNIESIE CI NALEPSZYCH REZULTATÓW FINANSOWYCH – DŁOGOTERMINOWO, JEŚLI NIE MASZ DOBRYCH RELACJI Z PIENIĘDZMI

I ODNAJDUJESZ W SOBIE PEŁNO BLOKAD CZY NEGATYWNYCH PRZEKONAŃ DOTYCZĄCYCH PIENIĘDZY.

PIĘĆ (5) ISTOTNYCH POWODÓW

DLACZEGO TO WŁAŚNE TERAZ JEST TWÓJ NAJLEPSZY CZAS, ABY POŻEGNAĆ SIĘ ZE STARYMI PRZEKONANIAMI NA TEMAT PIENIĘDZY, KTÓRE CI NIE SŁUŻĄ I USUNĄĆ INNE BLOKADY BY NAWIĄZAĆ PRAWDZIWIE FASCYNUJĄCĄ, GŁĘBOKĄ I DOBRĄ RELACJĘ Z PIENIĘDZMI

Dobre relacje z pieniędzmi są fundamentem do mądrego zarabiania bez zapracowywania się i poświęcania czasu dla rodziny

Większość ludzi kojarzy lepsze pieniądze i dobre zarobki z tym, że trzeba więcej pracować, a naturalną konsekwencją tego przekonania jest, że w naszych prześwidczeniach ludzie bogaci to tacy, którzy nie mają dobrych relacji z rodziną i innymi ludżmi bo poświęcają większość swojego życia – pieniądzom i ich zdobywaniu.

Nie musi tak być, ani nie powinno tak być.

Nieważne, czy dopiero otwierasz swój biznes (lub masz go w planach) czy prowadzisz swoją firmę już 2 lata

Jeśli dopiero zaczynasz, masz od razu szansę na uniknięcie wielu błędnych decyzji spowodowanymi nieuświadomionymi blokadami względem pieniędzy więc realnie zaoszczędzisz i czas i pieniądze.

Jeśli jednak prowadzisz już swój biznes i nie satysfakcjonują Cię własne zarobki oraz trudno Ci je drastycznie zwiększyć to czas by zacząć pracować nad własną mentalnością finansową by móc przyjąć więcej pieniędzy i zacząć nimi zarządzać byś była spokojna o swoją przyszłość.

Nieważne, czy zarabiasz na edukacji klientów, czy masz w swojej ofercie produkty, czy świadczysz usługi

Mechanizmy mentalne i nieświadome blokady ujawniają się we wszystkich elemntach prowadzenia biznesu i decyzji, które musisz podjąć. Jeśli chcesz zadbać o swój spokój finansowy trzeba podjąć odważne decyzje i konkretne kroki i być może nawet je znasz, ale co z tego, skoro obrana przez Ciebie strategia nie przynosi Ci rezultatów. Co z tego, że ludzie chwalą Cię za Twoją pracę, skoro nawet nie możesz pozwolić sobie by porządnie wypocząć i wyjechać na wymarzone i długie wakacje.

Nieważne, czy zarabiasz obecnie 3 000 zł, 5 000 zł czy ponad 7 000 zł

Każdy z nas ma inną strefę finansowego komfortu, dla jednej osoby to będzie 2 000 zł, dla innej może być to 10 000 zł.

Po pierwsze może być Ci trudno przebić daną kwotę, po drugie, nawet jeśli to zrobisz to zaraz mogą cię dopaść nieplanowane zakupy lub wydatki bo coś się zepsuje bądź nagle czegoś będziesz bardzo potrzebować. Po trzecie, Twój stan oszczędności jest bardzo skorelowany z własną strefą komfortu i nawet osoby, które zarabiają 15 000 zł na miesiąc mogą mieć problem z odłożeniem 500 zł każdego miesiąca.

Nieważne, czy wychywowałaś się w domu, w którym były pieniądze czy ich nie było

Każdy z nas może kształtować swoją przyszłość finansową startując od dziś, od teraz. Im wcześniej się tym zajmiesz, tym szybciej zobaczysz rezultaty, jednak bądź gotowa na pracę w procesie, bo to nie ma być jednorazowy wystrzał w górę własnych dochodów, to ma byc systemtyczne i dobre zarabianie być mogła budować swój majątek i zwielokratniać dochody.

NASZE MYŚLI ŚWIADOME BĄDŹ TE NIEUŚWIADOMIONE POTRAFIĄ NAMIESZAĆ W PIENIĄDZACH, ROZPOZNAJESZ KTÓRĄŚ Z NICH?

_

PIENIĄDZE TO TEN OBSZAR, KTÓRYM NIE LUBIĘ SIĘ ZAJMOWAĆ W SWOIM ŻYCIU I BIZNESIE

_

NIE JEST MI DANE BYCIE BOGATĄ, W MOJEJ RODZINIE RACZEJ NIE BYŁO BOGATYCH OSÓB, A TE KTÓRE BYŁY, NO CÓŻ NIE DARZĘ ICH SYMPATIĄ

_

PIENIĄDZE NIE SĄ DLA MNIE WAŻNE, WAŻNIEJSZE SĄ INNE RZECZY

_

JESTEM BOGATA MENTALNIE, MAM BOGATE ŻYCIE, NIE POTRZEBUJĘ WIĘCEJ PIENIĘDZY

_

WIĘKSZE ZAROBKI TO DUŻE WYRZECZENIA, PRZEDE WSZYSTKIM POŚWIĘCENIE CZASU, KTÓRY MAM DLA SWOICH DZIECI

_

WOLĘ MINIMALIZM I Z NIM CHCĘ SIĘ CZUĆ DOBRZE, NIE POTRZEBUJĘ WIELE

_

NIE URODZIŁAM SIĘ PO TO, BY BYĆ BOGATĄ I MIEĆ DUŻO PIENIĘDZY

_

TYLE ILE ZARABIAM WYSTARCZA MI BY MIEĆ GODNE ŻYCIE

_

ŻEBY BYĆ BOGATĄ MUSIAŁABYM BYC CHCIWA, JAK INNI BOGACI LUDZIE, A JA CHCĘ POMAGAĆ INNYM I MIEĆ DOBRE RELACJE Z LUDŹMI

Powyższe myśli psują całkowicie Twoje wysokie przychody, wręcz je uniemożliwiają, ale to nie Twoja wina.

Żyjemy w społeczeństwie, które od zawsze na bakier miało z bogactwem i zarabianiem, nasi rodzice i przodkowie żyli w całkiem odmiennych czasach, kiedy pieniądze miały tylko określone grupy społeczne. Ludzie zatem zaczęli oddzielać od sibie pożądane wartości typu szczęście, rodzina, relacje od pieniędzy i taki schemat nieświadomie nam wpajano, bo tak wyglądała rzeczywistość ludzi. A w takim układzie nie było miejsca na dobre relacje pieniędzmi.

Jednak dziś, teraz możemy żyć inaczej, możemy pracować inaczej niż kiedyś i tym samym możemy inaczej zarabiać, dobrze zarabiać i jednocześnie mieć zdrowe relacje z innymi ludźmi, być szczęśliwe, mieć dobre życie.

Jeśli już dziś nie pozbędziesz się wewnętrznych blokad związanych z pieniędzmi, nie zmienisz schematu finansowego, w którym tkwisz to decydujesz się na pozostaniu w tym samym miejscu. Bo nawet jeśli zarobisz więcej, to jednocześnie więcej wydasz i “równowaga” zostanie zachowana. I chociaż więcej zarobisz, więcej pieniędzy nie będziesz miała.

Mogę Ci pomóc, ale właściwie dlaczego akurat ja?

20160911_002239_000Nazywam się Justyna Kwiatkowska i pomagam pasjobiznesmenkom generować coraz wyższe dochody bez poczucia wstydu.

Ponadto jestem matką dwóch synów, żoną jednego faceta, kobietą, której trudno usiedzieć w jednym miejscu. Mam wiele marzeń i w ciągu ostatniego roku zrealizowałam jedno z nich – przekształciłam swój pasjobiznes w działaność online, aby nie być uzależnioną od jednego miejsca zamieszkania, a nad móc poamgać pasjobiznesmenkom.

Większość dotychczasowego życia pracowałam w szklanych biurowcach bez możliwości otwierania okien, nosiłam buty na obcasach i marynarki do tego czasu, aż moje serce szybciej zabiło, a oczy szerzej się otworzyły.

I nadszedł ten dzień, w którym bez większego przygotowania otworzyłam swój pasjobzines. Sporo pracowałam, jeździłam i prowadziłam mnóstwo warsztatów. Zawsze towarzyszyła mi czerwona walizka, w której zgromadziłam wszystkie materiały. Pierwszy raz w życiu czułam ogromną satysfakcję, niewyobrażalne szczęście i pierwszy raz pracowałam z pasją.

Niestety, około rok od tego momentu spojrzałam prawdzie w oczy. Pracowałam ciężko i długo, uczestniczki moich warsztatów wprost wyfruwały na nowych skrzydłach z sali, a ja stałam z pustym portfelem.

Nie zarabiałam na koszty, na nic.

„Na pasji się nie zarobi. Biznes nie jest dla mnie. Ludzie nigdy mi nie zapłacą za to, co daję” – krzyczałam sfrustrowana w duchu.

Czy zdajesz sobie sprawę jak szybko, jak ze stanu miłości można wpaść w nienawiść?

Jednak jestem uparta.

Obliczyłam wszystko, dokonałam analiz (na szczęście z logiką było nie najgorzej) i postanowiłam popracować rzetelnie ze swoimi blokadami finansowymi, związanymi z pieniędzmi i wreszcie zajęłam się POWODEM, a nie “leczeniem objawów”.

I tak to się zaczęło …

TY I TWOJE PIENIĄDZE ORAZ DOCHODY MOŻECIE PRZEJŚĆ GRUNTOWNĄ TRANSFORMACJĘ NA DOBRE

JEŚLI TYLKO SOBIE NA TO POZOLISZ …

TAK TO MOŻE WYGLĄDAĆ TWOJE ŻYCIE:

SYSTEMATYCZNIE ZWIĘKSZASZ SWOJE PRZYCHODY I CORAZ ODWAŻNIEJ SIĘGASZ PO NOWE

MASZ CZAS NA WŁASNY BIZNES, RODZINĘ, PRZYJACIÓŁ I SIEBIE I CZUJESZ SPOKÓJ FINANSOWY

ZE SPOKOJEM I LEKKOŚCIĄ ROZMAWIASZ O PIENIĄDZACH, WYCENIASZ SWOJĄ OFERTĘ I PEWNIE JĄ KOMUNIKUJESZ

Z UŚMIECHEM NA USTACH I SATYSFAKCJĄ REZERWUJESZ WAKACJE DLA SIEBIE I DLA RODZINY I STAĆ CIĘ NA TO

MASZ PIENIĄDZE, PO PROSTU JE MASZ I CZUJESZ SIĘ Z NIMI DOBRZE

JUŻ DZIŚ MOŻESZ PRZYSTĄPIĆ DO PROGRAMU

ZADBANA FINANSOWO

W PRZEDSPRZEDAŻY I NA IDEALNYCH WARUNKACH

MODUŁ 1: OCZYSZCZANIE BLOKAD FINANOWYCH

 • uświadomisz sobie powody własnych blokad względem pieniędzy
 • oczyszcisz własne pole finansowe
 • zrobisz przestrzeń mentalną na pieniądze i wysokie zarobki

 

MODUŁ 2: STREFA FINANSOWEGO KOMFORTU

 • “przeprogramujesz” własną naturalną strefę finansowego komfortu
 • będziesz gotowa na przyjęcie więcej pieniędzy do swojego życia bez wydawania większości z nich
 • przepracujesz blokady związane z aspektem zadbania finansowego
 • przestaniesz sabotować swoje dochody
 • pieniądze przestaną znikać z Twojego konta
 • dowiesz się dlaczego systematycznie zdarzają się sytuacje, w których musisz ogołacać swoje konto oszczędnościowe – i zmienisz to

MODUŁ 3: TOŻSAMOŚĆ KOBIETY ZADBANEJ FINANSOWO

 • pożegnasz się z nawykami, które nie pozwalają Ci budować niezależności finansowej
 • nauczysz się zarządzać pieniędzmi, a tym samym staniesz się Panią Swoich Pieniędzy
 • skoncentrujesz się na właściwych działaniach i priorytetach
 • poznasz ćwiczenia umożliwiające pracę z trudnymi emocjami względem pieniędzy

MODUŁ 4: DROGA DO ZADBANIA FINANSOWEGO

 • odkryjesz własne pożądanie, które stanie się drogowskazem dla Twoich działań
 • przestaniesz szukać zewnętrznych motywacji
 • znajdziesz wewnętrzną siłę i wewnętrzną moc; staniesz się tą, która wie
 • skończy się proszenie o pieniądze; wejdziesz w etap „Nie muszę, bo mam”.

MODUŁ 5: INTELIGENCJA FINANSOWA

 • dowiesz się więcej o pieniądzach niż w całym dotychczasowym życiu
 • zaczniesz wykorzystywać nowe możliwości, bo dostrzeżesz kolejne opcje
 • przygotujesz się do pracy nad własnym biznesem z nowej perspektywy mentalnej, bez dotychczasowych blokad

MODUŁ 6: BUDOWA SYSTEMU BIZNESOWA DO GENEROWANIA PIENIĘDZY

 • stworzysz system, którego dodatkowym efektem ubocznym będą pieniądze
 • z wyższego poziomu mentalnego wybierzesz odbiorców swoich usług, których będzie stać na Twoje usługi
 • stanie się dla Ciebie jasne, skąd będą pochodziły Twoje pieniądze

MODUŁ 7: CENA, NEGOCJACJE I ROZMOWY O PIENIĄDZACH

 • wycenisz własne usługi i stworzysz unikalne „opakowania”
 • nauczysz się rozmawiać o pieniądzach, negocjować by nie schodzić z ceny i zdobyć klienta
 • zaczniesz korzystać w pełni ze swojego potencjału finansowego

MODUŁ 8: ZDOBYWANIE PIENIĘDZY … KLIENTÓW

 • nauczysz się aktywnie pozyskiwać właściwych klientów
 • zaczniesz znajdować tych, którzy Ci zapłacą, bo cena nie będzie grała tak istotnej roli
 • towarzyszyć Ci będzie spokój, bo poczujesz się dobrze przygotowana i z pełnym przekonaniem będziesz komunikowała wartość swoich usług bez poczucia wstydu i niskiej samooceny

MODUŁ 9: ŚWIĘTOWANIE I PODSUMOWANIE

 • przekażę Ci dodatkowe materiały, których będziesz potrzebowała dla dalszego rozwoju biznesu
 • czekać na Ciebie będzie niespodzianka, która będzie miała przynieść Ci dodatkowe sukcesy
 • więcej nie zdradzę :)

Co wyróżnia program Zadbana Finansowo?

70% – o tyle uczestniczki potrafią zwiększyć swoje dochody w ciągu 10 miesięcy.

Żadna inwestycja na rynku nie da Ci takich efektów finansowych, jakie daje inwestycja w program „Zadbana Finansowo”.

Wyobraż sobie, że Twoje dochody przewyższają o wiele Twoje potrzeby, czujesz spokój finansowy, czujesz pewność jeśli chodzi o Twoją przyszłość, a pieniądze nie stanowią dla Ciebie żadnego problemu.

Masz pieniądze na własne potrzeby, przyjemności i wakacje, masz pieniądze na swoją przyszłość, kiedy już nie będziesz chciała pracować.

Podejmujesz decyzje na spokojnie, bez presji finansowej. Kiedy myślisz o pieniądzach czujesz spokój i satysfakcję. Masz czas dla swoich najbliższych, masz czas na własny rozwój, masz czas by zrobić sobie wolne zawsze wtedy, kiedy tego potrzebujesz. Nie musisz rezygnować z ważnych dla siebie rzeczy, bo masz pieniądze.

I właśnie taki jest główny cel programu Zadbana Finansowo. Jesteś tego warta by być kobietą zadbaną finansowo.

PRZEDSPRZEDAŻ PROGRAMU ZADBANA FINANSOWO

ROZPOCZYNA SIĘ ZA:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Dostęp do całego programu 

 

Udział w comiesięcznych spotkaniach w formie nagrywanych webinarów w sumie, w (9) dziewięciu

 

Dostęp do grupy wsparcia na Facebooku, na której jestem bardzo aktywna

cena w przedsprzedaży: 12 (rat) x 97 zł

zaoszczędzasz około 300 zł w porównaniu do ceny standardowej, ratalnej

Uwaga! Nieopłacenie danej płatności w terminie skutkuje zablokowaniem dostępu do programu

Dostęp do całego programu

 

Udział w comiesięcznych spotkaniach w formie nagrywanych webinarów w sumie, w (9) dziewięciu

 

Dostęp do grupy wsparcia na Facebooku, na której jestem bardzo aktywna

cena jednorazowa w przedsprzedaży: 897 zł

cena standardowa: 1 200 zł (zaoszczędzasz ponad 300 zł)

Być może teraz zadajesz sobie te pytania…

Pracuję na etacie, czy ten program jest dla mnie?

Jeśli pracujesz na etacie, a w planach masz swój biznes oparty na usługach bądź doradztwie lub produktach edukacyjnych  to skorzystasz z tego programu. W pierwszym etapie nie będziemy się zajmować biznesem, przejdziemy do niego od 6 modułu, wtedy stworzysz system na bazie swojego pomysłu, który będziesz mogła zacząć realizować. Uczestniczki programu, które mają już biznes będą mogły go przemodelować w 2 etapie programu by móc zarabiać efektywniej.

Interesuje mnie wzięcie udziału w programie, ale tylko w 2 etapie - czy jest to możliwe?

Program Zadbana Finansowo jest zbudowany z dwóch etapów i jest to nierozerwalna całość. Udział w drugim etapie nie przyniósłby tak dobrych efektów, jeśli ominiemy pierwszy etap programu. Mnie zależy na efektach moich Klientek i dlatego program można kupić tylko w całości.

Mam mało czasu, ile potrzebuję go mieć by móc realizować program?

9 miesięczny program to w sumie 9 modułów – na zapoznanie się z treścią każdego modułu będziesz potrzebowała około 40 – 60 minut każdego miesiąca. Wykonywać ćwiczenia, myśleć o odpowiedziach możesz w wolnej chwili – niektóre z nich będziesz mogła realizować nawet biorąc prysznic, a do niektórych trzeba będzie usiąść i wypisać swoje odpowiedzi.

Raz na miesiąc będziemy się spotykać na żywo przez internet w formie coachingu grupowego. Będzie możliwość wybrania spotkania w opcji porannej i wieczornej, przewidziałam 2 grupy. Każde spotkanie będzie nagrywane i dostęp do niego będą miały tylko i wyłącznie uczestniczki programu.

Prowadzę już swój biznes, czy warto wziąć udział w programie?

Jeśli chcesz zwiększyć swoje przychody i rozpatrujesz zmianę modelu swoich działań, czyli zwiększenia liczby klientów i/lub podniesienia cen to wyniesiesz bardzo dużo z całego programu.

Nie mam konta na Facebooku, czy muszę je mieć by brać udział w dyskusji?

Grupa na Facebooku spełnia funkcję wspierającą i jest to miejsce do wymiany zdań pomiędzy uczestniczkami. Warto założyć konto na FB nawet pod pseudonimem, nie trzeba nawet znajomych dodawać, ale jeśli nie chcesz w ogóle mieć z FB do czynienia, to pod każdym modułem znajdziesz przestrzeń do wyrażenia swojego zdania, zadania pytania w formie komentarza, który będzie widoczny tylko dla mnie i uczestniczek programu..

Czy dostanę fakturę?

Prowadzę działalność gospodarczą w Polsce i wystawiam faktury. Automatycznie po dokonaniu zamówienia i opłaceniu go, zostanie wysłana do Ciebie faktura na dane jakie podasz w zamówieniu.

Przeczytaj opinie uczestniczek poprzednich edycji programu Zadbana Finansowo

Wzięłam udział w kursie „Zadbana Finansowo” i to była bardzo dobra decyzja! Zrobiłam porządek w swoich finansach, poustalałam priorytety, a moje zarobki od czasu kursu wzrosły o aż 70%!

Do tego z Justyną pracuje się po prostu świetnie. Przekazuje mnóstwo merytorycznej wiedzy w strawnej formie. Czułam się zadbana także podczas kursu: żadne moje pytanie, żadna wątpliwość nie pozostała bez odpowiedzi. Justyna prowadzi przez cały proces uważnie i asystuje na każdym etapie. Mimo, że to kurs online i wiadomości przekazywane były mailem, miałam poczucie, że Justyna jest obecna, bo zawsze można było się z nią skontaktować i liczyć na jej pomoc.

Inga Wiśniewska

www.poliglotawkilkukrokach.pl

Dzięki Justynie przepracowałam swoje wewnętrzne blokady dotyczące pieniędzy i sprzedaży, co pomogło mi prawie zdublować swoje dotychczasowe przychody w ciągu zaledwie kilku miesięcy. Biorąc udział z kursie Zadbana Finansowo przekroczyłam mój szklany sufit, czyli kwotę zarobków poza którą nie mogłam wyjść dotychczas. Po kursie Sprzedaż Empatyczna otworzyłam się na dodatkowe źródła przychodów. Jeszcze w trakcie udziału w kursie Justyny, ruszyłam z moim własnym kursem online, z czego jestem bardzo dumna :) Justyna świetnie zna się na tym, co robi, daje nieocenione wsparcie. Serdecznie polecam kursy online Justyny wszystkim, którzy chcą zadbać o swoje finanse.

Kamila Malanowicz

https://coach4u.pl/

Program „Zadbana Finansowo” okazał się dawno oczekiwanym wyjazdem w egzotyczne miejsce, zaskakującym widokami i możliwościami, jakie wystarczy w sobie odkryć.

Kurs porządkuje pozornie niepowiązane ze sobą zagadnienia i sprawia, że na pierwszy plan wysuwają się najistotniejsze kwestie. Justyna składnia do myślenia wielotorowego. Zaczepia. Drażni. Zmusza do bycia absolutnie szczerą wobec siebie. Obala zakorzenione mity i schematy w traktowaniu pieniędzy i bez skrupułów obnaża błędy w charakteryzującym nas schemacie finansowym.

Polecam kurs każdemu, kto chciałby nauczyć się doceniać siebie i wyceniać swoje umiejętności w zgodzie z sobą i ze swoimi wartościami.

Efekt kilkumiesięcznej pracy w ramach programu? Wzrost dochodów o 70% i rozpoczęcie budowy niezależności finansowej. A to dopiero początek!

Ela Sokołowska

www.korektelka.pl

Zadbana Finansowo to kurs o pieniądzach, ale nie tylko. Dotyka też innych ważnych w życiu obszarów, które mają bezpośredni wpływ na to ile zarabiamy. Zawiera sporo cennej wiedzy i praktycznych ćwiczeń, do których będę mogła  wracać. Dostarcza narzędzi do pracy własnej. W trakcie trwania kursu Justyna zadaje ważne pytania wszystkim uczestniczkom, co w moim odczuciu jest jak gdyby pójściem o krok dalej i kierunkuje na osiągnięcie celu. Webinar zamknięty dla uczestniczek jest okazją do uzyskania odpowiedzi na indywidualne pytania. Podsumowując, to kompleksowy program dbający o różne obszary, mające zdecydowany wpływ na to ile mamy pieniędzy.

Jestem pewna, że moja inwestycja się zwróci. Szczerze polecam każdej kobiecie.

Sylwia Latała

www.spokojnysendziecka.pl

Jeśli nie chcesz zmieniać swojego życia, nie bierz udziału w programach Justyny.

Justyna zadaje dużo trudnych, często nie wygodnych pytań, trafiając zawsze w samo sedno.

Jak nikt potrafi zmotywować do działania. Sprawi, że dostrzeżesz w sobie wiele pozytywnych cech i poczujesz się kimś naprawdę wyjątkowym, a Twoje życie osobiste i zawodowe nabierze nowego tempa. Oczywiście, jeśli tego chcesz ;)

Karolina Kwiatkowska

www.flowerfiesta.pl; www.forget-me-not.pl

9 – miesięczny program coachingowy „Zadbana Finansowo” w całości jest dostępny na platformie kursowej

w każdym module znajdziesz video wraz z transkrypcją (w formie podręcznika w formacie PDF)

w

w każdym miesiącu trwania programu spotkamy się w jednym czasie online na 2 godziny podczas grupowej sesji coachingowej

otrzymujesz do pobrania zapis audio na podstawie nagrania video, do odsłuchania w dowolnym czasie na swoim urządzeniu

każdy moduł składa się z 4 video części

l

do każdego modułu jest dołączony zestaw ćwiczeń do wykonania w danym miesiącu.

}

w danym miesiącu jest udostępniany jeden moduł (cztery video części + ćwiczenia) i tak przez 9 miesięcy

Dołącz jeszcze w przedsprzedaży do programu Zadbana Finansowo, startujemy w marcu 2017 roku

Dostęp do całego programu 

 

Udział w comiesięcznych spotkaniach w formie nagrywanych webinarów w sumie, w (9) dziewięciu

 

Dostęp do grupy wsparcia na Facebooku, na której jestem bardzo aktywna

cena w przedsprzedaży: 12 (rat) x 97 zł

zaoszczędzasz około 300 zł w porównaniu do ceny standardowej, ratalnej

Uwaga! Nieopłacenie danej płatności w terminie skutkuje zablokowaniem dostępu do programu

Dostęp do całego programu

 

Udział w comiesięcznych spotkaniach w formie nagrywanych webinarów w sumie, w (9) dziewięciu

 

Dostęp do grupy wsparcia na Facebooku, na której jestem bardzo aktywna

cena jednorazowa w przedsprzedaży: 897 zł

cena standardowa: 1 200 zł (zaoszczędzasz ponad 300 zł)