Dzisiaj chcę Ci przedstawić kolejną Absolwentkę I edycji 3 miesięcznego programu Startuj i Zarabiaj.

Kiedy pierwszy raz spotkałam się z Magdą na konsultacji indywidualnej, zobaczyłam ciekawą i kreatywną dziewczynę, która ma masę pomysłów w głowie i do tego je realizuje. Magda już na zawsze kojarzyć mi się będzie ze szkłem, dzięki niej sama zobaczyłam co pięknego można z niego tworzyć.

Przedstawiam Ci Magdalenę Nader, która jest właścicielką de Nader – miejsca, w którym czaruje się wnętrza, ale o tym Magda sama opowie.

Jestem artystką, witrażystką, plastyczką, malarką. W firmie de Nader koloruję i rozświetlam wnętrza za pomocą szkła. 

Mgda_denaderOd zawsze chciałam mieć swoją firmę i wydawało mi się że ją mam. Tylko coś nie działało. Za dużo pomysłów, za dużo niezdecydowania, za dużo zawodów…Od zawsze chciałam zarabiać na życie tym co potrafię najlepiej i co sprawia mi najwięcej frajdy, teraz to się nazywa „pracować z pasją. Dla mnie to było oczywiste, zawsze wkładam w każdy projekt tyle zaangażowania, pracy i miłości, w każdą rzecz, którą tworzę. Inaczej się nie da.. Uwielbiam projektować, malować, upiększać komuś otoczenie. Daje mi to więcej energii, pomysłów – zwiększa mój apetyt na życie. Tylko kompletnie nie wiedziałam jak z tego zrobić biznes. Moja wyobraźnia zajęta była projektami i ich realizacją, a nie zdobywaniem klienta.  Były rzeczy, o których nawet nie chciałam myśleć. Nie do końca wiedziałam, gdzie popełniam błędy i jak je naprawić. Potrzeba mi było kogoś, kto mi pokaże inne aspekty prowadzenia działalności, wsparcia, mentora. Chciałam wystartować jeszcze raz, przygotowana, pewna i świadoma. I tak znalazłam Justynę i jej program Startuj i zarabiaj”.

To był moment, w którym rozpoczęłam swoją przygodę ze swoim starym – nowym biznesem od nowa.  No i zaczęło się. Niby kilka spotkań, ale moje myśli cały czas krążyły wokół tego, co na nich usłyszałam, zrobiłam, gdzie się przełamałam. To był proces, podczas którego nauczyłam się cenić siebie i swoje umiejętności. Poznałam świetne dziewczyny i również od nich otrzymałam wsparcie i zrozumienie. A co najważniejsze, ustaliłam plan działania, punkt po punkcie. Po kursie na spotkaniach indywidualnych mogę z Justyną omówić swoje najbliższe działania i upewnić się, że nie schodzę z obranego kursu. Nie otrzymałam zwykłej gadki motywacyjnej, ale konkretne szlaki, odpowiedzi na moje pytania i wątpliwości.  

Obecnie pracuję ze szkłem czyli witrażem w technice Tiffany’ego. Projektuję i wykonuję własnoręcznie różne formy witrażowe. Do moich ulubionych należą oczywiście te największe, ściany, które pełnią funkcję nie tylko ozdobną, potrafią efektownie rozdzielić pomieszczenie nie kradnąc mu dostępu do światła. Mogą być też panele, podświetlane obrazy, można stworzyć iluzję okna tam gdzie nie możemy go mieć naprawdę. Tworzę szklane lampy, świeczniki lub inne dekoracje. Zawsze chciałam odczarować myślenie, że witraż to tylko w kościele lub stara lampa po babci, bo dobrze zaprojektowany, idealnie odnajdzie się w nowoczesnym wnętrzu podkreślając jego prostotę i ukazując charakter właścicieli.  

Uwielbiam pracę ze szkłem, kiedy coś tak ostrego, zimnego jak tafla szkła zmienia się pod delikatnym ruchem ręki. Kiedy światło rozbija się o te wszystkie kolory i załamania tworząc unikalny obraz. To jak szkło wypełnia wnętrze tęczą kolorów. To jakby znać zaklęcie…  Zapraszam do świata, w którym szkło i przestrzeń łączą się tworząc piękne wnętrza. Jeżeli lubisz rzeczy wyjątkowe, robione tylko dla Ciebie, odwiedź moją stronę www.denader.com – Bo marzy się o wiele lepiej w pięknym pokoju.” Natomiast jeśli robisz coś, co kochasz i chcesz z tego się utrzymywać, ale nie do końca wiesz jak zrobić z tego biznes to polecam Ci Justynę i jej program „Startuj i zarabiaj”. Może się tam spotkamy….

denader  (3)

Magdalena Nader  – czarodziejka szkła, od dzieciństwa pasjonowało ją szkło i to, co można z niego zrobić. Magdalena pomaga swoim klientom w nadaniu ich wnętrz indywidualnego charakteru za pomocą szkła w formie ściany witrażowej lub dekoracji, na specjalne zamówienie. Dzieła Magdy można obejrzeć na stronie de Nader oraz na profilu na Facebooku.

Jak Ci się podoba taki pomysł na biznes?07