Witaj! Jestem Ci bardzo wdzięczna, że chcesz mnie bliżej poznać ;) 

Nazywam się Justyna Kwiatkowska

Od ponad 3 lat pomagam kobietom, którą ja sama kiedyś byłam ;) A jaka byłam?

Byłam nieśmiała i brakowało mi odwagi, bałam się tego, co inni o mnie pomyślą, miałam marzenia, ale zostawiałam je na kiedyś, żyłam jak statystyczna Polka – skończyłam Liceum, poszłam na studia (choć nie dostałam się na wymarzoną psychologię i dziennikarstwo) i wyprowadziłam się ze swojego rodzinnego miasta, po studiach przyszedł czas na pierwszą i wydawać by się mogło, że wymarzoną pracę w korporacji, potem ślub, dzieci i przyszedł TEN moment, kiedy powiedziałam sobie STOP.

Zdałam sobie sprawę, ze jeśli dalej moje życie będzie tak wyglądało, to w kolejnym etapie czeka mnie szkoła dzieci, uroczystości, zmiana pracy, awanse, emerytura i śmierć.

I w tamtym momencie zrozumiałam, że ja nie chcę czekać na emeryturę, aby mieć czas dla dzieci/wnuków by wtedy mieć czas na realizację swoich marzeń.

Ja te marzenia chcę spełniać już, ja teraz chcę mieć czas dla siebie i dla rodziny. Teraz!

Niestety mój pomysł na życie nie pasował do procedur korporacyjnych, nie znalazłam takiej, a więc przyszedł czas na podjęcie decyzji o przerodzenie swojej pasji w firmę.

Jak widać, pomagam kobietom z ich i swoimi sukcesami, zarabiam na swojej pasji, prowadzę taki tryb życia, jaki odpowiada moim wartościom i potrzebom. Korzystam z życia pełną piersią. I oto jestem.


Zarabiam na życie, zadając pytania

Jestem certyfikowanym Coachem i Praktykiem NLP, magistrem logistyki w handlu zagranicznym i ekonomistą. Związałam się ze światem coachingu i rozwoju osobistego w życiu prywatnym jak i zawodowym. Wcześniej zdobywałam doświadczenie jako specjalista m.in. do spraw wsparcia sprzedaży i komunikacji. To był początek (2007 rok) kiedy rozpoczęłam swoją przygodę z coachingiem w biznesie.

Specjalizuję się w coachingu finansowym bo od zawsze miałam problem z pieniędzmi. Im więcej zarabiałam, tym więcej wydawałam aż stałam się przedsiębiorcą, który nie zarabiał w ogóle na swojej pasji. Od zawsze uważałam, że życie finansowe jest odzwierciedleniem tego, jak postrzegam pewne kwestie i jakie mam podejście do pewnych wartości w życiu. Zmieniłam fundamentalnie swoje osobiste podejście do pieniędzy i do siebie. Pieniądze są często trudnym tematem, ale wiem jak z tym tematem pracować i co zmieniać nie tylko na płaszczyźnie psychologicznej. Jestem zwolennikiem myślenia, że samo się nic nie zrobi i do myśli i zmiany mentalnej należy dołączyć odpowiednie działanie.

Moją misją jest pomoc kobietom, które chcą przejąć kontrolę nad swoim życiem finansowym i zawodowym/biznesowym. Robię to ponieważ chcę się żyć wśród zadowolonych z siebie i z życia ludzi. Wierzę, że im bardziej ludzie będą zadowoleni z siebie i swoich działań, tym nam wszystkim będzie się żyło lepiej :)

Bardzo nie lubię, ale akceptuję narzekanie, zwalania winy, oddawania odpowiedzialności za swoje życie.

Prywatnie, jestem żoną i mamą dwójki synków, z którymi kontynuuję naukę świata :)

W swojej pracy z klientami zobowiązuję się do przestrzegania światowych standardów, które są zebrane w Kodeksie Coacha ICC

A poza tym jestem zwykłym człowiekiem z niezwykłymi marzeniami, które wciąż realizuję.

A teraz, w czym Tobie mogę pomóc?


Poniżej znajdziesz dowody moich uprawnienień do profesjonalnego pomagania ludziom ;)

Certyfikat1Certyfikat2Certyfikat3Certyfikat4