Moi klienci

Poznasz mnie po tym, co mówią o mnie moi klienci.

 

 

Nie bylo to moje pierwsze spotkanie z coachem i to w temacie mojego rozwoju w obszarze pieniędzy. Zostałam bardzo uważnie wysłuchana i Justyna wyciągnęła z moich obaw to co najistotniejsze. Dotknęła konkretnych rzeczy i zadała trafne pytania , na które potrzebuje ja sama skonkretyzować się. Dostałam kilka narzędzi, które mi w tym pomagają. Justyna wzbudziła moje zaufanie swoim profesjonalnym podejściem. Wiem, ze pieniądze teraz robię a nie zarabiam :) polecam gorąco Justynę i spotkanie, by uleczyć swoje finanse.

Basia P.


„Justyno,(…), nie wiem czy wiesz i czy robisz to świadomie ale również wpływasz na podniesienie mojej samooceny, nie wspomnę o motywowaniu do konkretnych działań (…)”

Ania


Pomogłaś mi ogarnąć, że nie warto czekać aż coś się samo zrobi. Zrobić muszę ja. Przecież to moje życie i moja przyszłość. No i nie zawsze co złego to ja, a dobrego to ktoś. Sama pracuję i na jedno i na drugie.

Trzymaj kciuki. Ja za Ciebie też trzymam. Bo choć jadąc do Ciebie pomyślałam” no, ale co obca baba może mi powiedzieć nowego o mnie?”, to teraz wiem, że nie dość że poruszyłaś te moje części, które już trochę spały to jeszcze stworzyłaś nowe pola manewru”.

Basia


„Chciałam Ci bardzo podziękować za to że pojawiłaś się w moim życiu. Dzięki Twoim pytaniom i rozmową z Tobą zaczęłam inaczej patrzeć na siebie i otaczający mnie świat. Dokonałam odważnych zmian – jak dla mnie w tamtym czasie. Pomimo iż dużo mnie to kosztowało to w konsekwencji był to najlepszy wybór jakiego mogłam dokonać. Dzięki Tobie kończę ten rok z przeświadczeniem że każdy następny będzie jeszcze lepszy od mijającego. Takie refleksje mnie naszły, przedświąteczne

Katarzyna


„Droga Justyno,Przede wszystkim chciałabym Ci powiedzieć, że zaimponowała mi Twoja koncentracja na celu i skuteczności. Podobał mi się Twój sposób prowadzenia sesji i cieszę się, że nasze spotkanie nie wyglądało, mówiąc potocznie, jak „pogaduchy przy kawie”, ale była to konkretna sesja coachingowa, nastawiona na zrozumienie problemu i znalezienie rozwiązania, przy pełnym zaangażowaniu obu stron :) Wydawałoby się, że po 1,5 godzinnej sesji koncentrującej się w głównej mierze na problemach, przeszkodach i potencjalnych rozwiązaniach, mogłabym poczuć się zmęczona i nieco „przygnieciona” wagą spraw, było jednak zupełnie odwrotnie. Po naszym spotkaniu poczułam się lżejsza, jakbym złapała głęboki oddech i nabrała więcej odwagi. Sprawiasz wrażenie osoby odpowiedzialnej, profesjonalnej, skutecznej i konkretnej :) Zatem Twój sposób pracy bardzo mi odpowiada i z chęcią pozostaję w kontakcie. Gorąco pozdrawiam”

 Karolina Załęcka


Bardzo cieszę się, że się spotkałyśmy i poznałyśmy,  widzę u Ciebie dużo energii, zaangażowania w to, co robisz i konkretne podejście, bez patyczkowania się.  A to często jest potrzebne!  Już po naszym spotkaniu miałam wiele przemyśleń na swój temat i podziałało to na mnie mobilizująco – od razu taki efekt!

Ela


„Warsztaty z Tobą utwierdziły mnie jeszcze bardziej w tym czego chcę od życia, co chcę robić i do czego mam dążyć i postanowiłam, że zrobię wszystko by moje marzenia się zrealizowały.Mapa marzeń wisi na ścianie w mojej sypialni i codziennie rano przypomina mi o moich życiowych celach :-) Jeszcze raz dziękuję za możliwość uczestniczenia w tak nowym dla mnie doświadczeniu. Wykonanie zadania dało mi większą wiarę w siebie i pewność, że wszystko to czym marzę może się jednak spełnić, zależy to tylko ode mnie”.

Małgosia


 

„Justyno, wiesz co? Po coachingu u Ciebie wszystko się zmieniło, poruszanie się po świecie stało się dla mnie łatwe, a każdy cel jest w zasięgu ręki, wszystkie marzenia, o których zapomniałem gdyż uznałem je za zbyt ambitne nagle stały się niedaleką przyszłością. (…) Dziękuję Ci za obudzenie we mnie tych wszystkich zasobów, do których mam teraz dostęp, aż mnie śmiech bierze jak grubymi warstwami przykryte były moje możliwości. Tak trzymaj :)”

Jan Todorski


„Fantastyczne! Sesja coachingowa w Pracowni Sukcesu to fantastycznie spędzony czas, to fantastyczny kontakt z coachem, fantastyczna praca i, co najważniejsze, może być to pierwszy dzień reszty fantastycznego, bardziej świadomego życia. Dla mnie to zupełnie niesamowite, co dzięki pracy z coachem da się zrobić… i właśnie to jest meritum: DA SIĘ, MOŻNA, JEST NA TO SPOSÓB! Da się ograniczające przekonania zamienić na pozytywne, da się sprecyzować swoje cele i zaplanować ścieżkę ich realizacji, da się umiejętnie zmotywować siebie samą, da się skuteczniej realizować własne marzenia, da się zwalczyć nieśmiałość, lenistwo, organizacyjny chaos, niepunktualność, brak entuzjazmu  i w końcu da się wziąć swoje życie we własne ręce i odpowiedzialnie nim kierować. Naprawdę nie warto odkładać życia na później! Dzięki temu, że trafiłam do Pracowni Sukcesu, czuję, że ja swojego życia już na później nie odkładam i to jest fantastyczne uczucie!”

Katarzyna Cyrulska


” (…)zauważyłem, że poświęcam mniej energii na hamowanie siebie, pojawiła się większa akceptacja, to niesamowite że już po tak krótkim czasie są tak konkretne efekty”

Jan po sesji coachingowej

„Dzisiaj zakończyłam warsztaty „Kobiety na start” z Pracownią Sukcesu. I żałuję, że tak szybko minęły! Zawsze wiedziałam, że wiele zależy ode mnie, tylko nie wiedziałam jak ten potencjał wykorzystać. A teraz wiem jak osiągnąć wyznaczone cele i spełnić marzenia. Byle wytrwałości mi starczyło ;) Dziękuję za wspaniałe zajęcia i mądre prowadzenie. Wyniosłam tonę wiedzy i kilka kalorii ;) Polecam wszystkim Paniom, które oprócz przyjemności ze snucia marzeń chcą czerpać przyjemność z ich spełniania.”

Katarzyna Merta – Korzniakow

„Lubię podróżować. Od momentu zaplanowania podróży aż po wkładanie zdjęć do albumów. Zdarza mi się zgubić, bo czasem warto zaryzykować skręcenie w nieznaną ścieżkę. Ale zawsze wiem z jakiej drogi schodzę i co mnie może ominąć. Udział w warsztacie Mapa Marzeń z Pracownią Sukcesu był właśnie takim przygotowaniem podróży. Teraz już wiem, gdzie chcę się życiowo wybrać. I wiem, z której ścieżki mogę zrezygnować, a która jest dla mnie na prawdę ważna. A co najważniejsze – wiem, gdzie chcę dotrzeć.”

Barbara  Acher


„WArszawskie maMUSIE (WAMUSIE) serdecznie dziękują Pracowni Sukcesu za przeprowadzenie warsztatu „Mapa Marzeń” wśród członków naszej społeczności. Dzięki spotkaniu z p. Justyną Kwiatkowską , która z zaangażowaniem i pasją dba o rozwój osobisty Matek, przekonałyśmy się, że Mama to wspaniała kobieta, która jeśli tylko chce potrafi spełniać swoje marzenia nie zaniedbując przy tym swoich bliskich. Justyno, dziękujemy Ci za czas i zapał, który nam poświęciłaś i mamy nadzieję, że zechcesz szkolić nas dalej.”

Ilona Brusiło