STREAM coaching team-zapraszamy na warsztaty

Zapraszam, w imieniu Pracowni Sukcesu i Stream Coaching Team, na cykl warsztatów pt.” Strumień Kobiecości wiosna 2013″. Proponujemy Ci cykl niezależnych warsztatów, które możesz dowolnie komponować dla wsparcia swojego ducha, umysłu i ciała. Proponujemy warsztaty w kameralnym gronie Kobiet podobnych do Ciebie a zarazem zupełnie różnych, prowadzone przez pełne ciepła a przy tym kompetentne Kobiety.

W ramach tego wydarzenia będę prowadziła 4 warsztaty w różnych terminach:

Kobieta Sukcesu Warsztat o przekonaniach i nawykach, dzięki którym osiągniesz swój sukces. Jeśli jesteś kobietą, która chce osiągnąć swój wymarzony sukces w życiu, a pomimo licznych działań, rozwoju, nie osiągasz tego, co zaplanowałaś – to warsztat dla Ciebie!
Rozpal swój entuzjazm na nowo Jeśli nie jesteś zadowolona ze swojej pracy, a związek nie przynosi Ci takiej fali uczuć jak na początku – to warsztat dla Ciebie! Warsztat na temat syndromu wypalenia.
Jak mówić by Cię rozumieli. Skuteczny rozmówca Jeśli masz wrażenie, że inni Ciebie nie słuchają kiedy do nich mówisz, jeśli Twoje rozmowy biznesowe nie przynoszą oczekiwanych efektów, jeśli uważasz, że nie umiesz kogoś przekonać do swoich racji, ten warsztat jest dla Ciebie.
Warsztat „Mapa Marzeń” Na warsztacie poznasz swoje marzenia i stworzysz drogowskaz dla Siebie do realizacji najbardziej ukrytych marzeń. Odkryjesz wartości, które przyświecają Twoim marzeniom i po co, tak naprawdę, chcesz je osiągnąć.

Więcej informacji o Strumieniu Kobiecości wiosna 2013 można przeczytać tutaj.