Jeżeli działasz w danym kierunku, chcesz osiągnąć swój cel i pomimo wielu działań, wykonania poszczególnych działań, nie przybliżasz się do osiągnięcia swojego celu, wiedz, że potrzeba zmiany.

ID-100176071Wygląda na to, że i ja doszłam do tego momentu, źle wyciągnięte wnioski z doświadczeń, za mało błędów, a może za dużo? Wygląda na to, że potrzebna jest ZMIANA.
Zaczęłam już ją wdrażać, co możesz zauważyć po najnowszych wpisach na blogu, wróciłam w pewnych kwestiach do korzeni, zaczęłam odświeżać swoją intencję i wychodzi, że moja wizja przeobraża się (pamiętacie moje wpisy na blogu o celach i o tym, że jest on ruchomy?).

Pracownia Sukcesu nie jest tylko drogą dla innych, drogą dla Ciebie, drogą dla moich klientów. Pracownia Sukcesu jest również moją osobistą pracownią do osiągnięcia wizji, która nabiera nowych kształtów, barw i emocji.

Lata i miesiące doświadczeń, Nowy Rok i chwila ciszy były dla mnie czasem zastanowienia, weryfikacji działań. Pewnie i Ty w jakimś stopniu podsumowałaś swój rok, swoje osiągnięcia, zweryfikowałaś co osiągnęłaś, a co musisz jeszcze przełożyć na kolejne miesiące.