Gorąco wspieram biznesy, które niosą za sobą wartości, które są zbliżone do moich własnych, Z tych wartości zrodził się projekt Pracownia Sukcesu, bo tak jak autorka tytułowej książki, chcę inspirować, pomagać, wspierać polskie kobiety, by wiedziały, że MOGĄ, że zasługują, że mają prawo do tego by być szczęśliwe zarówno w swojej pracy zawodowej czy w biznesie jak również w życiu osobistym. Magda Bębenek wykorzystuje do tego swój talent i pisze książki bo to już, albo dopiero, druga książka Magdy. Znając Magdę, to dopiero się rozkręca w swych działaniach :) Ja robię podobną rzecz poprzez pracę indywidualną na coachingu lub na kameralnych warsztatach, na blogu. Obie jednak mamy podobne fundamenty w tym temacie i dlatego na blogu Pracowni Sukcesu, chcę Ci przekazać słowa Magdy, która bezpośrednio je do Ciebie kieruje. Życzę miłej lektury.

cytat Ewy

 

„Polka potrafi!” – idealny prezent na dzień matki!

 Ogromnymi krokami zbliża się 26 maja, obchodzony w Polsce Dzień Matki. Równie ogromną konsternację wywołuje on nierzadko wśród małych i większych dzieci, które zachodząc w głowę starają się znaleźć odpowiedni prezent dla swoich rodzicielek. Niestety, bardzo często efektem poszukiwań jest bardziej prezent dla domu, niż dla kobiety, którą chcemy obdarować.

 

Wychodząc naprzeciw kobietom chcącym podarować swoim mamom coś wartościowego oraz patrząc na potrzeby tychże mam, 19 maja ukazała się książka „Polka potrafi. Życie zaczyna się po 40-tce!”. Jest to druga z serii fenomenalnych książek autorstwa Magdy Bębenek,  pozycja obowiązkowa dla kobiet dojrzałych.

 

Projekt „Polka potrafi” opiera się na pokazywaniu budujących
i wspierających historii wziętych z życia zwyczajnych-niezwyczajnych kobiet, które inspirują i motywują odbiorczynie do bardziej świadomej kreacji swojego życia. Wskazują, czym się kierować, by być w zgodzie ze sobą i jak budować swoje szczęście. „Życie zaczyna się po 40-tce!” jest książką pełną ciepła i szczerości, jednocześnie dającą praktyczne wskazówki dla osób poszukujących odpowiedzi dotyczących swojego życia. Magda Bębenek spisała prawdziwe historie inspirujących kobiet czterdziesto-, pięćdziesięcio- i sześćdziesięcioletnich, które przeprowadzają czytelniczki przez okres życiowych zmian wieku średniego i udowadniają, że może być on najlepszym, co nas do tej pory spotkało.

 

Jeśli chcesz podarować swojej mamie wyjątkowy prezent, który został stworzony z myślą o jej marzeniach, obawach i potrzebach – zamów jej książkę „Polka potrafi. Życie zaczyna się po 40-tce!”. W każdej książce zakupionej przed 26 maja br. autorka wpisze imienną dedykację dla wskazanej przez Ciebie osoby.

 

Książkę zamówisz na stronie www.ksiazkapolkapotrafi.pl, możesz tam również pobrać za darmo fragment tekstu książki.
„Polka potrafi. Życie zaczyna się po 40-tce”: wyd. Bee the Adventure, 276 stron, 39zł.

Materiał przesłany przez Magdę Bębenek – autorkę „Polka Potrafi. Życie zaczyna się po 40-tce!”

[bws_google_captcha]