ZF2

Pieniądz rządzi w dzisiejszym świecie, kiedyś to było złoto, później ludzie musieli wymyślić inny, łatwiejszy sposób na wymianę pomiędzy kupującym a sprzedającym, bo noszenie przy sobie złota nie należy do lekkich i łatwych spraw. Pieniądz rządzi, a więc osoba, która ma pieniądze, duże pieniądze rządzi, rozdaje karty, wyznacza kierunek – a czy Ty chcesz rządzić? Niektórzy tak, inni wolą oddać władzę komuś innemu…
Cwaniacy, prywaciarze, kombinatorzy, bogacze, naciągacze, kapitaliści, grube ryby, złodzieje – to tylko niektóre epitety jakie przywarły do osób bogatych. A ty chcesz być takim bogaczem? Pieniądze szczęścia nie dają, brudne pieniądze. Pieniądze często kojarzą się z negatywnymi emocjami, problemami, kłótniami. Zobacz jak wiele jest procesów sądowych o spadki, problemów z dziedziczeniem. A jak coś jest brudne i śmierdzące, jak coś trzeba okupić ciężką i krwawą pracą, jak trzeba wiele poświęcić by mieć dużo pieniędzy – to nagle las rąk ludzi, którzy chcą być bogaci opada. To może lepiej jest jak jest. To może lepiej nie mieć za dużo pieniędzy bo jak będę je miała to wtedy inni ciągle będą chcieli coś ode mnie? To może ważniejszy jest spokój i średni standard?

To jedynie wstęp artykułu, chcę Ci go pokazać z jednego powodu, właśnie z tego powodu:

Od tego jak myślisz zależy to jak działasz. Od tego jak działasz zależą Twoje efekty.

Pełny program programu znajdziesz klikając tutaj

Zapewne już się domyślasz, że chodzi o grupowy program mentoringowy Zadbana Finansowo. Grupa osób chcących by je było stać na swoje marzenia, grupa osób, która chce skończyć z narzekaniem na to, że tych pieniędzy nie ma – a skończy dlatego, że zmieni wiele w kwestii pieniędzy w swoim życiu. Skąd to wiem?
Program, który zbudowałam to moja własna droga do tego by nie mieć już więcej problemu z pieniędzmi. Wpadłam we własny schemat. W moim domu to mama wydawała większość pieniędzy, niezależnie od tego ile ich miała. Jak miała więcej, wydawała więcej. Jak miała mniej, wydawała mniej, ale wciąż wydawała i nie było mowy o oszczędzaniu. Wyrosłam w duchu, ze to faceci mają pieniądze, mój tata je miał, skrupulatnie oszczędzał całe życie, na wszystkim, łącznie z wakacjami.
Pracowałam na etacie i zarabiałam bardzo dobrze i pomimo, że zarabiałam dużo, tych pieniędzy nigdy nie miałam wystarczająco.
Otworzyłam biznes i tu dopiero pojawiły się problemy z pieniędzmi.
Przepracowałam to. Trwało to pół roku. Opłaciło się! Następnie przetestowałam program na swoich klientkach – opłaciło im się to!
Podsumowując, wiem, że program jest skuteczny.

A teraz zapraszam Cie do skorzystania ze specjalnej oferty, możesz wziąć udział w programie Zadbana Finansowo, który rusza już w poniedziałek, 3 listopada 2014 r.

Zarezerwuj TERAZ swoje miejsce, a zainwestujesz jedynie 797 zł za udział w całym programie, który zaczyna się w poniedziałek, 3 listopada :) Napisz do mnie justyna@pracowniasukcesu.com

Wiem, że wiele osób gardzi kasą, wiem też, że wiele osób nie przyznaje się do tego, że pieniądze są ważne w życiu. Jeśli ktoś Ci mówi, że pieniądze nie są ważne w życiu, to prawdopodobnie nie ma tych pieniędzy. Powiedz biednemu, że pieniądze nie są ważne…
W naszym świecie, w społeczeństwie pieniądze są bardzo ważną kwestią. Niestety, my kobiety, często omijamy ten aspekt – bo co? Nie wypada? O pieniądzach się nie rozmawia?

Porozmawiamy o tym!

Pełny opis programu Zadbana Finansowo znajdziesz tutaj